Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben hesapladım 34tl indirim oluyor benimki

2 Beğeni

İdefix’te kargo bedava, Kitapyurdu’nda Kırmızı Kitabevi %50 indirimli.

2 Beğeni

Kitapyurdu’nun bir sonraki haftanın %50 indirimli kitap anketinde sizleri sürpriz bir kitap bekliyor :smiley:

4 Beğeni

Normalde kitapyurdu bana hep pahalı gelmiştir. Diğer sitelerle karşılaştırınca tabi. Ama son zamanlarda çok çılgın kampanyalar yapıyor :ok_hand:t2:

1 Beğeni

Forumu okuyorlar, bunun başka bir açıklaması yok :face_with_hand_over_mouth:

12 Beğeni

Katılıyorum. Tesadüf zincirinin her hafta bu şekilde sürmesi normal değil :smiley:

8 Beğeni

Açgözlülük olacak ama keşke ciltlisine yapılsaydı.

7 Beğeni

Yalnız iyi ki Platin Günü’nde almamışım. Eğer o seçilirse buz gibi içime otururdu herhalde.

5 Beğeni

Muhtemelen seçilir diye düşünüyorum :smiley:

4 Beğeni

Anket ne zaman başlayıp, ne zaman son bulacak anlayamadım?

1 Beğeni

Ben ciltlisini aldım ama yinede oyumu tüfek mikrop ve çelik e verecem.

9 Beğeni

Bakın burası çok önemli, bu bir Kayıp Rıhtım dayanışması değilse nedir? Helal :slight_smile:

9 Beğeni

Almayı düşünenler anket bitimini dört gözle beklesin bence. Çünkü indirim 10-15 dakika içinde sonlanacaktır. Saat 24’e kadar sürüyor demesi pek önemli değil :smiley:

3 Beğeni

Almayacak olsamda bir oy da benden :kissing:

5 Beğeni

5 Beğeni

Sitelerde sürekli Fahrenheit 451 ve Cesur Yeni Dünya %40-50 indirimli olarak karşıma çıkıyor. İthaki’nin diğer kitaplarında bu tarz indirimleri pek göremiyorum. Neden özellikle bu iki kitap?

1 Beğeni

Benim takip ettiğim kadarıyla çok satanlarda indirim kampanyası oluyor genelde. İndirim olduğundan bu kitaplar hep çok satanlarda oluyor. Tekrar indirim çok satanlara yapılıyor. Bu gidişle sonsuza kadar indirimli olacak Cesur Yeni Dünya ve Fahrenheit 451 :smile:
Dikkat ettiyseniz , sadece İthaki için değil, diğer kampanyalı kitaplar da hem çok satan hem sürekli kampanyaya giren kitaplar.

2 Beğeni

19 Beğeni

İyi ki Allahınız yok mu diye yapacağım yorumu içimde tutmuşum o zaman :sweat_smile::sweat_smile:

1 Beğeni

Bu gerçekleşirse çok iyi olur lakin o gün o saatte telefonumla birlikte olamayabilirim. Nasıl alacağımı düşünüyorum :thinking: pazartesi olsaydı yapabilirdim

1 Beğeni