Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

King için çok eski okuduklarım dışında ben hiç okumadım diyebilirim. Onları da hatırlamıyorum zaten. İki tane kitabı var elimde deneyeceğim severim diye umuyorum.

2 Beğeni

Sayfa 6 yayınlarının bastığı ve bir ara alırım dediğim 5 King kitabı vardı onları da amazondan aldım. Bu ay kitap alışverişimin büyük kısmı King kitaplarından eksikleri tamamlama ayı oldu gibi.

Olmayanların ikinci el sahaf dışı baskıları yok. Altın yayınlarının yeni baskı yapmalarını bekleyeceğim artık.

Bu arada kitapyurdunda ALTIN yayınları hem X4 puan kazandırıyor hem de bir çok kitabı yüzde 40-50 arası indirimli

KİTAPYURDU ALTIN YAYINLARI

4 Beğeni

Ceset kitabı için herhangi bir haber var mı? Epub olarak buldum ama belki basılır, adam akıllı okurum diye bekliyordum.

1 Beğeni

Bu akşam Altın yayınlarına yine mesaj gönderdim, " ne oldu bizim kitaplar " diye :slight_smile: klasik cevap gelmez diye umuyorum.

Bazen amazon da arada derede kalmış kitap buluyorum bu akşam da baskısı olmayan “Çağrı” yı buldum. Bence sahaflar bir dünya para istediği için en mantıklısı beklemek.

2 Beğeni

Sizin listeden takip edeyim ben de. Ne zaman yakında toplarım külliyatı derken hiç adını duymadığım kitapları olduğunu öğreniyorum.

Kara Ev kitabını bir kaç sene önce Siirt’te çalışırken kıyıda köşede kalmış bir kırtasiyenin alt katında bulmuştum. :slight_smile:

Kara Kule’ye ne zaman başlıyorsunuz bu arada?

2 Beğeni

Karanlık Çökünce bende varmış. :smiley: Bir de Üç’ün Çekilişi diye bir tane var. Listede göremedim. Acaba bunları okumuş muydum?:thinking:

1 Beğeni

Ben kara kule serisini okuyalı çok oldu. Belki bir ara yine okurum.

Kara Ev baskısı bende yok okumadım ama Kara ev kitabı Sayfa 6 dan çıkan Tılsım olması lazım. Yine de bir bakmak lazım şu an tam emin olamadım.

@Agape üç’ün çekilişi kara kule serisinin 2. Kitabı Okuyacaksan seriden bağımsız pek anlamlı olmaz.

1 Beğeni

Listeye hızlı göz atarken yanlış görmüşüm, eksik olanlar Kara Kule’nin çizgi romanlarıymış.

Tılsım, Kara Ev’in devam kitabı. (Ya da tam tersi). Kara Kule ile de yakından bağlantısı var.

2 Beğeni

Öyleymiş. Okumuşumdur belki muhtemelen de anlamamışımdır pek ara kitapsa. O dönemler pek bu tip şeylere dikkat etmiyordum. Ne bulursam yarım yamalak okudum hep. :smiley: Asimov olsun, Larry Niven olsun hep aradan dereden anlamsız okudum. :smiley:

3 Beğeni

Baktım dediğiniz gibi Tılsım’ın devam kitabıymış. Aynı karakterler yeni macera.:slight_smile:

2 Beğeni

Tılsım’da ki çocuğun büyümüş halini anlatıyordu. S. King’in en sevdiğim kitaplarından. Umarım en kısa zamanda baskısı olmayan kitaplarda basılır, ilk kitaplarda çok eksiğim var.

2 Beğeni

Bende ara ara yeni baskı Agatha Christie’leri tamamlıyorum.

2 Beğeni

Bir ara, bunu bende yapabilmeyi umuyorum

2 Beğeni

Bazı yazarlar için fiyatlar daha da kötüleşmeden yapmak gerek. Gerçi herşeyi satıp dövize, altına yatırmak bile geçiyor içimden. Artık olacakları görmek için çok ekonomi bilmeye gerek yok sanırım :smile:

3 Beğeni

Ben de Stephen King okuyup tamamlamaya çalışıyorum. Okuma sıram çıkış sırası çünkü evren kendi içinde kendine gönderme yapabiliyor. (Bknz: Hayvan Mezarlığı okurken Kujo spoileri yedim.) Bunun kötü yanı şimdi yeni kitap çıktı ama ben sıra olarak 15’i almalıyım :sweat_smile: Takip ettiğim farklı seriler de var. Her alışverişte 1-2 şundan biraz da bundan alayım derken tamamlamak biraz zor olacak. Hepsini okuyunca son vuruş olarak Kara Kule serisini sakladım. Keşke para hilesi sadece oyunlarda olmasaydı :smile:

4 Beğeni

Hayvan Mezarlığı’nda nasıl bir spoiler vardı? İki kitabı da okudum ama hiç spoiler yediğimi hatırlamıyorum.

1 Beğeni
Kujo Spoiler İçerir

2 Beğeni

Bunu spoiler olarak paylaşırsanız daha iyi olur. Üstteki mesajları ve bu kitabı okumayan Kujo ile ilgili spoiler yemesin.

2 Beğeni

Çok belirgin bir şey değilmiş. King’in çok daha büyük spoiler verdiği olmuştu.

3 Beğeni

Haklısınız dalgınlığıma gelmiş.

2 Beğeni