Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

resim

Madem stoğunda değil kitaplar neden kampanya yaparsın ki hepsiburada?

1 Beğeni

İthaki kampanyası mı?

1 Beğeni

Evet, üstelik öyle eski kitap da eklemedim. Son bir ayda çıkanlar neredeyse hepsi.

1 Beğeni

Ben de 4 kitap sipariş etmiştim kargo tarihi olarak yarını veriyor.

1 Beğeni

İyi denk gelmiş size o zaman. Bakayım yarına kadar değişmezse vermem sipariş, bayramdan sonra nerede olacağım belli değil.

1 Beğeni

Şimdi tekrar baktım süper hızlı ibaresi olmayan kitaplar dediğiniz gibi geç kargoya verilecek görünüyor.

1 Beğeni

Ben de 6 kitap sipariş verdim, sadece birini 15 Ağustos’ta göndereceklermiş. Hasarsız gelsin de…

1 Beğeni

Süper hızlı yazan kitaplar stoktan geliyor. Onun haricinde teslim tarihini yayınevi/satıcı belirliyor. Daha öncede olabilir en geç tarih o çünkü.

Ama bayram araya girdiği için perşembe/cuma bile verseler bayram sonrasına kalır.

1 Beğeni

Süper hızlılardan seçeyim o zaman, kaçırmayalım şimdi kampanyayı. :smile:

2 Beğeni

Kampanya bulmuşken, yavaş yavaş tamamlıyorum seriyi.

1 Beğeni

2 Beğeni

Hepsiburada da yazgı ve gazap yok. Peh

1 Beğeni

Ben de bulamadım ama nedense İthaki’nin instagram sayfasında reklamı vardı.

1 Beğeni

image

11 Beğeni

Çınar Yayınları kitapyurdunda %50 indirime girer mi acaba ilerki zamanlarda ?

2 Beğeni

İmkansız değil bana kalırsa, ne kadar sabredeceğinize bağlı. Çınar Kırmızı Kedi yayınlarının ve Kırmızı Kedi zaman zaman %50’ye girebiliyor.

2 Beğeni

Kargo ücretsiz olsaydı keşke. :smiley:

1 Beğeni

Blazing Combat bulamayan arkadaşlar, istanbulda’ysanız ya da tanıdığınız varsa Kadıköy Büyülü Dükkan’dan aldırabilirsiniz, bugün yaklaşık 10 tane gördüm. İndirimli fiyatı 75TL.

Hani internette yok biliyorum, daha ucuzu varsa ya da varsa internette bu mesajı önemsemeyiniz.

Not: Flaneur kapalıydı. Orada da var mı? Varsa kaç tl, bilmiyorum.

Belki işine yarayan olur diye paylaşıyorum. :slight_smile:

3 Beğeni

Kidega

6 Beğeni

BKMKITAP.COM 100/10 İndirim Kodu : BKMBAYRAM

3 Beğeni