Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Hayırlı olsun da 62 kuruş kargo ücreti almaları tuhaf olmuş. :sweat_smile:

2 Beğeni

Aynen ne degişik bir site yaw​:rofl::joy: neyseki benim aldıgım kitaplar %45-65 indirimli oldu. Önceden koydukları %42 indirimlere çogunlukla platinyum indirimini eklememişler. Yarın olsada tüfek mikrop ve çelik pegasus yayınları yeni baskısınıda alsak :grin:

1 Beğeni

Güzel indirim oranı oldu ama ithaki %45 , İş bankası %52, can değişken ama %56 bile var.

1 Beğeni

Benim kitaplarım da geldi ancak açamadım kendilerini. Yurt dışında olduğum için ev arkadaşıma aldırdım. Kargo da çok hızlıydı. Aldığım gün kargoya verildi. Çarşamba öğleden sonra verdiğim sipariş cuma akşamı eve ulaştı.

2 Beğeni

Pegasus TMÇ’in ciltlisine kaç lira fiyat çekti çok merak ediyorum. Ona göre direk sipariş vereceğim.

1 Beğeni

Kitapyurdu’nda Kronik Kitap %40 indirimli. Bazı kitaplarda ekstra platin indirimi de mevcut.

2 Beğeni

Saramago’nun Körlük kitabı kitapyurdunda %50+%10 indirimle .14,41 liraya geliyor.

2 Beğeni

Bugün kitapyurdu indirimin zirvesini yaptı. (Tabi ki bazı kitap ve yayınevlerinde) (%45 - %50 - %60 indirimler çok iyi)

3 Beğeni

Pegasus yayınları tüfek mikrop ve çelik de yayınlasa artık onuda alsak indirim ile :grin:

3 Beğeni

TMÇ için net tarih vermemişler. İndirimde bugüne özel. Yani pek faydası olmayacak. ancak platin üyeler avantajlı alabilir.

1 Beğeni

Yok ya sabah bugün yayınlanacak dediler

2 Beğeni

Sitelere düşmemiş şuan. O zaman bugün yarın satışa çıkar.

2 Beğeni

Gördüğüm kadarıyla Kitapyurdu’nda çoğu kişinin sepetindeki fiyatlar düşmüş ama bende neredeyse olumsuz yönde değişiyordu. Sepetimdeki artan fiyatların 2 tanesini atayım.

Dün Görmek kitabı:

Ads%C4%B1z11

Bugün Görmek kitabı:

Ads%C4%B1z12

Dün Karamazov Kardeşler:

Ads%C4%B1z14

Bugün Karamazov Kardeşler:

Ads%C4%B1z13

Kısacası bir yerden alınıp diğerlerine verilen bir indirim günü olmuş.

(Dün dediğim görselleri 3 gün önce almıştım ama fiyatlar geçen gece de aynıydı.)

2 Beğeni

Alfa Yayınları’nın yeni çıkan son kitaplarının tamamının bugün Kitapyurdu’nda tedarik dışı olması da pek bir manidar doğrusu. %25 + %10’luk ekstra indirim fazla mı geldi nedir? :smile:

6 Beğeni

:joy::rofl::grin: Alfa ayıp etti bizlere. Artık Diger sefere yapar indirim

1 Beğeni

Yeni çıkan hiçbir kitabı yok kitapyudu’nda. Yani bugüne özel değil. 2500’e yakın kitabı var Alfa Yayınları’nın Kitapyurdu’nda şuan satışta 100’e yakın kitabı satışta. Alfa’nın kitaplarında anlamadığımız bir sıkıntı var.

1 Beğeni

1 haftadır öyle. Everest ve Alfa’nın çoğu kitabı satış dışı. Sadece Kitapyurdu’nda değil.

2 Beğeni

Pegasusun mesai saatleri kaç acaba :rofl::joy: bi çıkmadı gitti yaw şu kitap

1 Beğeni

Hmm… Eganba, Babil, D&R ve İdefix’te satışta görünüyor kitaplar. Mesajı yazmadan önce bakmıştım. Şimdi yine baktım birkaç siteye daha, stokta görünüyor. Belki Kitapyurdu ve Alfa arasında bir anlaşmazlık vardır. Neyse… Başka bahara alırız artık onları da :slight_smile:

2 Beğeni

Şuan Babil’de birkaç kitaba baktım stokta olmayan temin süresi 10 gün yazıyor. Satışta olnalarda muhtemelen depoda olanlar.

Hayat Evren ve Hersey (Douglas Adams)

2 Beğeni