Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben kitap sec icin bilgi vermistim amazin degil hatlari karistirmis olabilirim yanlis ablasilmam icin ozur dilerim

2 Beğeni

Yok ben arayıp kargo kodunu almaya çalışmayacağım zaten acelem yok. Ama dün aradım gerçekten 33 kişilik sıra vardı müşteri hizmetlerinde. Böyle olduğunda kulaklığı takıp işimi yapmaya devam ediyorum ben illa ki sıra geliyor. Ancak sipariş iptali konusunda herhangi bir iptal olacağını sanmıyorum ortada hatalı bir satış yok çünkü. Ana sayfada 2.90TL kitap satış ilanı kendileri koymuş ve satışlar stoklu olarak devam ediyor.

Ben üstteki mesajımda hem kitapsec hem de amazon alışverişimden bahsetmiştim karışıklık ondan kaynaklı ben anladım sizi.

2 Beğeni

Hepsiburada kampanyası.

1 Beğeni

O site iyi ama stoklu kitaplar büyük hasarlı olabiliyor ve bir sorun yaşarsanız çözümü s-400 krizi gibi oluyor. Umarım sorunsuz alışveriş olur.

3 Beğeni

:joy::joy: Anlatım çok net :grin:

2 Beğeni

O zaman sorun yaşamayın siz de. :joy:

2 Beğeni

Kitapyurdunda şöyle bir kampanya var.

2 Beğeni

İdefix 50/10 indirim kuponu olan var mı?

1 Beğeni

Dün sabah sipariş etmiştim bu sabah gelince çok şaşırdım. En erken gelen kargom oldu, ayrıca etiket izi hariç sapasağlam geldi.

11 Beğeni

D&R 100-10 İndirim Kodu
1FD8B9E3

2 Beğeni

İlgi alanıma girmediğinden ben almadım, alacaklar için indirimli;

image

2 Beğeni

Hangi sitedendi? (20)

1 Beğeni

Dukakitap diye bir site. İlk defa gördüm ama kapıda ödeme ile sorun yaşamadım.

1 Beğeni

Ben de dün oradan aldım ama iptal edilmiş, herhangi bir açıklama da yok. Sanırım son kitabı sen almışsın.

2 Beğeni

Bana da aynı indirimi verdi. Ama dediğin gibi indirimler pek cazip değil kitap alışverişi yapmak için :confused:

1 Beğeni

İlgilenenler için Kralların Yolu

1 Beğeni

50 liralık hediye kartı 40 liraya geliyor bu şekilde. Hediye kartının süresi de uzun olduğu için indirimlerin güzel olduğu bir dönemde alış-verişe ek kulanılabilir. Fakat bunun için farklı bir hesap daha açman ve hediye çekini kendi kullandığın hesabına tanımlaman gerekiyor.

1 Beğeni

Diğerlerini biliyorum da son dediğinizi bilmiyordum. Ya açıkçası fiyat ve indirimleri açısından idefix ve kitapyurdu bana daha cazip geliyor. Ondan bu indirimi kullanmam büyük ihtimalle :smile:

1 Beğeni

Forumdan isteyen arkadaşlarla paylaşabilirsin. Boşa gitmesin, elbet kullanmak isteyen biri çıkar. :slight_smile:

1 Beğeni

Tabii ki paylaşırım :slight_smile:
D&R 50 TL ve üzeri alışverişler için 10 TL indirim kodu: 52230863 (7 temmuza kadar geçerli)

2 Beğeni