Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Eee gerekirse okunmaz veya ingilizcesi filan okunur ya. Umarım batarlar kimse bir şey alamaz. Yaptıkları çok büyük şarlatanlıktı. Yayınevi kisvesi altında korsancılık oyunları oynadılar. Çoktan piyasadan yok olup gitmeleri gerekirdi.

2 Beğeni

Sel’in olayı nedir hocam? Bilmediğimden soruyorum.

2 Beğeni

https://forum.kayiprihtim.com/t/sel-yayinciliktan-korsan-bandrol-skandali-ferit-edguye-buyuk-ayip/10780

https://forum.kayiprihtim.com/t/bandrol-krizinden-sonra-sel-yayinciliktan-ayrilan-yazarlar/10902

Bu konular ile alakalı muhtemelen boykot

2 Beğeni

Sel meselesinde ilk günler ben "linç ve boykot " taraftarlarındandım. Sonra yazarın yazdıkları, yayıncılar birliği , yayınevi açıklamaları derken. Aman bana ne dedim. Koskoca Ferit Edgü kendi hakkını aramıyor da ben mi arayacagım Ferit Edgü’nün hakkını.

6 Beğeni

Sel’in yaptığı müthiş bir yanlış. Ama alternatifi olmayan ve okumak istediğim kitapları alırım Sel’den. Bu Sel’in korsancılığına destek değil. Eleştirimi yaptım,yaparım. Fakat yazar dava etsin, hakkını alsın,biz de eleştirdik,eleştirelim. Okumak istediğim bir kitabı sırf bu yüzden almamam benim o kitabı okuyamamamdan başka bir sonuç doğurmaz. Nasılsa yayınevinden binlerce kişi kitap almaya devam edecek. Ben neden uzak kalayım ki okumak istediğim kitaba.

8 Beğeni

İdefix’te bazı İthaki kitaplarında anormal indirimler var şu an. Bu kitaplar içerisinde yakın zamanda yayınlanmış eserler de var. Tüm listeye şuradan ulaşabilirsiniz:

Son bir saat içerisinde bazı kitaplar tükendi, yani yetişen kapıyor durumu olabilir. Benim dikkatimi çeken bazı kitaplar ise şunlar:

Goblin Kral - Katherine Addison: 9,90 TL
En Yakın Arkadaşımın Şeytan Çıkarma Ayini - Grady Hendrix: 9,90 TL
Bir Bedenin Gerçeği - Alexandria Marzano Lesnevich: 9,90 TL
Sendrom - John Scalzi: 7,90 TL
Gölge Oyunu - Ray Bradbury Anısına Yepyeni Öyküler: 12,90 TL
Gökteki Bütün Kuşlar - Charlie Jane Anders: 9,90 TL
Gölgemizin Sesi - Jonathan Carroll: 5,90 TL
Ayyaş Buda - Göktuğ Canbaba: 5,90 TL
Carol Gömülmeden - Josh Malerman: 9,90 TL
Destanlar Çağı - Michael J. Sullivan: 12,90 TL
Kara Prizma - Brent Weeks: 12,90 TL
Karanlık Ada - Nick Cutter: 9,90 TL
Solucanlı Ay - Sally Gardner: 7,90 TL

Bu arada ben 100 lira üzeri alışveriş için IDE10TL kodunu kullandım, kodun alt sınırını maalesef bilmiyorum.

16 Beğeni

KRGBDVSM ücretsiz kargo kodu.

7 Beğeni

Teşekkürler bilgilendirme için. Bedavadan biraz pahalı bir alışveriş oldu :grinning:

3 Beğeni

Aaah kara prizma ile destanlar çağı ilk çıktığında aldim enayi gibi. :confused:

2 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile: Merak ettiğim iki eseri alma fırsatı güzel oldu :slight_smile:

2 Beğeni

0031AB7F İdefix bedava kargo kodu ve teşekkürler :+1:

2 Beğeni

Sene 2005 sandım bir an…

1 Beğeni

Ne kadar güzel :smiley:

1 Beğeni

@zehir ve @Agent7 ikinize de teşekkür ederim. Baya iyi bir indirim oldu, özellikle Kara Prizma’da.

3 Beğeni

Bilgilendirme ve kodlar için teşekkürler .

1 Beğeni

@zehir @Agent7 çok teşekkürler çok iyi oldu bu.

2 Beğeni

Bakıyorum da hemen Goblin Kral’ı bitirmişsiniz.

2 Beğeni

Sürekli kampanya kovalamak sayesinde her zaman elimde okumadığım çift haneli kitaplar oluyor. İnançlıyım bu sefer hepsini bitirip alım yapacağım…

2 Beğeni

Benim okumadıklarım 4. Haneye gidiyor ona ne yapacağız :slight_smile:

6 Beğeni

Sal kendini, rahatla. :slight_smile: yap sepeti, öde ekstreyi. :slight_smile:

3 Beğeni