Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Onu yazmamışlar ama İthaki’den alınacak kitap varsa beklenebilir.

2 Beğeni

İthaki instagramda hikayeden attı bunu. Muhtemelen ilknokta’dır. Belkide bütün sitelerden bir boşaltma harekatı yaparlar :smirk::unamused:

3 Beğeni

Bayramın ilk günü yüzde 50 yapmıştı ithaki. Ayın 15ini beklerler umarım. :sweat_smile:

2 Beğeni

%50 ye varan değil. Net %50 indirim… İthaki siparişlerini beklemeye alalım.

2 Beğeni

Büyük ihtimalle D&R’dır. Geçen sene 4-5 kez İthaki kitaplarına %50 indirim yapmıştı.

1 Beğeni

Ben yeni çıkanlar ve 2 cilt Zaman Çarkını yazdım şimdiden listeye. Zaten İthaki’den eksiğim kalmadı sayılır.

2 Beğeni

Bende öyle istedim ama bu hafta demişler. Umarım D&R’dan falan olur da kafam rahat olur :slight_smile:

2 Beğeni

Yüzyılın bilim kurgu öyküleri ve zaman çarkı ciltleri 30tlden çıkarsa bir bütçe ayılabilirim.:thinking:

2 Beğeni

Vakıf, dune serilerinin devamı gelse, ciltsiz zç bassalar ucuzdan, birkaç bk klasiği de olsa, bir de beren ve luthien olsa indirimin benim için anlamı olabilirdi. Yok yok çok şey istemiyorum gözüm toktur benim :smile:

2 Beğeni

Hadi gene iyisiniz. Brandon Sanderson’lara güzel indirim yapılmış.:joy:

5 Beğeni

İnsanlar Sanderson olayı yüzünden Akılçelen’i nasıl da güzel protesto ediyorlar! 4-5 kitap şimdiden tükendi bile.

2 Beğeni

Herkes bizim forumdaki gibi sıkı takipçi değil, bu yüzden haberdar değillerdir küçültme operasyonundan. Henüz iki kitabın boyu küçültüldü, küçültülmüş kitapları sipariş edenler tepki gösterecektir, kargoları gelince.

3 Beğeni

Sizin gibi düşünmüyorum. Neyse diyip daha bir şey yazmayayım. Yoksa boşu boşuna tartışma çıkarmış olurum. Burayı da Akılçelen soru hattına çevirmeyeyim.

3 Beğeni

Bu küçültme olayı çok canımı sıktı. Brandon sandersonun eski ve yeni kitapları sırıtacak artık.

1 Beğeni

Şu ana kadar Sissoylulara dokunmadılar, bende de ilk üçleme var. Sissoyluları da küçültürlerse seriyi direkt satıcam.

2 Beğeni

Bende sissoylunun 6 kitabı savaşkıran. Elantris ve kralların yolu var :slight_smile: ama ben senin tam tersini düşünüyorum. Daha sıkı sıkı sarılacağım bu kitaplara çünkü daha çok değerlenecekler.

Bu arada sissoylu’nun baskıları bitince yeni baskılarıda küçük olur. Diye tahmin yürütüyorum

1 Beğeni

Sissoylular yakın zamanda yeni baskı yaptı ama yeni baskılarında sadece sırttaki kitap numaraları yerine resim konuldu.

2 Beğeni

Umarım dokunamazlar ve umarım bu yaptıkları yanlışdan geri dönerler ve umarım(fazla umuyorum :slight_smile: ) daha güzel bir yayın evi ile devam edee brandon sandersonlar :slight_smile:

3 Beğeni

Aynı fikirdeyim. Büyük kitapları bence hem kalite olarak hem dee baskı olarak çok daha iyi. İleride epey kıymete binecektir.

2 Beğeni

21 Beğeni