Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İthaki %50 olsun bari. Zaman çarkı’nı tamamlama fırsat doğar banada.:slight_smile:

2 Beğeni

Zam yaptıkları için zamdan önce basılan kitapları aynı fiyata satacaklar. Hepsi aynısını yapıyor. Gerçi bunu da yapmıyorlar artık paragözler. İdefix’in 20. yılı 20 Martmış. İnstagramda göremedim o gönderiyi.

1 Beğeni

Zaten 2019 yılı bindirime indirim yılı gibi birşey. Herşey de durum böyle. :slight_smile:

2 Beğeni

20 Mart indirimlerini değerlendirdik zaten %50 indirim vardi ve 100/15 kodu vardi sanirim çok faydalı olmuştu.

2 Beğeni

D&R için taze ücretsiz kargo kodu olan var mı? Denediklerimin hepsi inaktif :weary:

1 Beğeni

0031DD08 bunu dene istersen.

2 Beğeni

Buyrun.

4 Beğeni

Maalesef ikisi de çalışmadı :weary: çok teşekkürler ama :slight_smile:

1 Beğeni

Eğer olmadıysa o kodlar. Farklı bir hesap kur öyle dene.

2 Beğeni

Dediğiniz gibi yapınca oldu :smile: çok teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Rica ederim. (20 karakter)

1 Beğeni

İthaki %35, şaka gibi

2 Beğeni

Gözlerim kanıyor İdefix’in indirimleri müthiş. (!)

2 Beğeni

idefix’in kampanyalar kısmında duyurduğu indirim oranları henüz tüm ürünlere yansıtılmış değil. sanırım geçen seferki gibi yavaş yavaş değişecek fiyatlar. piyasanın en büyüklerinden olan bir mağaza için saçma bir uygulama olduğunu düşünüyorum

1 Beğeni

https://www.idefix.com/Kitap/Mezopotamya-Mitolojisi/Din-Mitoloji/Mitoloji-Efsane/urunno=0001694094001

Sepete eklediğimde 35 liraydı 10 dk sonra 30 liraya düştü

1 Beğeni

Biraz yetersiz kalmış.

1 Beğeni

İdefix indirim kodu olan var mı ? Varsa özelden verebilir mi?

1 Beğeni

Zeplin Kitap’ta yüzde 50 indirim. Incredible!

1 Beğeni

Ah eşek kafam bugün 85tl harcadım durduk yere off… :frowning: gerçi alacağım kitap yok ama insan durduk yere tahrik oluyor o ayrı. :sweat_smile:

2 Beğeni

Sadece Alfa %40’a sevinebildim.

1 Beğeni