Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(gürkan) #4108

Rica etsem idefix için bedava kargo kodu olan varmı ?

(Hüseyin gök) #4109

KRGBDV veya iDEKRG ikisinden biri işe yarıyordu benim bildiğim.

(emre) #4110

Kitapcim 2 ayrı siparişimi kargoya vermiş mail ve sms geldi içinden hıyar çıkacağını zannetmiyorum haftasonu teslim olursa editlerim.

(gürkan) #4111

Olmadılar yinede teşekkürler :slight_smile:

(Hüseyin gök) #4112

Hocam idekargo yaz kesin oluyor.

(gürkan) #4113

Valla oldu çocuklar gibi sevindim. :grin:
Çok teşekkürler.

Sen alışveriş yaptın mı @UfukTR bu siteden. İdefix ve DR alışverişleri için " aha ben demedim" diyen sen, bu siteden nasıl alışveriş yaptın. :grinning:

(Can) #4115

Indirim oranları çok mu cazip ki uğraştınız? Ben biraz baktım ve baktığım kitaplarda ahım şahım bir indirim oranı göremedim.

Açıkçası para vermediğim ve kapıda ödemede kontrol etmeden almayacağım için kaybedecek bişeyim yoktu :joy: Tübitak’ın kartları vardı onlar için yaptım alışverişi biraz da :joy:

Bütün ürünlerde %50 indirim vardı.

( tansel) #4118

Kendimiz seçebiliyormuşuz, gayet hoş. :smile: Kartın ilk birkaç hanesini girince seçme kısmı açılıyor. Her ay değişecekse önceki 50/15’ten daha güzel olabilir.

50 / 10 + kitap kampanyası var kideganın diğer önde çıkan kampanyaları da paylaşayım,

jaguar

HERMANNHESSE

saitfaik

kirmizkedi

alfaciltli

Bu ayki kitaplar ya elimde var ya hiç okumayacağım kitaplar. Şanssızım bu ay :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #4121

Jaguar iyimiş aslında. Yu Hua filan istiyordum ama bende o 50 taksim 10 artı bir sey filandan yok. :joy: Olsaydı son çıkan 3-4 kitabını alırdım. Bu ara uyumaya bile az vakit kalıyor. Yemin ederim bu sayfadan takip ediyorum indirimi. D&R da bana ulaşamamış, nasıl başarmışsa annemi aramış ve kart sorunu çözüldü demiş. :sweat_smile: O vesileyle aldım. Eğer aramasalar onu da unutmuştum… Neyse, buna da iç çekip hayatımıza devam edeceğük…

(levent) #4122

Kitapcim biz sitesinden sipariş ettiğim dört kitaptan ikisini göndermişler bende teslim almadım dört kitapta stokta gözüküyordu ikisini göndermişler bu siteden alışveriş yapmamak lazım .

(emre) #4123

Kitapcim geldi bu üçlemeleri ucuz şekilde tamamlamamı sağladıkları için benden beğeni aldılar. Kargo ücretsiz diye tek tek sipariş edilirse sonraki kampanyasa sıkıntı yaşamazsınız bence, öyle yaptım.

(Can) #4124

Fiyatları ne kadardı aldığınızda?

(emre) #4125

14 TL ve 20.84 idi.
(yirmi karakter)

(Murat Yılmaz) #4126

Merhaba,

D&R dan 200 tl civarında bir alışveriş yapıcam. Elinde indirim kuponu olan var mı?

(Albertê çekdar) #4127

Merhaba.
Farklı iki hesaptan BKM kampanyasını kullanarak kendi hesabınıza iki adet 100 TL hediye çeki alırsınız.
Her bir hediye çekinden 15 TL kazancınız olur. Yani toplamda 170 TL ödersiniz.
Daha sonra sepetinize 110 TL değerinde kitap eklersiniz.
Ödeme kısmında hediye çekinizi seçersiniz.
" İNDİRİM KUPONU KULLAN" butonuna tıklayıp “ALERABAT10DR” veya “PICODI10DR” kodunu girebilirsiniz.
Buradan da her sepette 10 TL olmak üzere toplamda 20 TL indirim alırsınız.
Sonuç olarak 220 TL için 170 TL ödemiş olursunuz.

Not 1: Hediye çeklerini almadan alışveriş yapacağınız hesabınızda “ALERABAT10DR” ve “PICODI10DR” kodlarını sorgulayın. Eğer indirim yapılmıyorsa. Yeni bir hesap açıp hediye çeklerinizi bu hesaba tanımlayabilirsiniz.
Not 2: Önceki cevaplarda BKM kampanyasının hediye çeki kullanılırken de geçerli olduğunu yazan bir forumdaşımız var. Eğer öyle bir şey varsa 4 adet hesap kullanılarak 220 TL alışveriş için toplamda 60 TL indirim alabilirsiniz. Sizin yerinizde olsam bunu da denerim.