Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Teşekkür ederim :slight_smile: Çöküş’e göz atma şansınız oldu mu? Nasıl buldunuz acaba kitabı?

2 Beğeni

Eksik sayfa içindekiler dışında kitaba pek bakamadım

Kitabı almadan önce, tanıtım yazısına bakarak hep aynı şeyleri yazıyor demiştim, içindekiler ve sayfaları çok incelemedim ama haksızlık etmişim.

2 Beğeni

Ben oyu Ursula ya bastım çöküş ciltli olsaydı ona verirdim ama ciltsizi ciltli varken almak gereksiz.

1 Beğeni

Kesinlikle öneririm ama beklentinize göre değişir bu. İçeriği hakkında:

Benim en sevdiğim yeri sözcüklerin kullanım şekli oldu. İsimler ve kim kimdir anlaması çok zorlayıcı ama bir o kadar orijinal ve keyif verici. İçinde kahramanlık, seçilmiş kişi, büyük olaylar olmadan tekil olarak farklı bir fantastik eser okumak istiyorsanız alın.

1 Beğeni

Ben de denizyoluna bastım başıma bir iş gelmeyecekse :confused: Ursula iyidir ya. Çöküş amazonda bedavadan biraz daha pahalı ya satılıyor ztn.

1 Beğeni

Verdiğiniz linkten biz 17 TL’ye aldık, hatta 24 saat içinde elime geçti. Siz neden almadınız?

1 Beğeni

Salatalık çıkmadı :hugs::smile:

1 Beğeni

O ciltsizdi bu ciltli.

1 Beğeni

Maalesef tükendi :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Burada paylaşarak benimde payım oldu kusura bakmayın artık :sweat_smile:

1 Beğeni

0001778363001-1

1 Beğeni

Çok pahalı değilmi yaw,neyse ben okudum zaten:)

2 Beğeni

Keşke elimdekini satmasaydım

1 Beğeni

Niye ki ?(20k)))))))))

1 Beğeni

Zaten yeniden basılacak, varyant alırım diye satmıştım :no_mouth: 20 TL zarardayım :frowning:

1 Beğeni

:joy: :joy: :joy: Sıkıntı etme daha neler neler çıkacak batman onları alırsın.İlla şömizli olmasına gerek yok hatta o seriyi sömizli bozuyordu görüntü olarak :slight_smile:

2 Beğeni

Evet haklısın :slight_smile: Neyse Batman Gününü bekleyeyim :smiley:

2 Beğeni

Bu yoksa al en ucuzu bu olacak ve o seriye en çok yakışan bu.

3 Beğeni

Öyle yapayım, yoksa diğerleri aşar :disappointed_relieved: Teşekkürler

2 Beğeni

Merhaba!

Bu teklifi letgo’da buldum. Ne düşünüyorsun?

Superman Yeni Dünya Çizgi Roman Serisi
https://letgo.onelink.me/O2PG/9c3786b1

2 Beğeni