Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ayın Enparalı’sı olursanız yararlanabiliyorsunuz.

1 Beğeni

Enpara’nın uzun zamandır kitap kampanyaları oluyor. Kidega olmasa başka bir kitap sitesi ile yine de anlaşıp bunu yapıyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam daha önce de Kitapyurdu ve İdefix ile ilgili kampanyaları vardı. Tabii ki önce ayın Enparalısı olmak gerekiyor. Cepteteb’in benzer bir kampanyası var ama koşullar daha farklı.

Bu başlık reklam sayılabilir ama kötü bir şey mi? Bence değil. Kitap fiyatlarının böylesine uçuşa geçtiği bir zamanda kitap indirimi yapılmasına karşı çıkacak değilim.

1 Beğeni

Normalde 15 TL İndirim vardı. Fakat değişikliğe giderek 10 TL İndirim + 1 kitap yapmışlar.

1 Beğeni

önceden 15 tl kazanmak için ayın enparalısı olmak gerekiyordu evet. şu an da 10 tl kazanmak için ayın enparalısı olmak gerekiyor ama hediye kitap için gerekmiyor. enpara kartlarıyla alışveriş yapan herkese hediye kitap gönderiyorlar
Not: iyi bir kitap okuyucusu ve alıcısıyım böyle kampanyaları takip ediyorum:)

2 Beğeni

Arkadaşın Enpara mı? Kidega mı? diye sormasının nedeni 1 saat önce foruma katılmış olmanız ve açtığınız, yazdığınız kampanya başlıklarından dolayı. Yoksa bizce de güzel böyle kampanyalar ve aylardır farklı versiyonlarından da yararlanıyoruz :slight_smile:

4 Beğeni

Kitapcim sitesi ile ilgili ek olarak; bugün itibariyle kitapları sonunda teslim aldım. Kapıda kart ile ödeme kısmını gerçekleştiremedik (nakit ile hallettik) ama çıkmaması gereken kargo ücreti halledildi. Eksik kitap gönderildi.

Nihayetinde biraz uğraştırmış olsa da aynı kampanya tekrarlandığında kapıda ödeme seçeneğinden dolayı yine sipariş veririm.

1 Beğeni

Benim de bugün kitapcim dan aldığım kitaplar geldi. Sadece toz gibi yıldızlar yoktu içinde.Onu da haftaiçi kargolayacaklarını söylediler.Gelirse mesajı düzenlerim artık.

17 Beğeni

İdefix’te Can Yayınları yazar setleri %45 indirimli.

2 Beğeni

Varsa hemen bir şeyler alacak

2 Beğeni

Paulo Coelho ve Umberto Eco’dan gözüm kaldı. Huf… :no_mouth:

Düzenleme: Paul Auster’da varmıştı. Ağlamak istiyorum… :sob:

3 Beğeni

Coelho’yu @alper’e , Eco’yu kendine, Auster’ide bana alabilrsin :joy:

3 Beğeni

Sonra evden atılınca beni kim alacak? :rofl:

3 Beğeni

Seni de Marquez alır artık :joy:

2 Beğeni

Anam o çürümüştür yahu. Beni çürümeye layık gördüğün için teşekkürler… :expressionless:

5 Beğeni

Genç bir yazar bulamadım :joy: Hepsi aynı durumda gibi napalım :joy:

4 Beğeni

@alper bize hepsini alsın biz de okuyalım. :stuck_out_tongue: Son zamanlarda hiçbir şey okuyamadım yav. Ne olacak benim halim? Ben ölmüşüm… :face_with_raised_eyebrow:

5 Beğeni

Aslında iyi fikir ama dolar yukarı doğru gittikçe kimse bize doğru dürüst 2-3 senedir iş vermez oldu Dolar 2014 öncesine dönse başka da bir şey istemem

Joe Hill olmaz mı hem Kral’ın oğlu hem de yeni dönem iyi korku gerilim yazarlarından

Bu arada az önce; Mahşer(ciltli) yüzde 46 O ciltli yüzde 56 Yabancı yüzde 42 indirimleri olunca, ve kitapyurdu Altın X4 puan deyince durduk yere kendimi ( Mahşer ve O kitaplarının bende tam baskı karton kapakları olmasına rağmen) masrafa soktum.

Sor Bana Pişman mıyım

5 Beğeni

Ben senin yerine pişman oldum. :smiley: Nedendir bilinmez Stephen King sevemedim. Oysa bundan fi zaman evvel bir kitabını okumuştum. Belki filmlerini de beğenmiyor olmamdan ötürü böyle bir uzaklaşma yaşadım adamdan. Hiç ilgimi çekmiyor. Bazen diyorum yaşım gelsin okuyacağım ama o yaş ne zaman gelecek muamma. :smiley:

@alper Dolar hep yükselişte oldu ya. Babamdan umudum var. Biraz duygu sömürüsü yaparak kitap aldırmayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda. :smiley: Arada bir bana kıyak geçtiği doğrudur. Babaların kızlarına olan bu yufka yürekliliğini çok seviyorum. Evlendim hâlâ surat assam dayanamaz. :smiley: Üstelik zevzeklikten suratımı astığımı da bilir ama yine de kıyamıyor. :smiley:

Kampanya güzelmiş ama uzun zamandır annemin istediği bir şey vardı. Bütün kitap paramı o istediği şeye verip anneler günü hediyesi olarak aldım. Bu ay pek bir şey alamam gibi. Başka kampanyalarda şansımı deneyeceğim artık. :slight_smile:

4 Beğeni

Bence de en son paylaştığı bir kitap var karar vermeyle ilgili onu okumadan alması lazım. Okursa çok tutumlu bir okur olacak gibi :joy:

3 Beğeni

@Agape Kitaplığında tam sayı şu an hatırlayamadım ama 50 civarı Stephen King kitabı var, pişman olmam gibi bir ihtimal yok. King neden seviyorsun desen belki 100 tane neden sayarım ama çok da geçerli olur mu zannetmiyorum

@Ufuk Altın kitaplar önce karton kapaklı olan baskıları yaptı, ben aldıktan kısa süre sonra ciltli baskılar çıktı ve bayağı kendi kendime kızmıştım Altın kitaplara. Ciltli iki kitap için hep bir ara alırım dedim. Kitapyurdunun şu anki fiyat ve puan cazip gelince hem de King’in yeni kitabı Yabancı’yı zaten alacaktım, diğer iki ciltli baskıyı da alayım dedim.

Karar vermeyle ilgili kitap beynin yapısı ilgimi çektiği için okuduğum türlerden . Hem bu ara Hannibal okuyorum adamın beyninin iki yarı küresi bağımsız çalışıyor. Beynin iki yarısının uzlaşması ya da bağımsız olması vb için Indigo yay. Beyin kitabında bilgi vardı.O kitabı da ilgisi olan varsa tavsiye ederim.

3 Beğeni