Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

resim

İdefix’te BKM Express ile 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 15 TL indirim!

Kampanya kuralları

• Kampanya, 01.02.2018 – 20.02.2018 tarihleri arasında www.idefix.com ‘den yapılan alışverişlerde geçerlidir.

• BKM Express ile tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 15 TL indirim verilecektir.

• Kampanyadan ilk 4.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

• Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde sipariş iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır…

• Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.

• BKM ve idefix, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

2 Beğeni

Metis Kitap’ın kendi sitesinde bir kampanya var. Şubat ayı boyunca 50 tl ve üzeri alışverişlerinizde Ursula K. Le Guin’in “Dünyaya Orman Denir” kitabını hediye ediyor. Düşüncede oldukça güzel bu. Fakat aslında hediye ettiği yok gibi. Neden mi?

Kendimce 4 kitaplık bir liste oluşturdum. Fiyat 6,00 TL kargo bedeli de dahil olarak toplamda 66,40 TL’ye geliyor. Hediye kitabı da sayınca toplamda 5 kitabı bu fiyata satın almış oluyorsunuz. Alıyordum da aslında. Ama sonra aynı listeyi, Metis’in hediye diye söylediği kitabı da ekleyerek Idefix’te yaptım. Sonuç ne çıktı dersiniz?

Bakınız:

sonuc

Yani aslında pek de hediye olmuyormuş. Yayınevi kendi sitesinde kendi kitaplarını Idefix’ten daha pahalıya neden satar, kargo ücreti neden bu kadar fazladır? Üstelik bahsettiğimiz yayınevi Metis.

Anlam veremiyorum.

4 Beğeni

Arkadaşlar kitap satan sitelerden memnun kalmamanızın bir kaç sebebi var;

1. Stoksuz çalışıyorlar. Ve malesef toptancılar bilişime ayak uyduramamış genelde. Stok bilgileri yanlış oluyor genelde.
  2. Türkiyede ups dışında sistematik çalışan kargo yok. Ve ups en az sıkıntılı kargo iken diğerleri Allaha emanet. Ptt veya Ups varsa ücretli de olsa bu ikisini seçmek mantıklı

Bir yıl kadar kitap satışı için uğraştım. Toptancıdan sipariş ettiğim kitaplar haftalarca gelmedi.

Ülkemizde B2B dediğimiz şirketler arası ticaret rezil seviyede.

Son zamanlarda babil.com iyi gibi duruyor.

2 Beğeni

Bir de BKM Kitap & PTT Kargo ile alışveriş yap, o zaman bu senin için bir sorun olmaktan çıkacaktır :smile:

2 Beğeni

Genelde hangisi ucuz ise oradan almayı tercih ediyorum. Kitapların gelmesi 1-2 haftayı buluyor ama bugüne kadar hiç yırtık veya ezilmiş bir kitap gelmedi. BKM’de daha ucuzu olursa oradan da alabilirim.

1 Beğeni

D&R 'da 7 şubat için kargo bedava.İlgilenenlere duyurulur. :krs:

1 Beğeni

İdefix’te bugün kargo ücretsiz

1 Beğeni

30 ocakta verdiğim sipariş hala hazırlanıyor, ayrıca kardeş sitesinden verdiğim bugünki alışverişim sipariş geçmişimde de gözükmüyor. Bu doğan kardeşleri kimseye önermiyorum ayrıca yurtiçi kargo felakettir.

2 Beğeni
1 Beğeni

valla gaza geldim ve ilk defa taksitli kitap aldım zira iki set biraz tuzlu oluyordu :slight_smile:

2 Beğeni

Sanderson okumak isteyenler için harika haber. Tuğla gibi kitaplar haliyle fiyat açısından biraz can sıkıyor. %40 fazlasıyla iyi indirim, almak isteyen varsa kaçırmamalı. Kampanyanın linkini de şöyle bırakayım. Haydi hayırlı olsun şimdikten.

3 Beğeni

Ay görmemişim anam, çok pardon… Böyle görselli koyalım kocaman da gözden kaçmasın, ehehe.

2 Beğeni

Kitapyurdu, Eganba ve İlknokta kullandım. İlknokta’dan açıkçası çok memnun kalamadım. Eganba ve Kitapyurdu sitelerinden listeme bakıyorum hangisi daha hesaplıysa ondan alıyorum genelde. İdefix’e olumsuz yorumlardan ve çevremdeki arkadaşların illallah demesinden dolayı hiç yaklaşmadım.

1 Beğeni

İlknokta sitesinde Enginlik serisi seti %45 indirimde ben siparişi verdim kaçırılmayacak fırsat site hızlı ve hemen kargoluyor.Birde söyle bir konuşma geçmişti :smile::smile::smile:

1 Beğeni

İdefix’te 15 şubat için kargo bedava.İlgilenenlere… :krs:

1 Beğeni

İdefixin %10luk indirimi çeşitli yönleriyle anlatımı :grin::grin::grin:

1 Beğeni

Ne ininal kartla ne ziraat kartla alabiliyorum şaka gibi. İlla kredi kartı mı girmek zorundayım ya ben. Keşke indirim olduğunu görmeseydim, en azından ne kaçırdığımın farkında olmazdım.

2 Beğeni

10 günden fazla süren eksik ve hasarlı kitap teslimatı ve nedensiz sipariş iptali istiyorsanız tercih edin bunlar gözünüzü boyamasın.

1 Beğeni

Evet bende de öyle bir sıkıntı mevcuttu maalesef… İndirim görselini attığıma pişman oldum şimdi. :frowning:

1 Beğeni

Lafın gelişi öyle söyledim, burası kampanyalar başlığı sonuçta :slight_smile:

2 Beğeni