Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

• 75 TL Üzeri Alışverişlerde Geçerli 5 TL İndirim Kodu: BKM2305
  • 100 TL Üzeri Alışverişlerde Geçerli 10 TL İndirim Kodu: BKM2310
  • 150 TL Üzeri Alışverişlerde Geçerli 15 TL İndirim Kodu: BKM2315
  • 250 TL Üzeri Alışverişlerde Geçerli 30 TL İndirim Kodu: BKM2325

Kupon kodları ilk 25.000 siparişte geçerlidir.

Kampanya 75, 100, 150 ve 250 TL üzeri siparişlerde 5, 10, 15, 30 TL indirim olarak geçerlidir.

Kampanya 23.05.2019 - 31.05.2019 23.59 tarihleri arasında geçerlidir.

İndirim kodunuzu sepette ‘İndirim Kodu’ alanına girerek kullanabilirsiniz.

6 Beğeni

Hediye kartı işine de girerse tam idefix d&r kombo mantığına uyacak.

2 Beğeni

Idefix 70/10 kodu

01

2 Beğeni

Kullandım ve teşekkür ediyorum efenim :blush:

3 Beğeni

Kimse doğru dürüst indirim vermiyor bu aralar. Herkes indirimleri kısma peşinde. 5-10 lira indirim mi olur? Kitapların indirimli halleri bile 30-40 lira. :frowning: Yaza girerken şöyle 75/25 ya da %50 iade bulsaydık ne güzel olurdu.

3 Beğeni

4 Beğeni

Param olsaydı kapitali alırdım :frowning:

Not:yanlış anlaşılmasın ay sonu o bakımdan :grin:

Not 2: kapital yordam’ın kendi sitesinde %50 indirimli imiş

4 Beğeni

Kitapyurdu hesabımı 8 gün platin yapmışlar. (8 yıldır kayıtlı olduğum için) Alışveriş yapmak isteyen olursa yardımcı olurum.

4 Beğeni

Kapital çok çok ağır bir kitap.Alsan bile altyapı yapman lazım okumak için :slight_smile:

3 Beğeni

Kitapyurdu’ndan yaklaşık 100 tl civarında bir alışveriş yapmayı düşünüyorum. Platin üyeliğin nasıl bir katkısı olur bana acaba?

1 Beğeni

Platin üyelik şöyle çalışıyor.Eger alacagınız yayınevi %35 ise indirim oranı,size ek %5-10 daha indirim sunuyor.Tabi her yayınevi platin indirimi vermiyor.100 tl’lik alışverişinin 20-25tlye yakın indirimli olmuş olur.

2 Beğeni

İçimde okuma hevesi var. Belki de çabuk sıkılıp verdiğim paraya üzeleceğim :slight_smile: belki de çok seveceğim. Hem fikir olduğum bir konu var oda altyapı olması lazım ( o bende yok)

Yordam kitapdan iki adet kitap aldım (ilk çağ tarihi 1-2) kitabın anlatım şekli hoşuma gitti. Brn hızlı okuyan birisi değilim ama 100.sayfaya geldim dünden bugüne :slight_smile:

3 Beğeni

100 TL’lik alışverişin hepsini platine ekstra indirim veren kitaplardan da alsanız en fazla size ekstra 10TL indirim sunar.

100 TL’de 20-25 TL indirim sunan bir plat üyeliğin varsa hemen paylaş :joy: @Husey

2 Beğeni

karl marx ve frederick engels’in yazım tarzı çok ağır.Bilindik cümleler ile olaylar ve anlatılmak istenen ele alınmıyor.

Misal bu Fransız üçlemesi çok kısa olmasına rağmen o kadar ağır geldi ki bana yarıya kadar ancak okuyabilmiştim.Çünkü altyapı eksikliğim olduğunu gördüm.Ne zaman yeterli düzeye gelirim o zaman Kapitali okumaya başlayacam.

2 Beğeni

Freud okumam gibi. Okudum okudum 40 sayfa falan okumuşum döndüm okuduklarımı düşündüm"ne diyor bu dedim" kitabı attım kenara.

Eski çağı anlatan(sümer, babil, akat vb.) kitapları varsa önerir misin?

Kapital bir süre daha dursun :slight_smile:

2 Beğeni

Maalesef o türler hakkın da bilgim yok:)

2 Beğeni

Ekstra yüzde 10 gibi bi indirim olur. 4 taksit avantajı filan var. Kitapların ismini atarsanız toplam fiyatı söyleyebilirim. Ona göre karar verirsiniz.

2 Beğeni

Dan Brown- Kayıp Sembol (22.50)
Dan Brown-Melekler ve Şeytanlar (22.50)
Charles Brokaw-Şeytan Şifresi (20.32)
Matilde Asensi-Konstantin Mührü (24.89)

Taksit olayına bakmayın lütfen. Tek çekim bana fiyat söylerseniz memnun olurum

1 Beğeni

3 Beğeni

Şeytan Şifresi’nde indirim uygulanmadığı için onu çıkaracağım. Kalan 3 kitabı bu şekilde almak istesem ne yapmam gerekiyor?

2 Beğeni