Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

D&R 30 Eylüle kadar geçerli 100/15 indirim kuponu : 9FFBE70A

1 Beğeni

D&R 100 Tl ye 15 TL indirim için A7EE839B
30 Eylül son tarih.

1 Beğeni

Nadir’de bir kaç tane 10. yıl edisyon var. 50 tl den satılıyor.

1 Beğeni

Kitapyurdu’nun bugün yaptığı indirim göstermelik geldi bana. Zaten bütün kitaplar zamlandı ve zamlanmadan önceki fiyatlar çıkıyor bu indirimle karşımıza. Kitaplar önceden depolanmış olabilir diye düşünüyorum açıkçası ben.

3 Beğeni

En az %15 son zamlardan ötürü ellerinde kalan stok kitaplardan kârları var.

1 Beğeni

Doğru olabilir dedikleriniz katılıyorum. Ama sonuçta diğer sitelere göre ucuza sattılar. Sonuçta bakmamız gereken bu diye düşünüyorum.İthaki kitapları örneğin kendi sitesinde bile bu fiyata satılmadı. Yeni çıkan kitaplarda dahil. Can yayınlarında kitapların bazıları %56 indirim aldı. Kırmızı kedi yayınları jose saramago’nun kitapları %60 indirim gördü. Körlük kitabı kaç aydır takip ediyorum hiç bu fiyatlara düşmemişti.

1 Beğeni

O açıdan tabii ki doğru. Körlük seti vardı Eganba ve Odakitap’ta, orada da çok uyguna satılıyordu.

1 Beğeni

İlknokta’da Elric Melnibone’nin Son İmparatorunun Tarihçeleri serisi %63 indirimde. 4 kitabı 54,3₺’ye alabiliyorsunuz. Seviyorsanız kaçırmayın.

2 Beğeni

Teşekkür ederim dün 35 liraya aldım :blush:

4 Beğeni

Mayıs ayında o dörtlüyü ilknokta’dan 40 liraya almıştım. Cidden piyasa bombok.

2 Beğeni

Alışveriş sepetimde olan kitaplarda toplamda sadece 8 tl indirim olmuş, indirim yapılmayan kitapları itinayla seçmişim sanırım :sweat_smile:
Geçen hafta “Kanını Satan Adam” ile birlikte aldığım kitap da 1 tl daha pahalanmış :zipper_mouth_face:
Özellikle indirim yaptığı kitaplara da bilerek bakmıyorum, iki hafta sonra fuar var, biliyorum orada kendimi durduramayacağım, şu anda durmaya çalışıyorum :grimacing:

1 Beğeni

Fuar daha mı indirimli oluyor? Hiç gitmedim😁

1 Beğeni

Kitapyurdu’nun bu platin indirimi hiçbir şekilde işime gelmedi.

Eskiden fuarda bir indirim olurdu her sene Nisan’ı beklerdim, para biriktirir topluca kitap alırdım bir sürü. Şimdi fuarın da bir özelliği kalmadı, piyasa çökmüş.

2 Beğeni

Yok, aslında internetten daha uygun olmuyor, ben hiç rastlamadım. Ama her taraf kitap dolu bir ortamda sadece sakin sakin gezip sonra da çıkıp geldiğimi hiç hatırlamıyorum. :sweat_smile:

2 Beğeni

Fuarlarda indirim oranı genellikle %25 oluyor. Bazı yayınevleri %30 yapıyor. Ama internette çok daha uyguna alıyorsun. Fuar sadece sevdiğin yazarlara kitaplarını imzalatmak ve fotoğraf çektirmek için işe yarıyor.

7 Beğeni

Abi sorma ya, ben de alacaktım ama baktım hepsi tedarik dışı. Yalnız abi amazon’a bir bak istersen. Onlarda her kitaptan 1’er tane vardı neredeyse. Yani en azından benim aldığım 7 kitabın hepsi öyleydi :slight_smile:

He birde şöyle bir şey oldu abi, almak istediğim kitaplar kitapyurdunda 170tl felandı. Amazonda fiyat 120tl idi. :slight_smile:

3 Beğeni

Dün de mi öyleydi, bilmiyorum ama Kitapyurdu’nda İskandinav Mitolojisi’nin karton kapak fiyatı müthiş uygun:
%42 indirim:

2 Beğeni

Dün de böyleydi. Çünkü bu fiyatla sepetimdeydi.

1 Beğeni

enpara kullanıyorsanız kidegadan bu fiyata ciltlisini bile alabilirsiniz

1 Beğeni

Benim enpara üyeligimi kabul etmedi deyyuzlar :joy::roll_eyes:

1 Beğeni