Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Sayfa6’nın King kitaplarına bakabilirsin.

King

2 Beğeni

idefix icin kargo kodu var mi acaba?

1 Beğeni

idekargo olması lazım.

1 Beğeni

KRGBDVSM 20 karakter

1 Beğeni

Güç Yüzüklerine Dair 35 Lira

Depo çıkması korsan degildir umarım

Kayıp Öyküler Kitabı (2) 45 Lira

2 Beğeni

%90 korsan ihtimali var ama yinede belli olmaz.

1 Beğeni

Kitabın alt kısımlarına dair bir görüntü olmadığından korsan olma ihtimali yüksek.

1 Beğeni

Biraz da forum yöneticilerine yönelik bir mesaj olacak bu ama; ikinci el kitap satan sitelerin paylaşılmasının bu başlık için uygun olduğunu düşünmüyorum. Satılan kitapların orijinal olmama ihtimali bir yana bu kitaplar çalıntı da olabilir, başka sorunlara sahip de. Veya satıcı forumda bir hesap açıp bu başlık altında tamamen kendi reklamını da yapabilir. Sonuçta yayınevi tarafından onaylanmış bir satıcıdan almıyorsunuz kitabı.

Bir de ikinci el kitap satışını fırsat ya da kampanya olarak değerlendirmek biraz zorlama gibi geliyor. Ama gelgelelim bu başlık altındaki üç kampanya mesajından birinin Letgo ya da Zebramo linki olması, böyle bir ihtiyaç olduğunu da gösteriyor. Bu ikinci el kitap siteleri için ayrı bir başlık açılsa, bu başlık için de yöneticiler tarafından belirlenmiş, güvenilir olduğu bilinen ve gerektikçe güncellenen bir satıcı listesinden paylaşıma izin verilse çok daha iyi olacağını düşünüyorum (reddit’teki /gamedeals böyle işliyor mesela).

Umarım yanlış anlaşılmam, paylaşan arkadaşların iyi niyetinden de şüphem yok ama bu kadar çok ikinci el kitap linki paylaşılıyor olması rahatsız ediyor beni.

15 Beğeni

Katılıyorum, hatta bazen öyle paylaşımlar oluyor ki sıfır kitaptan farkı yok fiyatının. 2. el kitap olayı farklı biraz.

KİDEGA

1 Beğeni

Bu konu hakkında çalışmalarımız var fakat birkaç ay daha bu şekilde gitmesi gerekecek. Bir aksilik çıkmaz ise Eylül-Ekim gibi böyle bir problem kalmayacak bana göre. Bu yüzden biraz daha beklemek gerekecek. Eğer planladığımız gibi gitmezse ona göre alternatif çözümleri devreye sokabiliriz. Bu konuda üyelerden biraz daha sabır rica ediyorum kendi adıma.

Bunun dışında daha önce de belirttiğim gibi farklı birkaç proje daha var. Onları da devreye sokacağız ama onlar için de zaman gerekiyor. :blush:

2 Beğeni

O zaman başlığı" sıfır kitap kapmanya alanı "olarak değiştirelim :slight_smile:

Kim istemez narnia günlüklerimin 30 liraya ciltli 2. El zebremoda bulmayı. Yada bir uzay efsanesini yada tükenen kitapları.

Ben katılmıyorum buna. Belki başlıkla uyuşmuyor ama her şeyi de tel tel ayırmak olmaz bence

1 Beğeni

Katılıyorum. Kaldı ki zaten fırsat olarak paylaşılabilecek kadar iyi bir fiyatsa, kimin sattığının da önemi yok. Uzay Efsanesi 50 liraya satan varsa gelip burada başkası satıyormuş gibi paylaşabilir, benim için hiç sorun yok.

2 Beğeni

Korsan olmalarına pek ihtimal vermiyorum. Bu iki kitap depolarda kalan kitaplar, kondisyonları genelde yüksek ve piyasada sık bulunuyor. Asıl "Kayıp Öyküler Kitabı 1"i bulmak zor. Bu iki eski basım kitabın korsanıyla uğraşmak pek kâr getirici olmayacaktır. Tabi çok önceden yapılmışlarsa -düşük bir htimal- korsan olabilirler.

Güç Yüzükleri’nin basım tarihi Haziran 2000’dir. Kayıp Öyküler Kitabı 2’nin ise Temmuz 2004’tür.

2 Beğeni

1 Beğeni

Çok iyi fiyatmış. Hata olmasın sonra?

1 Beğeni

Orasını bilemem. 2. kitabı da 35 tl.

1 Beğeni

bu kitap sürekli 9 liraya iniyor, bu üçüncü sırf bu yüzden sıkıntı var diye almıyorum :smiley:

okuyan var mı seriyi?

1 Beğeni

Merhaba!

Bu teklifi letgo’da buldum. Ne düşünüyorsun?

Çizgi Roman - Fiyat açıklamada yazmaktadır.
https://letgo.onelink.me/O2PG/60c015c1

2 Beğeni

Ben okudum bayağı güzel bir seri. Normal şövalyeli büyücülü orta çağ kitabı değil diye tutmadı galiba ülkemizde.

2 Beğeni

D&R bedava kargo kodu kullanarak aldım kitabı 9 lira temiz fiyat. (tek kitap aldım eldeki okunmamış çok)

2 Beğeni