Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Yalnız idefix temmuz da kullanılacak indirim kuponları da veriyor. 100 tl ve üzeri alışverişte 15 tl filan fena değil.

2 Beğeni

En büyük ikili, İş Bankası ve Yapı Kredi %40 indrimli. İdefix Yapı Kredi’yi kampanyaya dahil etmeye bile yeltenmemiş. Diğer indirimler de birbirine yakın ama D&R bir adım önde.

Bu arada İdefix’ten alışveriş yapacak kişiler:
70/10 indirim kodu: Ide10TL hala geçerli.

2 Beğeni

Bu kod çalışmadı bende.

1 Beğeni

Daha önce kullanmış olabilir misiniz? Her hesapta bir kere kullanılıyor.

1 Beğeni

Geçen hafta sadece 100/15 indirim kodunu kullanmıştım. 70/10 kullanmadım.

1 Beğeni

Pardon, Ide10TL imiş. Bir de bu kodu deneyin.

1 Beğeni

50/10 kod olan var mı? Kullanılmayacaksa ben alabilirim

1 Beğeni

Ben şu ikisini aldım hem yüzde 40 hem de indirim kodu kullandım, avantajlı oldu benim için.,İdefix faturasını da kesmiş,

7 Beğeni

D&R

Düzenleme: Kargo ücreti 75 lira üstüne bedava olduğu için kupon kodunu girdiğinizde kargo ücreti çıkıyor, 10 lira indirim yapılmış oluyor. 15 lira indirim almak için 90 liralık sipariş vermeniz gerekiyor.

4 Beğeni

İdefix teki yeni bahar kitabında ciltsiz yazıyor. Ciltli değil miydi bu ya? Fiyat da ciltli fiyatı…

1 Beğeni

Kitap ciltli ama ciltsiz yazılmış. Geçen baskıda ben de şüpheye düşmüştüm ama gelen baskı ciltli.

Ciltsiz basımı yok zaten.

1 Beğeni

Babil sitesi için indirim kodu var mi ?

1 Beğeni
  1. kodu az önce kullandım. Çok teşekkür ederim @Agent7
2 Beğeni

243 olmuş fiyat. :joy: 250’nin altında kalmışım. :sweat_smile: O zaman 25+25 yaparak 275/225 yapabileceğim. Yani 30 tl daha kitap ekleyebilirim. :thinking: Aslında 115/85 yapılabilir ama onun için epey uğraşmam gerekir ki üşeniyorum. :persevere:

2 Beğeni

Dostoyevski kitaplarını alacağım ama İş bankası mı İletişim mi karar veremedim.

Kumarbaz’da İş Kültür de 192, İletişimde 242 sayfa. Diğer bazı kitaplarda da durum böyle. İletişim fazla sayfa sayısı.

Elinde iki yayın evi olan ve bir fikri olanlar öneride bulanabilir mi? Bu arada İletişimin baya kaliteli olduğunu biliyorum ama fiyatlarda baya fark var.

1 Beğeni

İş Bankası’nı öneririm…

Sayfa farkı punto boyutundan kaynaklanıyordur.

2 Beğeni

Kumarbaz’ın İş Bankası baskısı var bende. Kitaba baktım önsöz ve sonsöz yok kitapta. Punto farkını da düşünecek olursak arada sayfa farkı olması çok normal. Alttaki resimde İletişim baskısında önsöz ve sonsöz olduğu belirtiliyor.

Bence İş Bankası’ndan alın kitapları. Çok sevdiğiniz eserleri İletişim’den alıp tekrar okursunuz. İş Bankası’nın Suç ve Ceza’sını Mazlum Beyhan çevirmiş ve çeviri çok iyi ,sabit bir çevirmeni yok Dostoyevski’nin ama çevirmenlerin hepsi yetkin kişiler. Bildiğim kadarıyla İletişim kitaplarının ise hemen hemen hepsini Ergin Altay çevirmiş, Ergin Bey de çok iyi bir çevirmen ama Dostoyevski’nin tüm kitaplarını ondan okumak istemezdim şahsen.

4 Beğeni

Teşekkür ederim ayrıntılı bilgi için. Okuduğum ilk klasik ve hatta ilk ağır eser Suç ve Ceza’dır. İletişim’den okumuştum ama üzerinden 15 sene geçti. İyi hatırlıyorum su gibi akmıştı. Yıllar geçti ama hala benim için Suç ve Ceza okuduğum en iyi ilk 5 kitap içindedir. İletişim’e karşı bu yüzden bir sempatim var ama fiyatları çok fazla. Aralarındaki sayfa sayısının nedenleri bahsettiğiniz gibiyse İş Kültür den almak daha mantıklı. Zaten ciltsiz alıyorum o yüzden de çok karlı olacak.

2 Beğeni

Alamayanlar veya almak isteyenler varsa bir kitap daha eklenerek yada iki kodlardan çalışanlarla daha ucuza alabilir.

2 Beğeni

Benimde okuduğum ilk klasiklerden birisi Suç ve Ceza ve yazara da bodoslama bir şekilde bunla dalmıştım. Kitap tüm övgüleri hakediyor. Daha sonra Budala’yı okuyunca Budala yazardan en sevdiğim kitap oldu. Ah Mişkin ah!

Karamazov Kardeşlerin ilk yarısında dini bir tirad var yaklaşık 100 sayfa, eğer bu tirada dayanabilirseniz bu kitabı da seveceksiniz.

2 Beğeni