Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

O da geçersiz. D&R dan alacağım ondanda olabilir. İdefix için mi bu. Kitap orda pahalı😁

2 Beğeni

Bu işe yarıyor:)

3 Beğeni

Teşekkürler @Husey @alper . İşe yarıyor :grin:

4 Beğeni

Pegasus yayınları 4 kitap 20 TL :thinking:

Fantastik türünde bir seri, değerlendirilebilir.

11 Haziran’a kadar indirim sürecekmiş.

https://urun.n11.com/roman/temeraire-serisi-takim-set-4-kitap-P271709209

7 Beğeni

Kitapbulut’tan alışveriş yapan var mı arkadaşlar? Çok güzel indirimler var da, belki yararlanırız. :blush:

2 Beğeni

Kitapyurdu ile aynı şirket diye biliyorum. Şimdi sürüyor mu bilmiyorum ama bir ara en ucuz bizde diye kampanyaları vardı. Kullandım bir kere memnun kalmıştım.

Ek: Kampanya devam ediyormuş. Bende unutmuştum siteyi bir sonraki alışverişte değerlendireyim. Zaten Kitapyurdu’ndan bir tık daha iyi indirimleri dikkat eder karşılaştırırsanız. Oradan almaktansa Kitapbulut’tan daha ucuza almak mantıklı.

1 Beğeni

Kidega Enpara kitaplığı yenilenmiş.

2 Beğeni

Kesinlikle. Teşekkür ederim. Evet, en uygun fiyat garantisi veriyor hep almak istediğim ürünlerde, deneyelim bakalım :slight_smile:

1 Beğeni

Daha önce İdefix’te Delidolu var mıydı, bilmiyorum, ama şimdi %40 indirimli. (1 ay boyunca)

5 Beğeni

Yazarı tarafından geri alınmadığı takdirde bu entry silinecektir (20 Karakter).

5 Beğeni

Yazarı tarafından geri alınmadığı takdirde bu entry silinecektir (20 Karakter).

3 Beğeni

Arka Bahçe’nin bazı çizgi romanlarda indirim var. @Husey Büyük ihtimalle seriler yarım bırakılmış, yine de haberin olsun dedim.

2 Beğeni

Aynen uzun süredir bu indirimi görmüştüm ama dediğin gibi yarım bırakılmış veya baskısı tükenmiş seriler onlar.Almaya gerek yok gibi.

2 Beğeni

Böyle bir şey varmış…

8 Beğeni

Haziran ayı sonuna yapsalar ya bunu, :slight_smile: Benim için çıkmış ve baskısı olan kitaplarından alacak bir şey kalmadı. Ay sonu olsaydı 3-5 yeni kitabı çıkar, onları alırdık.

3 Beğeni

Aynen hemde bayram dönüşü kargo sıkıntı olacak :smile: Neyse bakarız artık. Güzel indirim darısı diğer sitelere İthaki’de alacak pek bişey yok şu an.

3 Beğeni

BKM de Kod işine girmiş :smile:

4 Beğeni

Benim de çok fazla alacağım kitap kalmadı aslında ama Zaman Çarkı eksiklerim var. 2 cilt daha atarım kenara. Yaz geldi daha devam eder bence bu indirimler satışları canlandırmak için.

3 Beğeni

https://letgo.onelink.me/O2PG/5c131848

Kitapların tanesi 15 lira. İçlerinde ciltli tüfek mikrop çelikte var.

1 Beğeni

Decameron kidegada güzel fiyata gelmiş. Daha önce bu fiyata gelmiş miydi bilmiyorum.

1 Beğeni