Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ötüken KY gibi farklı sitelerde giriyor sık sık bu indirime. Alttaki siteyede bakabilirsiniz. Hem %35 indirim hem de ilk alışverişte 100/20 indirimi var.

https://www.fidankitap.com/

Teşekkürler dr da Ötüken indirimi bekliyordum. DR kuponumu sırf onun için bekletiyordum. Bir sepet yapayım şimdi.

DR 150TL üstüne kupon kodu bilen var mı?

Düzenleme:
Ben bu kodları bulabildim.

150/15 15PICODI
200/20 20PICODI

(Sadece Emre ) #5820

Banabak diye bir uygulama varmış, P&G’nin sadakat uygulaması sanırım. D&R 10 TL hediye çeki veriyor. Ben üye oldum ama bu kadar puan toplayabilir miyim bilmiyorum. Belki ilgilenen olur. Şu da benim davet linkim olsun referanslı :d

(42. Mehmet) #5821

https://letgo.onelink.me/O2PG/eb70dc11

Kitapçıda görmüştüm, baya büyük bi kitap, ciltli ve kağıdı da kalındı.

(Ylmztpchmd) #5823

https://letgo.onelink.me/O2PG/28baff8f
Yüzüklerin efendisi ilk kitabı, silmarillion, hurinin çocukları, hobbit

(Vulcan) #5824

D&R 150/15 indirim kodu 4DF2289B

(Buyici) #5825

Yapma bunu, yapma bunu.

(Erdem Atik) #5826

Daha yeni kendime kitap almayacağım diye söz vermiştim :confounded:

(Cengizhan) #5827

Tam da doğumgünümde :grin::star_struck:

(Yalibuk) #5828

Görmez olaydım. Daha yeni kitap aldım.

( tansel) #5829

Kampanya iyiymiş de ne kondisyonda gelir acaba? Kitap için kullanmadım daha önce burayı.

(TG) #5830

İki kere kitaplarımı -yakın zamanda- öylece kargo poşetine koyup gönderdiler. Çok hasarlı geldi. Değişim, iade için kargo tutanağı istiyorlar. Biraz kızdım öyle değişim yaptırdım. Ben de sipariş vermek istiyorum ama şüpheliyim. Belki o siparişlerim öyle olmuştur diyorum.

Hepsiburada’dan birkaç kez kitap aldım. Doğrusu bazen çok temiz geliyor kitaplar, bazen de neredeyse ikinci el gibi geliyor. Tabi öyle gelenleri geri gönderiyorum :slight_smile:

( tansel) #5832

@Blackheart Alışveriş yaparsam easy point diye bir şey çıkartmışlar bazı alışveriş merkezlerindeki ufak şubelerden alıyormuşuz, öyle almam lazım evde kimse olmuyor. O zaman iade/değişim için tutanak mevzusunu nasıl yapacağız acaba? Şu kargo görevlisinin yanında açın yoksa almayız iade mevzusu için bile çok kavga ettim kargolarla.

@_restlessness, her alışverişimde birkaç tane hasarlı kitap gelmiştir, direkt geri gönderdim, şimdiye kadar bir kez bile tutanak falan tutmadım, niye tutmadın diyen de olmadı. Ücretini direkt hesabıma aktardılar. Ama tabi 14 gün içerisinde iade kodu alıp kitabı kargoya vermek gerek. Hepsiburada’da Püf noktası; iade kodu almadan önce firmayı aramaya gerek yok. Aradın mı sorun çıkarıyorlar, yok niye tutanak tutmadın falan… ben iade kodu alıp direkt gönderiyorum.

bana şimdiye kadar öyle ters bir durum denk gelmedi. Ama şimdi ben böyle dedim, sonra sana denk gelir, onu bilemem :slight_smile:

Ama unutma, her halükarda, hiçbir neden göstermeksizin 14 gün içinde iade edebilirsin.

Easy point olayını bilmiyorum. Tutanak tutma imkanın varsa tutarsan daha iyi olur tabi

Değişim istemezseniz tutanak sorun olmaz. Kolay iade var randevu oluşturuyorsunuz İstanbul’da yaşıyorsanız gelip evden teslim alıyor hepsi express. Diğer türlüde kodla gidip kendiniz kargoya veriyorsunuz iadesi yapılıyor.

(Halil İbrahim) #5836

Arkadaşlar Fırtınaışığı Arşivi kapak tasarımı da değişerek 2. baskıya girmiş. İdefix fiyatını ekliyorum. İndirim kuponu olan varsa kaçırmasın…

%38 indirime girmişti geçen.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #5838

Arkadaşlar ben kullandım. İkinci için geçerli olur mu bilmiyorum. D&R kargo bedava kodu.