Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Fiyatlandırma da çok garip oluyor kargolarda. O gün iki kilo kitabı 20 tlye Ankara/Çankayaya gönderdim. Dün minicik 100 gr bi psp oyun cdsini aynı yere 16 tlye gönderdim.

2 Beğeni

cd yi kitabın içine koysanız 3 liraya gonderirdiniz :smile: :smiley:

2 Beğeni

Normal kargolar pahalı oluyor. Kitap kampanyası okuma oranı artsın diye yapılan bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için fiyatlar çok uygun.

1 Beğeni

Pişirmeye Var Mısın kitabı 4.90TL

3 Beğeni

Zekası ve Bilgeliğiyle Tyrion Lannister kitabı 3.00TL

5 Beğeni

bkm kitaptan sepet hazırladım. yokmu acaba indirim ya poff

2 Beğeni

İlknokta’nın yavaşlığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bayram indiriminde verdiğim sipariş bir haftadır temin edilmiş vaziyette bekletiliyor, hala kargolanmadı. İletişim numaraları dahi yok, mail attım. Ona da dönüş yapılmadı. Müşteri ilişkileri muazzam! İyi en azından maili keşfetmişler, telgraf falan da isteyebilirlerdi. Gerçekten bundan sonra kitap alırken uzak duracağım iki site var: hepsiburada ve ilknokta. Aynı sorunu yaşayan var mı?

2 Beğeni

Bu tip tatil dönemine gelen ve geniş çaplı kampanyalarda maalesef her sitede yığılma oluyor. Ben genelde büyük kampanyalardan ve bayram dönemlerinden uzak duruyorum. Üç kuruş fazla verip iki-üç güne teslim edecek siteleri seçiyorum. En azından yamuk mu gelecek, çürük mü çıkacak endişem daha az oluyor.

2 Beğeni

2 Beğeni

Benim mailime dönüş yaptılar. Kampanya sebebiyle yoğunluk varmış, sırayla çıkışlar yapılıyormuş ve tüm çıkışlar bu hafta içerisinde bitecekmiş.

Benim de uzun süredir temin edildi diyordu, bu gün paketleniyora geçti.

1 Beğeni

kitabınabak.com’da sitelerin fiyat karşılaştırmaları var. Burdaki fiyatlar indirimlere, kampanyalara göre sürekli güncelleniyor mu, bilgisi olan var mı? :thinking:

1 Beğeni

@aesopwalt @Emrys bence asıl sorun , kitapların kondisyonu.İnsan beklemeye de sabrediyor ama kitaplar hasarlı çıktımı , iyi paketlenmedimi çıldırmamak elde değil.Özellikle İlknokta ve Hepsiburada paketleme ve kondisyon konusunda zayıf.Son İlknokta alışverişimden sonra çok pişman oldum.Hasarlı kitapların iadesi için mail attığımda bile doğru düzgün ilgilenmediler -iletişim kurmadılar.Bu durum çok can sıkıcı.

4 Beğeni

%50 indiriminde kitapyurdu da neredeyse 15 gün kendine gelememişti. Hiçbir sitenin böyle bir yığılmayı kaldıracak gücü yok, onlar paketlese bile kargo tarafında sıkıntı çıkabilir. Kampanyalı alıyorsak beklemek de işin cilvesi bence, geldiği sürece bir sıkıntı yok benim için.

4 Beğeni

Gecikmeyi bir yana bıraktık diyelim. Müşteri ilişkileri bağlamında ilknokta’da muhatap bulamıyoruz, müşterisiyle arasına duvar örmüş resmen. Kitapyurdu’nu arayıp sorabiliyorsunuz mesela. Kaldıramayacağın sipariş hacmine hiç girmeyeceksin ya da kendini geliştireceksin. Ben tüketici olarak ödemeyi geciktirebiliyor muyum? Hayır. O zaman mal/hizmet sağlayıcı da verdiği sözleri tutacak. (Kaldı ki ben gecikme durumunu bir yana bırakmıyorum, 19’unda kargolama taahhüdü veriyorsan bunu yerine getirmek zorundasın. Cayma hakkımı kullanmayı düşünüyorum, yine muhatap bulamazsam tüketici hakem heyetine de giderim.)

4 Beğeni

Bazen güncellenmiyor, bazı siteler de yok örneğin okuoku gibi

2 Beğeni

Hemen güncellenmiyor, artık kaç saatte bir veri çekiyorlarsa sitelerden bilmiyorum ama örneğin ilknokta indirimleri gece 12 de başladı o zaman güncel değildi, sabah baktığımda 8, 9 gibi yeni fiyatlar görünüyordu. O yüzden kampanya takip etmek için iyi bir yer değil, kampanya bitmiş olur hala indirimli fiyattan görebilirsiniz orada. Geriden geliyor.

2 Beğeni

D&R’nin fiziksel mağazalarında kampanya varmış doğru mu? Teftiş’i 10 TL’ye aldım şeklinde bir paylaşım gördüm instagramda.

1 Beğeni

Hangi sayfa da gördünüz ?

1 Beğeni

Bkmde kullanabileceğimiz bir kod falan yok mu kargoyu bedavaya getirecek?

1 Beğeni

Kargo bedava yok. Sabit 1 lira.

1 Beğeni