Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben de aldım TMÇ kitabını. Temin edildi yazıyor bakalım hemen kargoya verecekler mi :grinning:

1 Beğeni

bu kitabın 1881 adet özel baskısı bir saferlik çıkacakmış. Alımda başvuru ile yapılacak. kirmizikedi@kirmizikedi.com bu adrese mesaj atıp ögrenebilirsiniz ben attım bakalım ne cevap gelecek😁 edit: çıkış tarihi 18.10.2018 de olabilir

2 Beğeni

Özel baskı derken neyi özel baskı?

1 Beğeni

Ciltli ve imzalı baskı. Bu kitaplar ilerde çok degerli oluyor, sahfalardan az çok ögrendigim kadarı ile

1 Beğeni

İnternette hiç bilgiye rastlamadım bununla ilgili.

1 Beğeni

İnstagram da var bu bilgi :grin:

1 Beğeni

Başvuru, verdiğin adrese mi yapılıyor.

1 Beğeni

Valla sanırsam degil ama mail atıp tam bilgi alabilinir diye düşündüm​:joy::grin:

1 Beğeni

Şimdi özel baskı vs. diyerekten bi 80 TL etiket fiyatı konulur ona :smiley: Ayrıca bu 1881 kişiyi neye göre seçecekler? Bence saçma bir uygulama.

Düzenleme: İlk 1881 kişiymiş. Teşekkürler @Doancrula

2 Beğeni
8 Beğeni

İdefix’in tasarımı yenilenmiş. Çok güzel olmuş. Eskisinde filtreleme yapamıyorduk.

2 Beğeni

Kitapyurdu indirimleri devam ediyor.

1 Beğeni

Biz dersimizi aldık aman kalsın

3 Beğeni

%41 indirim :wink:

1 Beğeni

Aman kitapyurdu uzak kalsın bir süre :tired_face:

3 Beğeni

Ben haber edeyim de. Vay ben duymadım vay ben görmedim demeyin. :slight_smile: :slight_smile:

4 Beğeni

3 ayrı alışveriş bekliyor. Bir tanesi 22 Eylülden beri. Üstelik 2 alışveriş dün sabahtan beri Temin edildi görünmesine rağmen hala sevk için hazırlanıyor bile olmadı.

4 Beğeni

Benimde bir siparişim bekliyor aynı şekilde

2 Beğeni

Aynı şekilde 2 adet siparişi 2 ekimde temin edilemediğinden iptal ettim. Diğerleri zaten bir hafta öncesinden temin edilmişti. Bugün 4 ekim ve zaten bir haftadır temin edilen şeklinde yazanlar kargoya verilmedi. Sevk edilmek üzere… diyor. İptal edilenlerin parası da bankaya dönmedi.

Benim sıkıntı benim haftaya işim var ve şehirde olmayacağım. Kargoyu alacak tek kişi de benim ve bir an önce almam lazım.

1 Beğeni

31 Ekim’e kadar uzamış.

2 Beğeni