Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ağzınıza sağlık. Yazara ait çamaşır vb satışı sözkonusu olursa açık artırmada karşınıza çıkarım sanırım. Fiyat uçarsa ortaklaşa alır ortadan keser paylaşırız olmaz mı üstat?

Elbette dostum, elbette… :+1:

Şu anda bkm kitap da 5 lira 1 lira kargo ücreti 6 liraya geliyor

(Hiçliğin bekçisi…) #4252

Bunu da düşünenler olabilir. 5 tl diyor.

Ayrıca Thomas Harris’in ciltli kitapları da 12.90 arkadaşlar. Bu aralar çok alan gördüm. Değerlendirmek isteyenlere duyurulur. Sadece bir kitabı 22 tl civarında.

Sen paylaşınca Hannibal Ciltli de 12,90’a düştü sandım

Diğerlerinin hatrına onu da 21,42’den aldık. Bu arada ben kitapları bitirdim, belki 1-2 cümle yazarım bu gece seri ile ilgili

Bekliyoruz :slight_smile: Ben o da düşer diye beklettim onu.

Düşmez. Hem o kitapta ABD’liler 911 yerine 155’İ arıyorlar.Kitabın fiyatının daha da düşme ihtimali yok.

Bir kaç sayfada daha bu 155 muhabbeti var, bu yeterli olur herhalde.

hanibal155

Alper hocam Hannibal serisi ile ilgili düşüncelerinizi (özellikle çeviri) okumak isterim. Karton kapaklı olanları 2 ay önce aldım fakat henüz okumadım. ciltlileri alıp almama konusunda kararsızım.

(Her şey çok güzel olacak) #4258

155’in aranması biraz fazla yerelleştirme olmamış mı?

Öyle bariz bir olumsuzluk göremedim ben, kolay ve anlaşılır bir okuma yaptım. bir de 155’i aramasaydılar :slight_smile: iyiydi. Forumda 3-4 arkadaş paylaşımlarında gördüm, 3 kitabın fiyatı da 12.90 düşmüştü, daha önce filmleri ve diziyi de izlemedim, bu fırsatı değerlendirip okuyayım dedim.

@narpal Ülke insanı olarak 911’i 155’den daha iyi bildiğimizi düşünüyorum, bu yüzden 112’ye 911 gibi davranıyoruz. Yerelleştirme değil de işgüzarlık gibi geldi bana

Adamlar kime bulaştığını bilmiyor Rıza baba :joy::joy:

(fatih çetin) #4261

Bak 155’i ararın, kötü çeviriğ yapıye derin.

:slight_smile: kitaba kürtaj yapmışlar

(Hiçliğin bekçisi…) #4263

Ne kadar gelişmiş ülkemiz yalnız fark ettiniz mi? Buradan Amerika’ya bile gidiyoruz. Helal olsun polislerimize. :smiley:

Amerika bize hayran öyle ki Amerikalılar 911 diye acil durumlar için 155’i arıyorlar. :grinning:

(Hiçliğin bekçisi…) #4265

Biz de 911 arayalım mazallah işsiz kalmasın Amerikan polisi. :sweat_smile:

Alper hocam kitapta günah çıkarmaya camiye mi gidiyorlar?

merhaba bu fiyatlar halen geçerli mi Kongo’ya ağıt çok uygunmuş keşke daha önce mesajınızı görseydim

(Cengizhan) #4268

Mayısın sonuna kadar geçerli ama stoklarla sınırlı.