Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben de bugün aldım kargoyu. Üç ayrı poşette üç ayrı fatura geldi. İkisini yirttim attım. Umarım bir dolap çevirmiyorlardır. Böyle olacağını bilsem hiç almazdım. İşim yok ve maddi durumum da pek iyi olmadığından Yerdeniz ve birkaç kitabı alayım dedim.

2 Beğeni

Gün olur Asra Bedel kitabını okuyorum ,bu nedenle üçlemeye yarın başlayacağım.

ilk 2 kitabı almıştım ve Dönüş üçlemesinin okumak için 3. Kitabın çıkmasını bekliyordum.

Yazarın daha önce Darwinya kitabını okumuş ve beğenmiştim. İthaki sağolsun yine bizi bu seri için çok bekletti ama neyse ki tamamladılar.

4 Beğeni

İlk iki kitap var. Girdap kitabını da sipariş edeceğim fakat diğer kitaplardan daha bunlara sıra gelmedi okuyamadım.

2 Beğeni

İndirim kuponu olan var mi arkadaşlar ?

1 Beğeni

:pushpin:100/10 yeni kampanya

3 Beğeni

resim

Kullanmak isteyen varsa, siteye girer girmez karşıma çıktı. (D&R)

2 Beğeni

IDE15TL===125TL’YE 15TL indirim.

2 Beğeni

Kitapyurdu bu hafta bütün ithaki kitaplarına dört kat fazla puan veriyor. Puan falan biriktiren birileri vardır belki diye buraya bırakayım.

1 Beğeni

Puan olayı iyi de indirim oranı düşük, o nedenle avantajlı değil.ithaki için şu an ilknokta veya DR tercih edilmeli yüzde 40 indirim var.

4 Beğeni

Genellikle İlknokta daha iyi. Doğan Kitap ve Can Yayınları için hangi site daha iyi?

1 Beğeni

Orası öyle tabi ama ilknoktada oluşturduğum alışveriş listesiyle arada beş lira fark vardı. Lügat 365 için puan biriktiriyorum. O yüzden benim işime yaradı açıkçası. Belki birilerinin de işine yarar dedim.:slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Can için yüzde 35 ve üstleri kitapyurdunda var , daha iyisi var mı gözüme çarpmadı. Doğan’dan ben Grange (1-2 belki başka kitapta olabilir ) dışında almadığım için takip etmedim, bilmiyorum.

@Agackakanwoody şimdi baktım büyük kısmı yüzde 35 indirimliymiş, ben bugün öglen İthaki kitaplardan sipariş verirken yeni kitaplara baktığımda yüzde 24 görünce hepsi öyle diye aklımda kalmış ve haklısınız yüzde 35 kitaplar ile x4 puan avantajlı.

Puanlı alışverişin bir tek kötü yönü var, kitapları indirimli fiyatından değil de etiket fiyatından hesaplıyorlar.

3 Beğeni

Yok yok hepsi yüzde 24 değil. Alışveriş yapmayı düşünüyorsanız bir göz atın derim. Ben beş kitap aldım yaptığım hesaba göre (alışveriş+ yorum yapma+ puan verme+ listeye ekleme+ teslim noktasi kampanyasi) bana 980 puan kazandırıyor.

Daha önce puanla alışveriş yapmadım hiç. Gereken puan toplandığı takdirde ücret ödenmeden puanlar ile kitap alınıyor diye biliyorum ben. Yanlış mıyım?

2 Beğeni

Bazı bulunamayan BKM’de olan dergi / kitaplar ve 10 TL indirim nedeniyle BKM’den ben öğlen siparişi verdim. 25’inden sonra çıkacak olan Kızıl Mars kitabını sipariş ederken, kitapyurdu puan devam ediyorsa o zaman bakacağım artık.

Puan yeten ürünlere herhangi ödeme yapılmadan alınıyor sorun yok.

Ben şunu demek istedim. Örnegin kitabın etiket fiyatı 10 TL, ama indirimle 6,5 TL’ye satıyor kitapyurdu. puanla bu kitabı 6,5 TL olarak değil de 10 TL olarak hesaplıyor.

100 puan 1 TL olduğu için. 650 puan değil de 1000 puan karşılığı alınıyor kitap.

2 Beğeni

He anladım demek istediğinizi. Muhtemelen zaten bedava kitap veriyoruz puanı da az olursa zarar ederiz diye düşünüyorlar ama satış fiyatı üzerinden puanlama yapılsa tabi daha güzel olur.

2 Beğeni

300 puan karşılığında kargoyu da bedava yapabiliyorsunuz.

1 Beğeni

Ben kitapyurdundan alışveriş yapınca genelde teslim noktasından alıyorum. O şekilde alınca kargo her türlü bedava zaten puan harcamaya da gerek kalmıyor.

1 Beğeni

https://www.gittigidiyor.com/arama/?cmpg=2965

Belirli kitaplara biraz daha fazla indirim yapılmış sanırım. Mesela The Witcher 5 kitap kutulu 89.90 TL

İlgilenenler bi gözatabilir.

1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar bugün başıma geleni yazıyım sizlerinde aklında bulunsun ve herhangi bir öneriniz varsada sevinirim. D&R dan 250 lik hediye kartım vardı 190 lık sipariş verdim kalan 60 ı kontrol etmek için girdiğimde olmadığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda kalan tutarın pasif olduğunu aktifleşmeyeceğini yani kibarca 60 tl min yandığını belirtiyorlar hiç bir şekilde yardımcı olmuyorlar, üstlerinede bağlamıyorlar siparişi iptal edelim 250 lik yeni sipariş vereyim diyorum bu seferde komplesi yanar diyorlar. (jestini yaptan aldığımız çekler parçalı kullanıma uygundu ona aldanıp böyle bi hata yaptım.)

1 Beğeni

Jestiniyap çekleri de tek kullanımlıktı, benim de 10-15 lira kalmıştı. Hem jestiniyap hem d&r’la mailleştim iki taraftan da tek kullanımlık olduğu, kalan bakiyenin bölünemeyeceği söylenmişti. Şimdi baktığımda D&R’ın kendi sitesinde de tek kullanımlık olduğu, bölünemeyeceği ve tek seferde harcanması gerektiği yazıyor. Bu durumda bir şey yapabileceğinizi sanmıyorum, gerekli uyarıyı sitelerinde yapmışlar, garanti koşullarındaki kullanıcı hatası gibi bir durumda kalmışsınız.

2 Beğeni