Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Hüseyin gök) #5277

Merhaba!

Bu teklifi letgo’da buldum. Ne düşünüyorsun?

MADDE 22
https://letgo.onelink.me/O2PG/beb71c4b

(TG) #5278

Hocam kodla hediye kartı alın hesabınıza. İlerde kullanabilirsiniz. Bir de D&R’in kod tarihleri çokta tutarlı olmuyor.

Ben ilk kez sipariş verdim kitapseç üzerinden, sitede kargoya verildi gözüküyor ama herhangi bir kargo numarası yok.

(Muhammet Topcu) #5280

Siparişin yola çıktığına dair mail gelmiş, iptal söz konusu değil. Teslimine bakmak lazım şimdi.

Kitapsec’den daha önce bir kez daha alışveriş yapmıştım. Kargo biraz geç giriliyor siteye. Hatta en iyisi arayıp müşteri hizmetlerinden öğrenmek.

Aynı şekilde benimkisi de kargoya verildi hemen.

(İmdat ) #5282

Hocam sesli yanit sisteminden size karfo takip numarasi verecekler ve verdikleri takip numarasi ile bir bilgiye ulasamayacaksiniz musteri hizmetlerine baglanacaginiz zamab en az 20 kisi bekleyeceksiniz gorusmeye basladiginiz zaman durumu anlatacaksiniz size dönüş yapacağız diyecekler size ulastiklarinda satis iptal ettik diyecekler bu dedigim benim basima birebir geldi insallah size bunu demezler

(Muhammet Topcu) #5283

Amazonun güvenilir kimliği Türkiye’de yerle bir yani :smiley: Umarım dediğiniz gibi olmaz.

(İmdat ) #5284

Ben kitap sec icin bilgi vermistim amazin degil hatlari karistirmis olabilirim yanlis ablasilmam icin ozur dilerim

Yok ben arayıp kargo kodunu almaya çalışmayacağım zaten acelem yok. Ama dün aradım gerçekten 33 kişilik sıra vardı müşteri hizmetlerinde. Böyle olduğunda kulaklığı takıp işimi yapmaya devam ediyorum ben illa ki sıra geliyor. Ancak sipariş iptali konusunda herhangi bir iptal olacağını sanmıyorum ortada hatalı bir satış yok çünkü. Ana sayfada 2.90TL kitap satış ilanı kendileri koymuş ve satışlar stoklu olarak devam ediyor.

Ben üstteki mesajımda hem kitapsec hem de amazon alışverişimden bahsetmiştim karışıklık ondan kaynaklı ben anladım sizi.

(Mustafa Utku GÖKER) #5286

Hepsiburada kampanyası.

O site iyi ama stoklu kitaplar büyük hasarlı olabiliyor ve bir sorun yaşarsanız çözümü s-400 krizi gibi oluyor. Umarım sorunsuz alışveriş olur.

:joy::joy: Anlatım çok net :grin:

(Hiçliğin bekçisi…) #5289

O zaman sorun yaşamayın siz de. :joy:

(Herhangibiri) #5290

Kitapyurdunda şöyle bir kampanya var.

İdefix 50/10 indirim kuponu olan var mı?

Dün sabah sipariş etmiştim bu sabah gelince çok şaşırdım. En erken gelen kargom oldu, ayrıca etiket izi hariç sapasağlam geldi.

(Atakan) #5293

D&R 100-10 İndirim Kodu
1FD8B9E3

İlgi alanıma girmediğinden ben almadım, alacaklar için indirimli;

image

(Bahri Doğukan Şahin) #5295

Hangi sitedendi? (20)

Dukakitap diye bir site. İlk defa gördüm ama kapıda ödeme ile sorun yaşamadım.