Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Letgo’dan nasıl alışveriş yapıcaz. Ta Mersinde. Zebramo’da ilan aç dersek fiyat yükselecek. Aynı fiyata Zebramo’da da var.
Edit: Onlarda cep boymuş.

1 Beğeni

Platon’a çok dikkat etmedim ama İlahi Komedya İncil den sonra en çok alıntı yapılan eser olabilir. Bir kere baştan sona düz bir şekilde oku. İkinci defa biraz daha detaylı derken… Sende alıntı yapmaya başlayana kadar oku :slight_smile: Başlı başına üniversite bölümü gibi. Ben daha derinine inerek tam okuyamadım ama sen peygamber sansür derken direk 28. kanto aklıma geldi, en çarpıcı bölümlerden biri cehennemin sonu sayılır.

1 Beğeni

Yok ya öyle bişey değil letgo.Teklif verirsin kabul ederse parayı aktarırsın kargo ile alırsın bu kadar basit.Ben gönderdim 1kg tutuyor kitap oda 3tl.

1 Beğeni

:grinning: Hiç kullanmadığım için bilmiyorum.

1 Beğeni

Ben yollayınca paketlemeyi biraz abartmıştım ama normal bi paket ile 3 tlyi geçmez kargo.

2 Beğeni

Sıralamaya kutsal kitapları dahil etmedim. İlahi Komedya’dan önce hocası gördüğü Vergillius’un Aeneas destanını okumak istiyordum ama baskısı yok. Alıntılamak için okumuyorum. Hiçbir kitaptan da alıntı yapmıyorum zaten çünkü unutuyorum sözleri. Referansları anlayayım benim için yeter. Bu kitaptan sonra İtalyan Edebiyatı’na dalmak istiyorum. Çünkü Edebiyatlarda ilk yazılan eserlerden günümüze kadar gelerek okumayı planladığım için benim için okumak elzem bu kitabı.

1 Beğeni

Bende hiç alıntılama işini beceremem ama yeri geldi mi uygun alıntı yapanlara hayran olmuyor değilim. İtalyan edebiyatına dalmak istiyorsan İş Bankası çevirdiği güzel eserler var.

1 Beğeni

2 Beğeni

" Cehennemin en karanlık yerleri buhran zamanında tarafsız kalanlara ayrılmıştır." Cehennem- Dante
Kitabı okumasam da bu alıntıyı seviyorum ve sürekli paylaşıyorum. İtalyan yazarları araştırdıktan sonra, öncelikle İş Bankası’dan yayınlanan kitapları okuyacağım.

2 Beğeni

Alfa yayınlayacak yakında bence onu bekle.

2 Beğeni

Bassın güzel olur. Birde ciltli basarsalar çok daha iyi olur. Alfa bastıktan sonra yorumlara göre hangisinden alacağıma karar veririm.

2 Beğeni

Bayram değil seyran değil D&R bana neden 50/10 kod vermiş? Kod güzel de indirimlerin kötü olduğu bir ana denk geldi. 7 Temmuz sonmuş, en azından 3 gün daha bekleyeyim belki güzel indirimler çıkar.

2 Beğeni

Zebramo’da bulduğum şu harika ürüne göz atın :heart:

Tolkien 39 lira pazarlıkla daha uygunsuz alınabilir

1 Beğeni

Merhaba!

Bu teklifi letgo’da buldum. Ne düşünüyorsun?

MADDE 22
https://letgo.onelink.me/O2PG/beb71c4b

1 Beğeni

Hocam kodla hediye kartı alın hesabınıza. İlerde kullanabilirsiniz. Bir de D&R’in kod tarihleri çokta tutarlı olmuyor.

2 Beğeni

Ben ilk kez sipariş verdim kitapseç üzerinden, sitede kargoya verildi gözüküyor ama herhangi bir kargo numarası yok.

2 Beğeni

Siparişin yola çıktığına dair mail gelmiş, iptal söz konusu değil. Teslimine bakmak lazım şimdi.

3 Beğeni

Kitapsec’den daha önce bir kez daha alışveriş yapmıştım. Kargo biraz geç giriliyor siteye. Hatta en iyisi arayıp müşteri hizmetlerinden öğrenmek.

Aynı şekilde benimkisi de kargoya verildi hemen.

3 Beğeni

Hocam sesli yanit sisteminden size karfo takip numarasi verecekler ve verdikleri takip numarasi ile bir bilgiye ulasamayacaksiniz musteri hizmetlerine baglanacaginiz zamab en az 20 kisi bekleyeceksiniz gorusmeye basladiginiz zaman durumu anlatacaksiniz size dönüş yapacağız diyecekler size ulastiklarinda satis iptal ettik diyecekler bu dedigim benim basima birebir geldi insallah size bunu demezler

2 Beğeni

Amazonun güvenilir kimliği Türkiye’de yerle bir yani :smiley: Umarım dediğiniz gibi olmaz.

1 Beğeni