Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İdefix çok güzel(!) bir indirim yapmış.
İndirim %42 fakat kendi sitesindeki %35 indirimli fiyata bile inmemiş. Aynı durum ciltli baskısı için de geçerli. Acaba neden!?

Savaş ve Barış 2 Cilt (idefix)

Savaş ve Barış 2 Cilt (iskultur.com.tr)

1 Beğeni

Etiket fiyatları farklı… İdefix etiket fiyatı 50 TL İşbankası etiket fiyatı 41.67. Zam mıdır? KDV indirim olayı mıdır onu bilemiyorum.

1 Beğeni

Kitapyurdu’nda da etiket fiyatı 50 TL olmuş. Yani bunun anlamı: İş Bankası’ndan alacaklarınızı alın, zamlar geliyor. (Can Yayınlarında da aynı durum olmuştu.)

2 Beğeni

İlginçtir ki kendi sitesinde fiyatlar artmamış.
Fazla zamanım yok şimdi yoksa diğer kitapların fiyatlarını da kontrol ederdim.

1 Beğeni

BKM Express’in 75/15 kampanyasını yapan sitelerde, tek BKM üyeliği üzerinden birden fazla kez kullanabiliyormuşuz kampanyayı. Hiç denememiştim. D&R’dan iki üyelikle 130 TL’lik siparişi 100 TL’ye getirmiş oldum. Tabi fiyatlarla aşırı oynamış D&R sağolsun. Almak istediğim kitapları diğer sitelerle fiyatları karşılaştırarak aldım ve oldukça zorlandım. Bazı kitaplar 5-8 TL’ye kadar fark ediyordu neredeyse diğer siteler ile.

2 Beğeni

Evet zam gelmiş… Şans eseri geçen Cuma -İthaki’yle olan bağımı kestikten sonra- rotamı değiştirmiş ve İş Kültür’den birçok kitap almıştım. Savaş ve Barış ciltisiz olarak 25 den almışım.

1 Beğeni

Evet, birden fazla kez yararlanabiliyorsunuz. Ama şu uyarıyı da yapıyorlar:

2 Beğeni

Bu uyarı büyük ihtimal tek D&R üyeliği üzerinden yapılan ikinci alışverişlerde olmalı. Zaten buna izin vermeyecektir sistem. Ama diğer türlü BKM’nin kendi sisteminde tek kart ve tek üyelik içinde kampanyalı D&R işlemine onay vermesi garibime gitti.

1 Beğeni

Kitapcim, iade ettiğim siparişlerin faturasını göndermiş. :smiley:

1 Beğeni

Adamlar bişey deniyor :smile:

1 Beğeni

Sen de faturaları geri iade etseydin. :joy: Kargoda gider gider gelirdi. :sweat_smile:

1 Beğeni

Pazarlık yaparak bu güzel seriyi biraz daha ucuza alabilirsiniz.Letgo’da.

3 Beğeni

Yarın idefixte 20. Yıl Kampanyası olacak.

4 Beğeni

Bunu istiyordum aslında yine de 70 çok 60 bile çok geldi.

1 Beğeni

60a alırsan öp başına koy.Baskısı tükenen ciltte var bence alacaksan bi msj at derim.

2 Beğeni

Elektronik hali ucuzdu, alırsam onu alırım.

1 Beğeni

Sanki yüzde 60-70 yapacaklarmış gibi davranıp iki gün evvelden fiyat farkı koymuyorlarmış gibi… Annemin gittiği şu pek süslü görünen Home mağazalarına benzemeye başladı iyice.

Neyi bekleyelim? Çekirdek, çay, kahve alıp siteyi mi F5leyelim? Amerika’daki gibi Çılgın Bilmemne yapmadıkları sürece ayak baş parmağımı bile oynatmam. :expressionless:

7 Beğeni

%40ı geçmiyor indirim ne manası kaldı ki bu kampanyaların.

3 Beğeni

İste hava cıva hep. Maksat milleti trollemek. Ben böyle düşünüyorum.

Bu arada Kidega Alfa için seçili kitaplarda yüzde 40 indirim var. Birkaç kampanya daha vardı. Bakmak isteyen göz atabilir. Binbir Gece Masalları filan indirimdeydi.

2 Beğeni

Arada bir Amazon sitesini takip edin. Cuma günü ciltli Mahşer kitabını 41 e almıştım.

2 Beğeni