Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Kadir) #5400

Sağolun ben sipariş verdim. Kapağı güzel olmasada fiyat uygun olunca almamak olmazdı. Piyasadaki tam metin tek baskı da bu kitap zaten, İş Bankası bile kısaltılmış metin basıyor.

Geçenki Çöküş indirimini de siz paylaşmıştınız galiba. Rastgele mi çıkıyor karşınıza yoksa bulmak için özel bir yöneteminiz mi var.

Sherlock Holmes-Bütün Hikayeler-5 Kitaplık Kutulu Set

https://www.amazon.com.tr/dp/6059840639/ref=asc_df_605984063958073217/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=6059840639&linkCode=asn

Dracula Ciltli

https://www.amazon.com.tr/Drakula-Murat-Özerin-Önsözüyle-Klasikleri/dp/6050953074/ref=tmm_hrd_swatch_0?_encoding=UTF8&qid=&sr=

Canterbury Hikayeleri yky
https://www.amazon.com.tr/dp/9753631413/ref=asc_df_975363141358073217/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=9753631413&linkCode=asn

(Hiçliğin bekçisi…) #5402

Canterbury Hikayeleri Can ve D&R Kampanyasında da vardı. 7 tl. Haberiniz olsun.

Rica ederim güle güle okuyun. Piyasada tam metin Ötüken yayınlarından da var Robinson Crusoe baskısı. Geçenki Çöküş kitabını ben paylaşmamıştım, forumda görüp faydalanmıştım. İndirim bulmak için siteyi didiklemek dışında bildiğim bir yöntem yok.

Bu kitabı indirim standında görünce bende merak edip internetten bakmıştım. Farkı nedir incelemedim ama Can yayınlarının o kitabının yazarı Peter Ackroyd yazıyor. Bir fark vardır kesin belirtmek istedim.

(Hiçliğin bekçisi…) #5404

Kitabın uzun adı: Geoffrey Chaucer’ın Canterbury Hikayeleri

Fark var mı bilmiyorum. :thinking:

Belki Peter Ackroyd editörlük yapmıştır ve onun üzerinden çevrilmiştir. Artık ilgilisi araştırsın benim pek ilgimi çekmemişti.

(Kadir) #5406

Ötüken Yayınları’nı yabancı yazarlarda tercih etmediğim için bu yayınevini dikkate almamıştım

YKY’nin Robinson çevirisini kütüphanede biraz okumuştum ve çevirisini çok başarılı bulmuştum. Benim için güzel bir fırsat oldu bu kampanya.

(Wifhty Zet) #5407

Açıklayayım.Bu hikayeler Ingiliz edebiyatında, kültüründe yer edinmiş mitlermiş. Geoffrey Chaucer şiirsel bir üslupla yazmış.
Peter Ackroyd bunu düz metin haline getirmiş. Haçlı Seferleri döneminde geçiyor. Ben de yakalayabilirsem almak istiyorum bakalım.

(tamer) #5408

Kitap kampanyası ararken bu kampanyaya denk geldim belki ilgilenen olur.
https://www.hepsiburada.com/grundig-gsb-150-se-charcoal-tasinabilir-bluetooth-hoparlor-p-HBV000004Q0XA

(Mustafa Güngören) #5409

Teşekkür ediyorum sınıfım için almak istediğim bir üründü, iyi bir fırsat oldu benim adıma. :innocent:

(Kadir) #5410

Dün telefonla siteyi aradım ve iade sürecinin 5 iş günü sürdüğünü söylediler. Daha sonra mail attılar ve kartta sorun çıktığını söylediler. Benden maille iban istediler, yolladım. Ücret bugün hesabıma yattı.

(tamer) #5411

Güle güle kullanın :slight_smile:

Eskiden Discman denen cihazlar vardı, ki ben hala kullanıyorum sevdiğim için :slight_smile: acaba discman’lerde de kullanılır mı bu hoparlör? Bilginiz var mı?

Discmanin kulaklık çıkışından bu cihazın AUX IN girişine bir kablo ile ses aktarılabilir. Discman’iniz de standart 3,5mm kulaklık girişliyse her iki ucu erkek 3,5mm kablo ile yapılabilir.

Bir zamanlar benim de bir Discman’in vardı. Yanlışlıkla kapağını kırdım, sonra çöpe. :frowning:

(tamer) #5415

Bildiğim kadarıyla discmanlar kulaklık çıkışlı yani AUX IN çıkışı var. Bu cihazlarda da kulaklık girişi var. iki ucu erkek AUX kablosu alırsanız işinizi görecektir.

(Kadir) #5416

Benim siparişimi kargolamışlar. Beklediğimden hızlı oldu.
image

Amazon çok geç vakit almadıysanız genelde aldığınız ertesi gün elinizde oluyor. Hatta aynı gün teslimat seçeneği var denedim başarılı. Amazon’un kötü yanı eski baskı kitap alırsanız temiz gelmiyor, depolama durumu BKM kadar olmasa da kötü.

(Kadir) #5418

Siparişi verdikten sonra 12’sinde kargoya verilecek yazıyordu. Hemen aynı gün vermelerine şaşırdım.

(Kadir) #5419

Karışmasın diye ayrı mesajda paylaştım. Fiyatı çok uygun geldi.