Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kidega

resim resim

(Bahri Doğukan Şahin) #5421

Benim de bugün yatmış. İyi, kurtulduk. :slight_smile:

Tolkien kitabı kargom gelmiş ama ben yarın ulaşabileceğim. Gelmesine şaşırdım valla. Umarım yıpranma falan yoktur. Fotoğraf atarım.

(Kadir) #5422

Tokien’in gelmesine sevindim. Benim ağzım bir kere yandı, bir daha Tolkien’e bulaşmam yeni baskı olmadıkça.

(Gülçin Akın) #5423

Can Yayınları 7 TL kampanyasında aradığınız kitabı D&R’ın hazırladığı 7 liralık kitaplar bölümünde bulamıyorsanız raflara da bakabilirmişsiniz. Kampanyaya herhangi bir D&R şubesinde dahil olduğunu bildiğiniz kitabı raftan da alsanız kasada ücreti 7 TL çıkıyormuş.

(Hüseyin gök) #5424

Edgar allan poe için verilen kitap hediyesi saçma bence çünkü o kitap zaten tek ciltin içinde var.

Olabilir, ama seri içinde bir kitap olduğu için çoğumuzun elinde bu ikisi de var.

Hayır bir de bunu senin demen saçma. Kaç gündür özel baskı kitap için konuşuyorsun. Aynısı karton kapak içinde de var Hüseyin :joy:

Seri kitapları alırken nerede olduğunun pek önemi yok, seri bozulmasın diye alınıyor. Bunu en iyi anlayanlardan birinin sen olman lazım.

Ben bu kitapta öyle bir öykü yok diye biliyorum.(Romanmış zaten)

Merak ettim de kitapyurdu’ndan baktım. İçindekiler kısmında var gözüküyor.(sondan 5.)

image

(Burak Kuşcu) #5428

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B12

resme tıktık yaparsanız siteye gidersiniz.

Ben hatırlayamamışım o zaman.

(Hüseyin gök) #5430

Olayı yanlış anladın herkes seri kitap toplamıyor.Karanlık kitaplığa ait olan kitapta zaten tek ciltin içinde mevcut bunun yerine tekil bir kitap hediye edilebilirdi.

Poe kitabı vermek istemişlerdir onların bunun içeriği onda var mı diye takip ettiklerini sanmıyorum.

(infinibleu) #5432

(Aslı Dağlı) #5433

Kitap firsat/kampanya basligina tum firsatciligimla geldim. Kidega’dan alisveris yapip elinde fazla Nazim cizimi olan varsa ve beni memnun etmek isterse cok buyuk mutlu olurum. :smirk::smirk::smirk:

Pis kapitalistler :slight_smile: Pegasus seni hiç anlamıyorum.

Senin adına üzüldüm abi. Ama yeni alacaklar adına sevindim :slight_smile:

Zaten yılda 1 kitaplarını alıyoruz, o da böyle olsun artık :slight_smile:

Baktım da ben de Nazım yok ama Orhan Veli, Kafka ve GRRM varmış, bunları gönderebilirim.

(Erdal) #5440

Pegasus indirimi bekleyenler için N11 Pegasus mağazasında tüm ürünlerde %50 ve üzerinde indirim var.

(Sadece Emre ) #5441