Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Hüseyin gök) #4269

Hepsi burada için hediye çeki olup kullanmayacak varsa paylaşabilir mi acaba?

(Burak Kuşcu) #4270

Şu başlığı bir süredir boşladım. Potansiyel enerji biriktiriyorum kinetiğe çeviririm yakında ondan :smiley:

Muhtemelen o tarz bir sahne olsaydı böyle bir şey yapardı çevirmen, editör veya yayınevi . Artık hangisinden çıktıysa bu fikir.:slight_smile:

Nononono! Bir daha düşmem bu tuzağa :d Buyrun ihtiyacı olana Bkm 100 lira üstü 10 lira indirim kodu: 63W6UBRU7E

BKM bu işi öğreniyor yavaş yavaş :slight_smile: sırada siteyi daha işlevsel hale getirmek olsun.

(emre) #4274

Spam gibi olacak ama %50 indirimli alışverişimin faturasını bu sabah göndermiş kitapcim. Toplu alım yapmam ama 3 al 2 öde kampanyasında param olsaydı Disk Dünya serisi tamamlayacaktım başka sefere diyorum. Risk almamak için hepsini ayrı sipariş ederim. Mesela yorumlara bakarak buradan okul kitabı alınmaz ama güncel romanlarda tek alışverişimde sorun yaşamadım.

(Gökçe ) #4275

Kitapyurdu’nda Can Yayınları’nın bazı kitaplarında %45 - %52 indirim var.

D&R’da Ren Kitap’ın 5 kitaplık kutulu Lovercraft Serisi %50 indirimle 75TL’ye inmiş. BKM ile öderseniz 60TL’ye geliyor.

https://www.dr.com.tr/Kitap/HP-Lovecraft-Seti-6-Kitap-Takim-Kutulu/Edebiyat/Roman/Korku-Gerilim/urunno=0001802754001

Bence Alfa’nın tek cilt baskısını beklemek daha mantıklı. Ren fiyat uygun ama pek bana güven veren bir yayınevi değil.

Beklemeyecek olanlar şuradan Alfa’nın 7 kitaptan oluşan seti 105, 66 TL tutuyor ama bunun da şöyle bir sıkıntısı var, kapaklar değişiyor ve sadece 1 kitabın kapağı değişti diğerleri eski kapak.

Zaten Alfa yetkilisi bu ay sonu matbaaya vereceklerini söylemişti. Bence 1 ay beklemek en mantıklısı.

Ayrıca Ren çok kötü bir seçim olacaktır. Kendileri merdivenaltı tarzda bir yayınevi.

(Tuğba) #4279

(Serkan) #4280

İdefix ten alışveriş yapacağım ama kod oalyı yok sanırım ya da ben bulamadım.

(Murat Yılmaz) #4281

Arkadaşlar merhaba güncelleme yapıyım.

Sabah 3 parti için kargo geldi. 1 partide 3 kitap olması gerekirken 2 kitap çıktı. Diğer iki üçlüyü alıyım dedim kapıda kredi kartı ile fakat peşin istedi. Firmayı aradım durumu anlattım. Sanal posumuzu hala Yurtiçi kargo çıkarmadı siz lütfen peşin alın dedi. Yanımda para olmadığını ve olamayacağını anca kredi kartı ile alabileceğimi söyledim. Böyle bi durumun olmayacağını ve kargoyu kabul etmezsem 10 tl daha ücret ekleneceğini belirtti. Tüm siparişleri iptal etmek durumunda kalırım bu şekilde olursa dedim. Durumu daha önce haber verseydiniz nakit hazırlamaya çalışırdım dedim. Daha önce sizi aradık yalanı söyledi. Yalan söylemeyin aramadınız dedim. Siz saçmalıyorsunuz size laf anlatmaya çalışıyorum diyip özür dileyeceğine üste çıkmaya çalıştı. Almazsanız sizi şikayet ederim dedi. Müşteriye kredi kartı dediğimiz halde peşin ödetmeye çalıştığınız ve eksik kitap gönderdiğiniz için mi şikayet edeceksiniz dedim. Bundan sonra bizden asla alışveriş yapamayacaksınız diye hatırlattı :slight_smile: Sadece ben değil foruma yazıp kimseye yaptırmamaya çalışıcam dedim. Siz söylesiniz böylesiniz demeye başlayınca suratına kapadım.

Yani kısaca kitapcim.biz sitesinden denemem başarısız olmuştur.Bu siteden hiçbirşey almayın, aldırmayın.

Kitapları sağlam eksiksiz gelen arkadaşlar lütfen sizde bu siteden alışveriş yapmayın. Yüzlerce insanı kandırmışlar, dolandırmışlar. Şikayetvar sitesinden haklarında bir sürü şikayet var. Eminim ki şikayetvar sitesinin varlığından haberdar olmayan çok daha fazla insanı kandırmışlardır.

(Turgay) #4283

IDE10TL 75 TL üzerine 10 TL indirim kodu.

(Yusuf Ziya) #4284

Idefixten:

Hediye Kodunuz
15 TL indirim kuponu kazandınız: 52EDDC75 Kodunuz, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 01 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kodunuzu hatırlatmalarınıza not almanızı ve zamanı gelince kullanmanızı rica ederiz.

(Serkan) #4285

Maalesef geçerli değil.

(MUSTAFA) #4286

Kitapcım.biz
Sitesine önce stok sorup sonra sipariş verdim. Fakat nasıl oluyorsa bugün iptal ettiler siparişi. Genelde böyle sitelere fırsat vermeyi severim ama iyi kullanmadılar bu fırsatı

Paylaşıldı aslında yaşanan sorunlar sizin ki biraz bile bile oldu gibi :slight_smile: Geçmiş olsun.

@SirPanda Daha önce de söylendi bu durum ve alışveriş yapanlardan sorun yaşayanlar çıktı paylaştı. Ama insanlar kendi tecrübe etmeden anlamıyor galiba :slight_smile:

(Furkan Karaca) #4288

Kitapcim sitesinden 5 kitap sipariş vermiştim daha kampanya yeni başladığında, tamamı bana eksiksiz ve sağlam ulaştı. Şanslıyım heralde. Ama arkadaşların eksik kitap olaylarını duyunca bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.