Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İdefix’in yine 20. yılıymış. Var bir şeyler bakabilirsiniz.

4 Beğeni

Aslında konuya pek uygun değil ama bunun için pek de uygun bir konu yok forumda. Dün mağazada şu kitapları gördüm ve çok hoşuma gitti. Özellikle çocuğu olanlar için bence harika baskılar. @BiblofilYouTube @Ufuk @Faust Koleksiyonluk düşünen olursa da alınabilir. @alper Çocukluğumda babam bunlara benzer klasiklerden almıştı bana ve çok severdim. Çocukların seveceğini düşünüyorum. Kapaklar karton ama kalın biraz ve oldukça kaliteli. Eski ansiklopedi büyüklüğünde. Aslında bunların konusu yoksa olursa çok hoş olur. @Strenergy @fortknoxt

Diğer dikkatimi çeken de Zweig toplu eserleri. Fena görünmüyordu ama çok da didikleyemedim.

Bunlardan sonra gözüme Fırtına Işığı çarptı. Şöyle bir kapağı açtım ve kardeşim şu yorumda bulundu: Bunu nasıl okuyorsunuz? Gözlükle göremiyorum. :roll_eyes: Ayrıca bazı sayfalarda satır araları bitişmiş ve daha ufak punto olmuş. Oralar tamamen kötü duruyor. 60 cm’den filan seçip okuyabilmek zor. Karınca yazısı gibi duruyor. Bilginize.

8 Beğeni

Değerlendirilebilir.
300 puan karşılığında ücretsiz kargo oluyor.

6 Beğeni

merhaba, d&r bedava kargo kodu olan var mı :innocent:

1 Beğeni

O da geldi…

image

6 Beğeni

Bu sefer siparişi verebildim, idefix pişmanlıktır ama çok iyi fırsat engel olamadım :relieved:

2 Beğeni

4 Beğeni

T Çocuk Timaş galiba. Timaş’dan kendimce sebeplerle 20 yıldır pek hoşlanmıyorum. Ama Zweig toplu öyküleri alacağım.

5 Beğeni

Turkuvaz Kitap sanırım. :thinking:

2 Beğeni

Turkuvaz Kitap olarak geçiyor.

2 Beğeni

Merhaba!

Bu teklifi letgo’da buldum. Ne düşünüyorsun?

Cehennemden Gelen
https://letgo.onelink.me/O2PG/6bc27f04

45tl.Pazarlık ile belki daha ucuza alırsınız.

1 Beğeni

Zebramo’da bulduğum şu harika ürüne göz atın :heart:

Destanlar çağı 16 lira ücretsiz kargo
@Son.of.Yona

2 Beğeni

resim

5 Beğeni

Teşekkür ederim, değerlendireceğim :sweat_smile:

2 Beğeni

Teşekkürler, ben kullandım. :grinning:

2 Beğeni

D&R’da 10 lira indirim kuponum var iade yaptığımda hediye etmişlerdi, bunu ücretsiz kargo koduyla birlikte kullanabiliyor muyum? Kullanabiliyorsam özelden ücretsiz kargo kodu atabilen olur mu?

1 Beğeni

Screenshot_1

7 Beğeni

Aldım ben teşekkürler ^^

3 Beğeni

İlerde ciltli çıkma olasılığı varmı bilenler yardımcı olursa

1 Beğeni

Ciltli çıkmayacak 20

2 Beğeni