Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

World puan sadece GittiGidiyor’da kullanılabiliyormuş ne yazıkki :confused: Mecbur oradan aldım.

1 Beğeni

Zebramo’da bulduğum şu harika ürüne göz atın :heart:

Ciltli sefiller 41 lira

1 Beğeni

Valla ucuza koymuş,Monteyi’de 36 tl koymuş.Bende çoğu kitabı satışa koydum ama alıcı yok yaw:)

2 Beğeni

36 tl uygun gerçekten. Kitaplar satmıyor, millet beğenip duruyor ancak.

3 Beğeni

Aynen,valla satılıncada şuramda bir ağrı oluyor ama el muhtaç yine :slight_smile:

4 Beğeni

Satılsa üzüleceğim kitaplar satılmadı niyeyse. Ama kitap almak için kitap satmakta çok sinir bozucu bir durum. Deminki 36 liralık Monteye 25 olur mu diyor adamın biri. Birde böyle ölücülerle uğraşmak sinir bozucu.

4 Beğeni

Hahahaa aynen zaten ucuza koyuyorsun ama yinede indirim istiyorlar tamam az daha yapıyorsun bu seferde bilmem şu sitede fiyat bu şu diye diye ekran başında az buçuk kaydırıyorum:) ama az buçuk😂

Dün dune seti ve Rama gitti :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::confounded:

3 Beğeni

300 liraya satılan dune serisi sizin miydi?

2 Beğeni

Dune’u görmüştüm ama Rama’yı görmemiştim. Ucuza gitmiş Rama.

1 Beğeni

@Tobizume aynen dune benim.

Yok ya daha yukarı ramayı koysaydım satılmazdı.

2 Beğeni

Bu 2. el satış uygulamalarının popüler olmasıyla birlikte, herkes bir anda potansiyel satıcı oldu. Sahafa 3-5 TL’ye verdikleri kitapların 10-15 TL’ye satıldığını görünce, çok fazla bu uygulamalara doluştular. Yani aslında kitaplar çok satıyor da, o kadar çok arz var ki, talep eskiye göre bayağı gölgede kalıyor; sanki eskiye göre daha az satış var gibi bir algı oluşturuyor.

2 Beğeni

Gerçi basacaklarını söylemişlerdi satılması bir yandan iyi olmuş. Ben yeni baskıları bekliyorum.

Binbir Gece ve Philip K. Dick çok güzel duruyor. Keşke benim olsa…:joy:

1 Beğeni

Aldım hem mc kontunu hem bunu herkes sakin olsun teşekkürler :smile:

4 Beğeni

Kitaplar altın gibi değerlendi maalesef. Alım gücü düştüğü için kimse çok ucuza koymak istemiyor, ben dahil o yüzden az satıyor. Sahaflara satmak yerine herkesin kendi satması daha iyi.

3 Beğeni

Aldığınız iyi oldu benim elimde yavaş yavaş gidiyordu butona yoksa.

1 Beğeni

Alırsan indirim yaparım az daha:)

1 Beğeni

İyi bari :slight_smile:

@Husey dur az da senin ilanlara bakayım :smile:

2 Beğeni

Aslında forumada koyacaktım ama yine beni deli ederler diye vazgeçtim:)

1 Beğeni

Para yok maalesef. Neil Gaiman takaslayabilirim ancak. :joy: Neil Gaiman da benim Holoskom oldu yalnız.:joy::joy::joy:

2 Beğeni

Satış link eklesene @Husey belki benlik bir şeyler vardır

4 Beğeni