Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bu kitabı almak isteyenler için iyi fiyat.

11 Beğeni

Kampanyadan geç haberimiz oldu. Ama yine de sipariş vereceğim 4-5 kitap var. Teşekkürler

2 Beğeni

Birkaç yıl önce 90 lira etiket fiyatı vardı, şimdiki hali korkunç. Kitap almak bile lüks oldu. :frowning:

4 Beğeni

Baktım da bulamadım, muhtemelen forumun ilgisini çekmez diye kampanyayı forumda paylaşmamışım.

Bilgi’nin satış sayfasına baktım, aynı kitapların satışı devam ediyor. Türk Amerikan Savaşı kitabını tavsiye ederim. Şurada 1-2 kelime ile yorumumu yazmıştım.

2 Beğeni

Onu da ekleyeceğim sepete

2 Beğeni

Acaba posterle beraber mi geliyordur? :roll_eyes:

1 Beğeni

Evet poster dahil tek cilde.

2 Beğeni

Dr’lerde göremiyorum posterli hiç. O yüzden tamamen kalktı saniyordum. Demek ki çalıyorlar.

1 Beğeni

Çok teşekkürler. Dün gece görüp aldım şimdi yazabildim. Hep kendimi tuttum bu kitap için 100 TL den almadım sonunda şans yüzüme güldü :slight_smile: hatta öyle hızlı aldım ki, sonradan keşke yanına başka kitap ekleseymişim dedim. İnş Amazon kitabı güzel kargolar.

2 Beğeni

Poster tekli baskılarda var ve İki Kule’nin içinden çıkıyor poster. Ciltli baskıda ise renkli harita var ama iç cilt kapağına yapıştırılmış.

1 Beğeni

Poster ciltli baskıdan da çıkıyor. İki kere aldım bu tek cilt baskıdan, ikisinde de poster çıktı.

1 Beğeni

Demek ki gerçekten aşırıyorlar. Bende Yerdeniz’in ciltlisi var onda poster çıkmayınca Yüzüklerin Efendisi’nin ciltlisinde de poster yoktur diye düşünmüştüm. Ya sadece Yüzüklerin Efendisi’nin ciltlisine poster koymuşlar ya da benim Yerdeniz’deki posteri aşırmışlar.

1 Beğeni

Bu cilt ilk çıktığında içinde poster vardı çünkü hatırlıyorum. Çok geçte olsa DR önleme gidip yüzlerini çıkarmadan rafa koymaya başlamış artık.

2 Beğeni

Ben poster yok zannedip ciltli yerine tekli baskılarını almıştım Yüzüklerin Efendisi’nin. Bilseydim ciltli alırdım.:sob:

1 Beğeni

Benim aldığım Yerdeniz Tek Cilt olanda da yok harita poster vs …

1 Beğeni

Ciltli versiyonda harita var. Renkli ve ayrı şekilde. 2-3 hafta önce arkadaşım almıştı ve içinden harita çıkmıştı.

1 Beğeni

Yerdeniz de poster yok diye biliyorum

1 Beğeni

Benim Yerdeniz’imden de bir şey çıkmamıştı.

1 Beğeni

İyi o zaman. Posterim çalınmamış. :joy:

1 Beğeni

Bu BKM’nin sitesi ciddi anlamda sinirlerimi bozuyor. Herhangi bir yayınevi için %50 %70 indirim diyor. Tıklıyorum, yayınevinin bütün kitapları çıkıyor karşıma. İndirim oranına göre sıralama da yok. Bu saçmalıkların bir çözümü var mı? Alfa’nın hangi kitaplarının %50 indirimde olduğunu görmek istiyorum.

4 Beğeni