Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bizden çok öndesiniz :smile:

1 Beğeni

Kitap yurdunda eskiden 20 tl ve 50 tl diye iki farklı kargo seçeneği vardı, şimdi sadece 50 tl üzerine ücretsiz kargo olarak değiştirmişler. :roll_eyes::thinking:

1 Beğeni

n11de kupon kazanma kampanyası var sansınız varsa %50 kitap kuponuda kazanabilirsiniz😁

3 Beğeni

Anket bitince TFÇ %50 indirime girmiş olacak, tetikte olun. :joy::joy:

2 Beğeni

İşte güzel haber diye buna denir :hanci:

3 Beğeni

Bildiğin Kayıp Rıhtım resmi Twitter hesabıyla TMÇ’ye oy verdim askdlfjdsf

Her şey sizin için!

(Siz bunu duymadınız, görmediniz :shushing_face:)

22 Beğeni

isteyen varsa 45tlye havale ile alabilir saglam satıcısıdır ben 3 Harry Pottera bu arkadaştan aldım. Almak isteyen msj atsın

1 Beğeni

Bu anket tam zamanında mı bitecek yoksa kafalarına göre mi bitiriyolar

2 Beğeni

En son 13 saat yazıyordu. 12 den sonra aktif olur ama benden demesi 1-2hafta temin beklenesseniz iyi🤣

1 Beğeni

Hangi satıcı? Hangi site?

2 Beğeni

Zebramo ama ordan alırsan 50tl havale ile almanı tavsiye ederim satıcı saglam. Satıcıda mehmet

3 Beğeni

Hepsiburada.com da Altın Kitaplar Yayınevi %50 indirimli.

2 Beğeni

Ben kendisine ulaşmak istiyorum ama nasıl ulaşacağım? Zebramo’da mesaj atamıyoruz ki?

1 Beğeni

TMÇ beklendiği gibi anketten zaferle ayrıldı. Almak isteyenler elini çabuk tutsun bence. Çünkü bu indirimler stokta kalmaması gerekçesiyle aniden sona erebiliyor.

2 Beğeni

Ben aldım. Hemen temin edildi diye işaretlediler.

1 Beğeni

Oysaki ben ciltlisine de indirim bekliyordum neyse başka baharlara artık

1 Beğeni

Tüfek, Mikrop ve Çelik yıllardır beklenen bir kitap mı? İlk defa duymama rağmen bu sitede çok fazla heyecan yapıldı. 660 sayfa bir kitap için de ücreti çok yüksek. Zaten bu anketlerden önce fiyatını artırmışlardır.

2 Beğeni

Yoo 70 lira etiket fiyatı vardı. %50 indirimle 35 liraya düşmüştü.

1 Beğeni

70 lira sence normal bir fiyat mı? :sweat_smile:

1 Beğeni

Hayır değil. %50 indirim uygulandı onu demek istedim. Yoksa fiyat zaten fahiş. Almam diyordum indirimi görünce aldım valla

1 Beğeni