Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bence aradığınız özellik mevcut değildir. Diğer yandan çoğu yayın grubu bazı kitaplarda %60’ın üstünde indirime bile gidiyor. Ama çok sınırlı ve rağbet görmeyen kitaplarda yapılıyor sanırım bu. Alacağınız kitaplar güncel kitaplar ise en fazla %50 indirime girer bence o da her zaman olmuyor ne yazık ki.

1 Beğeni

Alfa Yayınları’nın %45 indirime girdiğini hatırlıyorum.
Dost Yayınlarından pek alışveriş yapmadığım için belki benim görmediğim daha yüksek oranlı indirim olmuş olabilir. Ben %30-%33 indirim gördüm Dost Yayınlarında.
Diğer yayınevleri hakkında bir bilgim yok.

En uygun fiyatı bulmak için şu siteyi kullanabilirsiniz; https://www.kitabinabak.com

Yakın zamanda kitap fuarları başlıyor ayrıca kara cuma da yaklaşıyor bu zamanlarda online sitelerde yüksek indirimler oluyor.

1 Beğeni

Alfa %50, Cem %40-45, Phoenix çok takip ettiğim bir yayınevi değil %20-%25 arası gördüm maksimum.

1 Beğeni

https://www.babil.com/firtinaisigi-arsivi-seti-3-kitap-kitabi-brandon-sanderson

123,60 TL fiyat biçmişler bence bu fiyatı hak etmiyor . Basım kaliteleri çok kötü bilginiz olsun . Elinizde dağılabilirler ki . Arkadaşlarımın ki bölük bölük ayrılmış …

3 Beğeni

Tek tek de yapmamışlar. Yine alamadım bir Oathbringer. :woman_facepalming:t2:

2 Beğeni

Ben yaza kadar bekliycem hala düzelmezse mecbur alıcam.En kötü 1 ve 2 ebup okur sadece 3 alırım.Hatta daha iyiysi belki yaza kadar oathbringer de e-pub bulurum.

1 Beğeni

D&R

2 Beğeni

https://urun.n11.com/cagdas-turk-ve-dunya-edebiyati/dune-seti-4-kitap-takim-P368308998
Dune Seti (4 Kitap Takım) 170,00 TL yerine 85,00 TL
https://urun.n11.com/cagdas-turk-ve-dunya-edebiyati/dune-seti-4-kitap-takim-P368308998

Tam emin değilim ama sanırım İthaki’nin N11 üzerinden satış yaptığı mağazası

4 Beğeni

Şimdi baktım bende almak için Aslan tükenmiş. Aslan Asker Şvayk’da kampanyadan çıkarılmış :smile:

1 Beğeni

Tam metin olanı kampanyada yoktu. Kısaltılmış cep kitap olan baskı vardı.

2 Beğeni

O var hala ama sanki ben tam metni görmüştüm diye hatırladım.

1 Beğeni

Olsa kaçırmazdım :slight_smile: tüm kampanyalı ürünleri incelemiştim.

ucuzkitapal.com sitesinde bazı can kitapları yüzde 50 indirimli.

2 Beğeni

Seni arkadaşlıktan çıkaracağım :slight_smile: Sırf masrafsın ayrıca iyi ki de Ankara’dasın yoksa fuarda başıma iş açardın :smile:

2 Beğeni

:slight_smile: Charles Dickens basacağı yok İş Kültür’ün . Mecburen Oliwer Twist ve Büyük Umutlar’ı Can’dan alacağım.

2 Beğeni

Ucuzkitapal nasıldır? Memnun kalan/kalmayan var mı?

2 Beğeni

:frowning: basmayacak mı dersin

1 Beğeni

Sorsam, yayın programımızda derler :slight_smile: ama bu programlar uzadıkça uzuyor.

2 Beğeni

Ben bir kere kullandım sorun olmamıştı.

@alper Benimde o aklımı karıştırdı. Açıkçası klasikleri Can’dan almıyorum. Basarlarsa diye tereddüt ediyorum. Fotoğraflı klasikler zaten fiyat olarak uygundu şimdi çok çok uygun olmuş. Ama işte İş Kültür’den aldığım için olayı bozuyor. Yarın baskı yapılsa ciltli alıyorum, gene alacağım. Bunlara bulaşsam mı kararsız kaldım.

Bu arada alıyor musun bilmiyorum ama Kazım Taşkent klasikleri baskı olarak en beğendiğim baskılar. Ve bu ara hızla tükeniyor bakmak istersin belki :slight_smile:

Kazım Taşkent Klasikler

1 Beğeni

Dickens okumak istiyorum, beklemeye pek niyetim yok. Kitapları satın alma yerine kütüphaneye gitsem daha çok masrafım olabilir :slight_smile: Can’ın bu 2 kitap ucuzkitapal da 20 TL yapıyor :slight_smile: HAY klasiklerinden çıkarsa - umarım çıkar- ciltli baskıları alırım.

Kazım Taşkent dizisinden çıkan her kitabı almıyorum, Geçen hafta Ulysses sipariş ettim, ucuzkitapal sipariş sepetime de Herman Melville’nin Billy Budd ekledim.

@Estranged hiç alışveriş yapmadım, Bugün yarın bir kaç kitap alacağım, gelen kitapların durumu ile ilgili yazarım foruma.

Bu arada @BiblofilYouTube İş bankası baskısı bitmiş kitapları İş kültür kitapevlerinde baskısı olduğunu öğrenirsen, telefonla kitapevi şubesini arayınca, kitabı ayırıyorlar, verdikleri hesap numarasına kitabın ücretini gönderiyorsun, dekont, adres e-posta ile sana verdikleri e-posta adresine iletiyorsun kitabı gönderiyorlar. Turgenyev Rudin İlk Aşk İzmir karşıyaka şubesinden ben böyle aldım, kitap bugün geldi. 19.26 TL kitaba, 9 TL’de kargoya ödedim. 2. el bulamıyordum ama bulsam bile en kötü 70-80 TL isterlerdi.

2 Beğeni

Ucuzkitapal’dan bir kaç kitap aldım. Bakalım neler olacak. :slight_smile:

2 Beğeni