Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Bahri Doğukan Şahin) #5297

Ben de dün oradan aldım ama iptal edilmiş, herhangi bir açıklama da yok. Sanırım son kitabı sen almışsın.

(Sena) #5298

Bana da aynı indirimi verdi. Ama dediğin gibi indirimler pek cazip değil kitap alışverişi yapmak için :confused:

(Herhangibiri) #5299

İlgilenenler için Kralların Yolu
https://zbm.co/p/9ZHNYF?r=119149895

(Bahri Doğukan Şahin) #5300

50 liralık hediye kartı 40 liraya geliyor bu şekilde. Hediye kartının süresi de uzun olduğu için indirimlerin güzel olduğu bir dönemde alış-verişe ek kulanılabilir. Fakat bunun için farklı bir hesap daha açman ve hediye çekini kendi kullandığın hesabına tanımlaman gerekiyor.

(Sena) #5301

Diğerlerini biliyorum da son dediğinizi bilmiyordum. Ya açıkçası fiyat ve indirimleri açısından idefix ve kitapyurdu bana daha cazip geliyor. Ondan bu indirimi kullanmam büyük ihtimalle :smile:

(Bahri Doğukan Şahin) #5302

Forumdan isteyen arkadaşlarla paylaşabilirsin. Boşa gitmesin, elbet kullanmak isteyen biri çıkar. :slight_smile:

(Sena) #5303

Tabii ki paylaşırım :slight_smile:
D&R 50 TL ve üzeri alışverişler için 10 TL indirim kodu: 52230863 (7 temmuza kadar geçerli)

(Kadir) #5304

Kod kişiye özel galiba ya da birisi benden önce kullandı. Yine de paylaştığınız için teşekkürler.

(Bahri Doğukan Şahin) #5305

Kişiye özel olma ihtimali var, bu aklıma gelmemişti.

(Sena) #5306

Kişiye özel olabilir doğru :confused:

(Kadir) #5307

75 lira ve üzerine 10 lira indirimli başka bir kod buldum onda da indirimden sonra 5 lira kargo ücreti ekledi. 82 liralık sepet oluşturdum, indirimden sonra 77 oldu sepet. Yani indirim işime yaramadı ve almaktan vazgeçtim.

(TG) #5308

Hocam 85 yapıp 75’e düşürmeniz gerek.

(Kadir) #5309

60 liralık alıcaktım normalde, kargo sınırını görmek için 80’e kadar eklemiştim. Kitaplardaki indirim oranları da düşük olduğu için şimdi almamın bir anlamı kalmadı.

(Kenan Ulusoy) #5310

Arkadaşlar D&R’a giderseniz ve Kurt Vonnegut’un Titanların Sireni ve Maymun Evine Hoşgeldiniz kitaplarını görürseniz acaba benim için alabilir misiniz? Konya’da bir türlü bulamadım da.

Arkabahçe herhalde bazı serileri bıraktı yoksa bu kadar ucuz olması ilginç.

(Cengizhan) #5312

Dün baktığımda aradığım kitaplar Samsun’da yoktu, başka ildeki D&R dan sipariş edebiliriz dediler. Bugün gittiğimde aradığım kitapların hepsini buldum. İsterseniz bekleyin, isterseniz sipariş ettirin.

(Kenan Ulusoy) #5313

Soruyorum. Biz bilmiyoruz geliyor loyuyoruz diyorlar. Ondan dolayı istedim. Gören olursa alırsa çok güzel olur.

Özür dilerim ama paylaştığınız kodun yanlış olma ihtimali var mı? Çünkü ilk defa sadece rakamlardan oluşan bir kod gördüm Dr’de. Belki de ben yanılıyorumdur

.

.

.

Ne güzel hayat vallahi! Biz, siz faydalanın diye paylaşım yapalım, elin sahafları gelsin bunu çıkarları için kullansın. Ayıp yahu!

Mesela, şu anda bir serinin tükenen eserlerini bulup aldık. 2 tanesi tamam, diğer 3 kitaptan haber bekliyoruz. Hepsi geldiğinde siz de faydalanın diye paylaşmak isteriz ama böyle şahıslar olduğu sürece ne mümkün. Yani biz de satış yapıyoruz, istesek hepsini kendimiz alır, kendimiz satarız. Biz bunu yapmayı bilmiyor muyuz?

Gerçekten üzücü bir durum.

Sözkonusu olay nedir ?