Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Öyleyse almam vazgeçtim :slight_smile: Zaten Sahaf’a mesaj atmıştım. Geri dönüş yaptı az önce ‘‘bir arkadaş daha yazdı çete misiniz lan siz?’’ dedi :smile:

3 Beğeni

Sen alma zaten biz alırız :smile: Sen alınca bize kalmıyor. Piyasayı da mahvettin Sandman alıyor satıyor bir daha alıyor :slight_smile:

5 Beğeni

:joy: :joy: Yok ya onda pişman oldum tekrar aldım.Yoksa zevkine değil haa:)

3 Beğeni

@Husey bende uçuk fiyatlandırmaları almıyorum, bu baskı toplu olması nedeniyle makul bir fiyat istenirse diye bakıyorum yoksa okumak için zaten bir şekilde bulup okuyoruz. Toplu baskılar her zaman benim için cazip oluyor.

@Ufuk istediği para çok zaten, kondisyonda çok iyi değil herhalde, mesaj gönderdim, bakalım ne diyecek.

3 Beğeni

800 ne ki?

4 Beğeni

Fiyata 100 dedi kargo ilede gönderim var almak isteyen yazsın.

3 Beğeni

800 liraya almamak daha mantıklı. Yazarın telifini İş Bankası’na kaptırdıkları için basamıyorlar. Telif 5 yıl sonra doluyor, o zaman basarlar.

2 Beğeni

Ben de ona güveniyorum, YKY’ye bunu ve benzer bir kaç şeyi sordum, onlar da Kütüphaneleri olduğunu kitabı dışarı çıkaramayacağımı ama gelip fotokopi alabilirsin dediler. Ne yapacaksam tekli baskıları her yerde olan kitabın fotokopisini.

2 Beğeni

100tlye çok uygun değil mi?

2 Beğeni

:smiley: İnce Memed almak istiyorum bende, Delta mı almak mantıklı tek tek almak mı acaba? Deltadan okunmaz heralde diye düşünüyorum, sadece koleksiyonluk gibi duruyor çünkü.

1 Beğeni

Ben kayıp zamanın izinde kitabını almıştım. Geri sattım. İnsan bunalıyor okurken, çok küçük. Dediğiniz gibi koleksiyon açısından güzel sadece.

3 Beğeni

Bende bir kaç farklı baskısı var, hem tekli hem delta hem de özel kutulu olanı.( hatta eski Adam yayınları da var) Punto nedeniyle okumak için en kolay tekli karton baskı.

Delta’yı ben özel baskı ve cilt dışında iki nedenle seviyorum toplu baskı olması ve uzun yolculukta evden bir süre uzak kalınacak zamanlarda tek kitap yanıma almam yeterli oluyor.

2 Beğeni

Arkadaşlar letgodakine güvenmeyin. Bi sn göstereceğim

Bunu izmirde paylaşmış

Bu da ankara da

4 Beğeni

Devamı var yine bir saniyenizi alacağım

Bunu satan arkadaşla mesajlaştım anlaştık. Ertesi gün parayı havale edecektim. Bana kitabın başka fotoğraflarını atmasını istedim. Attı. Sonra yine letgoda gezerken tesadüf bana attığı fotoğrafları koyan başka birine denk geldim.
Bknz.

Buna da mesaj attım ama ilk adama sordum nedir ne değildir diye O da bana dolandırıcı olacağını söyledi. Ama nedense letgo ya koymadığı benim için çektiği fotoğrafı koymuştu.

5 Beğeni

Kağıt kalitesi ve bir yazarın tüm kitaplarının veya bir serisinin tek cilt olması bu seride hoşuma giden yanları. Kitapların boyunu ve puntolarını büyütseler okunmak içinde çok güzel bir seri olurdu.

@alper Dışarda okumaya cesaret edemezdim heralde, 2000 sayfalık kitap sonuçta gelen giden laf atardı.:joy:

5 Beğeni

8-10 saat otobüs yolculukları gidilen şehirlerde, otelde beklemek gereken zamanlarda yanıma çoğu zaman Kindle ve Delta gibi toplu baskı bir kitap alıyorum. Benim için çok iyi oluyor.

2 Beğeni

Bende iki satıcıyı gördüm ama ilan resmine dikkat etmedim lakin elde alma imkanı olan varsa öylede alıp tam emin olabilir.

1 Beğeni

Satıcı fix bir harry Potter serisi paylaşıyor bir de Arthur c Clarke paylaşıyor. Bahsettiğim satıcıların hepsi ama. Muhtemelen üçü ya da dördü aynı kişi. Kekleyecek adam arıyor.

3 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile: Yoksa keklenecek kişiler hazırdı :smile:

3 Beğeni

Elden almak daha doğru tabi. Ama ben çoğu işimi kargo ile yapıyorum küçük bebeğim var o sebeple. Benim gibi kargo ile alacaklar için en azından temkinli olurlar.

2 Beğeni