Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

https://www.nadirkitap.com/bir-uzay-efsanesi-2001-2010-uzay-efsanesi-2-2061-uzay-efsanesi-3-3001-son-efsane-4-kitap-takim-1-baski-arthur-c-clarke-kitap13960541.html

Geçmiş olsun, şans çok önemli gerçekten. Diğeri kadar olmasada bu fiyatta fena değil.
@Ufuk Hocam siz mi aldınız?

4 Beğeni

Mesaj gönderdim satıcıya

2 Beğeni

Gördüğüm en ucuz fiyat, bu kitap için.
@alper Umarım alabilirsiniz.

4 Beğeni

200 iken 220 yapmış. :smiley: :smiley:

3 Beğeni

Forumu izliyordur belki :slight_smile:

@SJack Bu kitabın baskısı olmasa bile okumanın yolları var, özel baskı değil bir şey değil 200 TL vermek çok saçma olur.

5 Beğeni

İsim de hiç yabancı değil hani. :smiley: :smiley: 1 ay önce bu fiyatta bulsaydım direk alırdım. Ama geç kalmış.

2 Beğeni

Örneğin Sait Faik Delta baskıya 800 ve üzeri istiyorlar o kitap için bu fiyat anlaşılır ama bu kitap için anlaşılır bir fiyat değil.

1 Beğeni

Şimdi normalde tabi 200 bile vermem fakat yaklaşık 1 ay önce pokerden şansıma 2 Milyar kazanmıştım. O yüzden öyle dedim. :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Olabilir. Anasayfada karşıma çıkmasa bu kitaba rastlamazdım.

1 Beğeni

Yok ben almadım. Kaçırdım bende :slight_smile: Diğer ilana bakacağım. Alper ne verdiyse iki katı diyeceğim :joy:

4 Beğeni

Tüh kötü olmuş. İkinizden birinizin almasını isterdim. İki katı demek. :joy:

2 Beğeni

Eğer şansım yaver giderse 2 aya alacağım şu tek baskıyı. :sweat_smile: Bir de karanlıkta 33 yazar tek cilt istiyorum. Acımayacağım ama iki ay beklemem lazım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Kitap küf kokuyordur kesin bir de sahaflardan gelen kitaplarda böcek ölüsü bile oluyor ( duyum değil başıma geldi), boşver alma sen @Ufuk

5 Beğeni

Yazık günah ya o paraya. İnsanlar ne fırsatçı arkadaş.

3 Beğeni

Zebramo fiyatları daha uçuk. :astonished:

1 Beğeni

800 mü :astonished:
Gerçekten bu paraları veren var mı?

2 Beğeni

Bir kitaba o kadar para verecek kadar param olsa ben alırdım. Okumak için değil, YKY, iş Bankası hatta eski bilgi basımı olan tekli baskılar bulunuyor ama bu delta baskı artık limited editions denilen baskıya dönüştü, o nedenle koleksiyon için değerli bir kitap oldu.

2 Beğeni

4 saat önce eklemiş.

3 Beğeni

Fiyatı neymiş ki acaba

1 Beğeni

Msj attım ne diyecek bekliyorum bende.En az 200 bekliyorum.Zaten 50-100 dese artık yine almam.Benim gözümde bu piyasa artık çok suistimal edildiğinden ,yayıncının kendisi basmadan böyle kitaplar almayı düşünmüyorum.

3 Beğeni