Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Ahmet Boyraz) #5237

Dediğiniz kitaplar için aynı rakamları ben de gördüm açıkçası. Tolkien’in kitabı da uçuk kaçık fiyatlara satılacak gibi duruyor. Bunun yanında kitabın yayınevinin yayın planlarında tekrar baskı söz konusu olmadığından beklemek istemedim.

Yüzyılın en iyi bilimkurgu öyküleri kitabı eminim zaman geçtikçe daha da pahalanacaktır. :smiley: :smiley:

(Kadir) #5238

Ben bir dahaki baskıyı bekleyeceğim. Yazarların biyografileri pek ilgimi çekmiyor normalde, BKM’de görünce karaborsaya düşmeden alayım dedim o ada nasip değilmiş. Büyük liderlerin biyografilerini toplamak benim için daha öncelikli.

(Hiçliğin bekçisi…) #5239

Bu kitabı çok net hatırlıyorum Kasım fuarında çıkmıştı. 8 ayda kitap tükenmiş. Neden basmıyorlar acaba? :thinking: Gayet hızlı satılmış sayılmıyor mu acaba?

(Ahmet Boyraz) #5240

Peki site kitabı temin ettikten sonra mı gönderiyor acaba? Ben herhangi bir açıklama göremedim satın al kısmında ya da başka bir yerde.

(Gülçin Akın) #5241

2017 Kasım’da basılmış. Yani 20 ay. Bence basacaklardır zaten. İş Bankası yeniden baskılarla ilgili sağlıklı bilgi veremiyor gibi görünüyor.

Basarlar bence. Neden basmasınlar ki, tekrar baskılar konusunda hızlı davrananlardan iş bankası :slight_smile:

Bir bilgim yok maalesef :confused:

Toolkien kitabı uçuk fiyatlara çıkmışsa forumu izliyor o satıcılar. Bir başka yerde bu kitap konuşuluyor mu emin değilim ama sanki biz tetikliyoruz gibi baskısı olmayan kitapların fiyatlarını.

(Ahmet Boyraz) #5245

O zaman hemen silelim gönderileri. :smiley: :smiley:

Bende ki baskıyı satış sayfasına ekleyeyim de sonra sileriz. :grinning: Biraz daha değerlensin.

(Kadir) #5247

Forum o kadar popüler mi?

(Cengizhan) #5248

Çek kazandaki kodun kullanım koşullarında kodlar birleştirilemiyor yazıyordu. Boşu boşuna ayırarak almışım iyi mi :sweat_smile:

Yazanlara bakmayın, çoğu ziyaretçi üye olmuyor ya da yazmıyor.

(Sadece Emre ) #5250

Forumu bilmem ama Tolkien’in takipçisi çoktur ve gediklidir zaten.

Okuoku’da %36, genelde İş Kültür Kitapyurdu’nda %40’larda oluyor. Ekstra da indirim varsa en avantajlısı orası oluyor. Kitapbulut sitesine de bakabilirsin.

Ben dukakitap’tan sipariş ettim tolkieni. 9 adet kaldı gözüküyordu. Elden ödeme yapacağım siteye güvenemediğim için. Aynı gün kargoya verdiler umarım sağlam gelir.

Bi wp grubu kursak da basımı yapılmayacak kitapları orada paylaşsak kendi içimizde :smile:
Karaborsacılar avucunu yalar böylece.

Kitapsec benim siparişi kargoya vermiş bu arada. Mesaj geldi şimdi.

(Kadir) #5254

Böyle bir ilan gördüm fiyatı da uygun geldi ama çevirisi nasıl kitabın acaba? Oğlak Yayınları en fazla ne kadar indirim görüyor? Bu çeviri sansürlü mü? Hangi çeviriden okumak daha iyi olur?

(Hüseyin gök) #5255

Kutulu hali daha iyi,çeviriside güzeldi.Cennet,cehennem ve arafdan oluşuyor.Bende geçen 40tlye sattım:(

(Kadir) #5256

Sansür var mıydı peki. İslam büyüklerine hakaret içeren kısımlar varmış, bunlar yer alıyor muydu? Varsa yumuşatılmış mıydı bu yerler?