Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

100 TL’lik alışverişin hepsini platine ekstra indirim veren kitaplardan da alsanız en fazla size ekstra 10TL indirim sunar.

100 TL’de 20-25 TL indirim sunan bir plat üyeliğin varsa hemen paylaş :joy: @Husey

(Hüseyin gök) #4453

karl marx ve frederick engels’in yazım tarzı çok ağır.Bilindik cümleler ile olaylar ve anlatılmak istenen ele alınmıyor.

Misal bu Fransız üçlemesi çok kısa olmasına rağmen o kadar ağır geldi ki bana yarıya kadar ancak okuyabilmiştim.Çünkü altyapı eksikliğim olduğunu gördüm.Ne zaman yeterli düzeye gelirim o zaman Kapitali okumaya başlayacam.

Freud okumam gibi. Okudum okudum 40 sayfa falan okumuşum döndüm okuduklarımı düşündüm"ne diyor bu dedim" kitabı attım kenara.

Eski çağı anlatan(sümer, babil, akat vb.) kitapları varsa önerir misin?

Kapital bir süre daha dursun :slight_smile:

(Hüseyin gök) #4455

Maalesef o türler hakkın da bilgim yok:)

(Tayyip) #4456

Ekstra yüzde 10 gibi bi indirim olur. 4 taksit avantajı filan var. Kitapların ismini atarsanız toplam fiyatı söyleyebilirim. Ona göre karar verirsiniz.

Dan Brown- Kayıp Sembol (22.50)
Dan Brown-Melekler ve Şeytanlar (22.50)
Charles Brokaw-Şeytan Şifresi (20.32)
Matilde Asensi-Konstantin Mührü (24.89)

Taksit olayına bakmayın lütfen. Tek çekim bana fiyat söylerseniz memnun olurum

(Tayyip) #4458

Şeytan Şifresi’nde indirim uygulanmadığı için onu çıkaracağım. Kalan 3 kitabı bu şekilde almak istesem ne yapmam gerekiyor?

(Tayyip) #4460

Mesaj olarak gönderiyorum.

Fransız üçlemesi ağır değildir aslında, bu biraz dönemi tanımıyor oluşundan kaynaklı bence. Marks sadece bir Filozof değildi, anlaşılmayacak ya da anlaşılması zor şeyler yazmadı.

Bu kitaplar aslında işçiler okusun anlasın diye yazılmış kitaplar, Arada 150 yıl olduğu için bize ağır geliyor olabilir ama ne Marks ne de Engels entellektüel kaygılarla bu incelemeleri kaleme almadılar.

Bu arada cidden okumak istiyorsanız;

Bu kitap nasıl başlanmalı konusunda yardımcı olur. Bu kitap / Sözlük Terminoloji konusunda yardımcı olur.

(Hüseyin gök) #4462

Aynen dediğiniz gibi dönemin anlatım tarzı agır gelmişte olabilir.Kapital ile ilgili bir sözlük kitabı çıkmıştı onu alacaktım ama çok pahalı gelmişti.
Attığınız linkte tamda söylediğim kitap varmış:) Çok pahalı deyilmi sence?

Pahalı elbette, bizim ülkemiz de kitap pahalı. 50 sayfalık,telifi olmayan bir kitap bile 9-10 TL .

Ama belki bir kurgu kitabı ile kıyaslamak lazım, sözlüğün fiyatını çünkü bu tarz kitaplar çok detaylı taramalar ile ortaya çıkıyor.

(Turgay) #4464

D&R’da sepette %10 indirim var. Belli bir fiyat üstüne değil.
https://www.dr.com.tr/iftardan-sahura-indirim

(Tayyip) #4465

D&R ücretsiz kargo kodu var mı ?

(Cengizhan) #4466

0031DD08 (20 karakter)

(Busee) #4467

İdefixde bir saat içinde kullanmak için indirim kodum var. 125 lira üstü alışverişe 15 lira indirim veriyor. Belki birinin işine yarar.

IDE15TL

(Hiçliğin bekçisi…) #4468

Aklınızda olsun bu saat kısmı kandırmaca arkadaşlar. Geçen başlıkta gezerken günler evvel bir arkadaş 45 dakikalık kod yazmış ama hala aktifti. :smiley: O yüzden çok da takılmayın. Çoğunca kullanılıyor. Bu psikolojik bir baskı. Kanmayın!:rofl:

(Busee) #4469

Vay utanmazlar resmen kandırıyorlar ya :smiley: teşekkürler @Agape

(Kayra Ulukayın) #4470

D&R için sepette %10 indirimin yanı sıra kullanabileceğimiz bir indirim kodu var mı arkadaşlar? Hazır İthaki kitapları da %40 indirimdeyken…

(Turgay) #4471

BKM Express kampanyası ile yaklaşık %50 indirim ile alabilirsin.