Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Muhammet Topcu) #4472

Bkm express nedir ne değildir bilgilendirebilir misiniz acaba?

(Turgay) #4473

BKM Express Paypal gibi bir ödeme yöntemi. Sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme yöntemini BKM Express olarak seçerseniz 75 TL üzerine 15 TL indirim oluyor.

Tabi @Pennywise yazdıklarına ek olarak: telefondan mobil uygulama ile ya da tarayıcı üzerinden BKM sayfasını açarak üye olmanız ve kart eklemeniz lazım.

Kısacası her seferinde kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan, sisteme eklediğiniz kartlarla alışveriş yapmanızı sağlayan bir bankalar arası kart sistemi. Güvenli mi? diye sorarsanız normal kart bilgilerinizi manuel olarak girip alışveriş yapmanızdan daha güvenli. Ama bir sanalkartta değil. Sizden bağımsız olarak söyüyorum, bu güvenlik konusuna çok dikkat ediyorsanız sanal kart kullanmanızı öneririm.

( tansel) #4475

D&R’daki bkmexpress kampanyası bitti mi? Değişik şeyler oluyor sepette. Denemek için 75+ şöyle bir sepet yaptım.

Kredi-banka kartı seçiliyken ------------------------- BKM Express seçtiğimde

Hani 75/15 vardı çözemedim ben bu işi. BKM Express’e yönlendirme sonrası sağdaki fiyat değişmiyor bu arada. :slight_smile:

(Kenan Ulusoy) #4476

Bkmexpressi seçince birde kargo parası ekliyorlar. Pek bir halta yaramıyor.

(Turgay) #4477

0031DD08 bu kodu kullanılabilir. Ücretsiz kargo kodu.

İdefix 75/10 indirim kodu olan var mı?

Kidega “size özel” ibaresi ile göndermiş. Ancak belki herkes için geçerlidir. Kargo bedava “kargobedava” indirim kodu kısmına yazmak gerekiyor.

(Metin) #4481

Teşekkürler indirim kuponu için…

Geçerli mi deneyeyim dedim ama bende “Hediye çeki bu kullanıcı tarafından kullanılamaz” diyor. Gerçekten kişiye özel sanırım.

https://www.instagram.com/p/ByAyt_DHulM/?igshid=1c0oyxi9rh311

Harry Potter 7 kitap 112 lira

(Cengizhan) #4484

q

(Cengizhan) #4485

Visa kredi kartı derken üzerinde visa yazan tüm kredi kartları mı kastedilmiş?

(Burak Kuşcu) #4487

Evet visa yazanların hepsi bu sınıfta

(Cengizhan) #4488

Okuoku İthaki Yayın Grubu indirimi

Teftiş 19,90 TL
Destanlar Çağı 19,90 TL
Kara Prizma 19,90 TL
Carol Gömülmeden 14,90 TL
Bir Bedenin Gerçeği 14,90 TL

Okuoku

(Emre ) #4490

Az kaldı ama artık işine yarayan olursa kullanır.

(Tayyip) #4491

D&R’de Panama Yayınları üç gün %50 indirimli. Sepette alt limitsiz %10 indirim de var. Kupon kodu olan paylaşırsa memnun olurum.