Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Satış sayfasına bakmama bile gerek kalmamış. Fiyat artmış ya da indirimli stok bitmiş

Mesajı beğenenlerden ben ve @Kingebu olmadığına göre , mesajı beğenmeyen hatta forumda olmayan @Ufuk baş şüpheli

(Muhammet Topcu) #5218

amazon.tr’nin tavrını bilmem, hiç alışveriş yapmadım daha önce. Ancak Amazonun yurtdışındaki şubelerinde böyle durumlarda son kullanıcıyı hiç mağdur etmediklerine aşinayım. Ben siparişimi vermiştim, anlarız yakında.

(Kadir) #5219

Normalde etmiyor zatende Türklere sadece iptal ediyor. Donanımhaber ölücülerinin amazon amerikadan kaç tane siparişleri iptal edildi. Bir tane alanı belki iptal etmezler ama bunu gören 8-10 tane almıştır.

:joy: Yok haberim yoktu yeni gördüm. Ciltli çıkınca alırım ben. Onu bekliyorum

(Muhammet Topcu) #5221

İşin aslı ben de onu bekliyorum da bir türlü çıkmadı yahu. Bir de görünce dayanamadım. ^^

Teşekkür ederim sayenizde aldım.

Amazon pek iptal etmez böyle hataları (gerçi hata mı bilmiyoruz). Hatta ilk açıldığında amazondaki farklı bir satıcıdan aldığım ürünü satıcı iptal ettiği için bana 50TL indirim çeki vermişlerdi. Bakalım değişmiş mi satış anlayışları.

(Buyici) #5223

@alper sana bana yar olmazdı zaten. Ben laf olsun diye bakmıştım siteye.:sweat_smile:

(Muhammet Topcu) #5224

Baktığınız zaten eski basımmış, Pegasus’un kapağı değil burada paylaştığınız.

Bende Yar Yayınları için güzel bir kampanya bırakayım buraya. Çok uygun kitaplar.

Bu gerçek olabilir mi? umarım gönderirler.

(Sadece Emre ) #5227

Ben geçen bu şekilde indirime girmiş birkaç tyt-ayt kitabı aldım hem güzel paketlemişlerdi hem de hızlılardı memnun kaldım açıkcası bu siteden.

Başka yayınevleride var.

Gerçek tabi, gönderirler. Zaten stoklu ürünler, Yar Yayınlarından yok paraya aldılar heralde :sweat_smile:
Benim sipariş durumum;

Siz neler aldınız? Belki gözümden kaçan olmuştur.

Yar yayınları imla dizgi biraz sıkıntılı olabilir. Ama yar yayınları baskısı çoğu kitabı okumak için başka alternatif bulamazsınız. Bu kitapların bir kısmının eski baskısı var bende, yine de aldım yeniden okumak için bahanem olur. Umarım gelir kitaplar.

Sonradan Ekleme:

4 kitap eksik çıkmış mail kısatıldığı için;
com

İş Bankası Yayınları indirim oranı en yüksek şu an hangi sitede, bilgisi olan var mı?
Ben %35 i yakaladım ama %40 arıyorum.

(Ahmet Boyraz) #5232

9786052951903

https://urun.n11.com/biyografi-otobiyografi-monografi/tolkien-P277067380

Ben 1 adet aldım. Umarım sonra iptal etmezler. Stokta 3 adet var görünüyordu ben alırken. Hala almak isteyen varsa bakabilir.

(Hüseyin gök) #5233

Böyle böyle piyasa allak bullak olacak gibi.Çok fazla abartmayın bu kitabı.Standart iş bankası biyografi kitabı.Yarın birgün tanesi 200-300 çıkarsa bu gidişle şaşırmam çünkü çok abartılıyor.

(Ahmet Boyraz) #5234

Ben abartılmasından yana yazarın çoğu kitabının bende mevcut olmasından dolayı alıyorum. Yazarın eserlerini okumanın yanında onun hakkındaki birçok şeyi de okumak isterim.

Diğer yandan sonra alırım diyerek alamadığım tek kitap yüzünden bazı kitapları kaçırmamaya çalışıyorum. Malum kitap: Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri…

(Hüseyin gök) #5235

Bence çoğu alıcı Tolkien olmasına rağmen Ciltli İş bankası olayına göre hareket ediyor.Bir iki kitabı vardı 100-150sayfalık aman aman 500ü gördüğünü görmüştüm.Ne iştir diyip geçtim.

Yüzyılın en iyi bilimkurgu öyküleri İthakinin hatası başka kişilerde aramam çünkü.Seri toplayanları mahvetti bence o kitap:)

https://www.kitapaktif.com/Tolkien-Ciltli-Humphrey-Carpenter,PR-211211.html