Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bende indirim oranı %27 olarak gözüküyor .

2 Beğeni

Pazartesi başlıyor indirim. 14-20 ekim arası

1 Beğeni

Resmi göremedim ben . Yorumlarda %40 ı görünce değerlendireyim demiştim . :grinning:

2 Beğeni

Hepsiburada.

1 Beğeni

“Hatırla, 5 Kasım’ı hatırla!”

https://kidega.com/kitap/v-for-vendetta-ozel-edisyon-243737/detay?widget_click=243737

Yüzde 40 indirimli.

6 Beğeni

%40 indirimli hali İthakinin aynı uzunluktaki serilerinin indirimsiz haline anca geliyor :joy: yazılarının berbat kitabın da elde dağılır olması cabası. Bende ilk kitap eski basım olmasına rağmen bu abuk sabuk baskıya para vermemek için okumaya başlamadım. %60 falan görürse belki serinin güzelliğinin hatırına alınabilir

1 Beğeni

Bu kadar da gurur yapmayın canım. Seriyi seviyorsanız gidin alın okuyun bence. Tamam aylarca gömdük ettik de artık olan oldu. Keyfinize bakın.

2 Beğeni

Valla bu yeni baskılarla Sissoylu Kuşatma’yı okudum, baya keyifsiz oldu sıkış tepiş metinleri okumak. Fırtınaışığı Arşivini de o şekilde okuyup mundar etmek istemiyorum. Bir de 50-60 lira verilen kitapların bi kıymeti olması lazım bu baskılar insanın elinde dağılıyor. Kralkatili güncesine başladım mesela bunun yerine

1 Beğeni

Aga ciddi misin ona göre almayı düşünüyorum

1 Beğeni

Evet. Özellikle oathbringer milletin elinde parçalandı.

@erman56 %60 geç %90 olsa almam. :joy:

1 Beğeni

Valla kötü olmuş ya o zaman yaza erteliyorum eğer yaza kadar düzeltme olmazsa alıcam seriyi. Mecburen.

1 Beğeni

Mailime cevap verdiler hatalarını telafi edeceklerini söylediler. Bunu da yaziym ki haksızlık etmiyim hiçbir şeyi kötülemek istemem çünkü.

1 Beğeni

Forumda çok kişiden parçalandığını duydum. D&R’da elime aldım pek güven vermedi. %50-50 şansın var gibi. Bendeki sissoylu 3 de ortadan ayrılacak gibiydi. Ayrılmasın diye özenle okumama rağmen sırtında tam ortadan boydan boya çatlak oluştu. Ki onlar Fırtınaışığı arşivinin yarısı kalınlıkta kitaplar. Son dönemdeki baskılarının tamamı çok kalitesiz. Kitaplığımdaki en pahalı ama en kalitesiz kitaplar Akılçelen’in. Eski baskıları iyiydi son dönemdeki baskıları dibe vurdu

2 Beğeni

Ben özel olarak 16x24 boyutlarında 2 set aldım . Bunlarda hiç bir problem yok gibi . İleride umarım böyle şeylere rast gelmem .

2 Beğeni

İlk basım sissoylu serisi var bende taş gibiler. Ama en son çıkan küçük boyuttaki kitapları inceledim, hiç güven vermiyor. O yüzden hala fırtınaışığı okuyamadım…

2 Beğeni

Bende ilk basım olanlardan 2 set var sissoylu serisinin tamamı . Kralların Yolu kitabını da büyük boy aldım sanıyordum küçük boy geldi . Geldiği gibi duruyor hiç dokunmadım bile küçücük …

Bizim Brandon Sanderson kitaplarını Ciltli olarak basacak bir yayınevine ihtiyacımız var . Ciltli olarak bas sağlam olsun ben 70-80 TL neyse parası verip almaya hazırım . Eminim ki çok fazla insandan Ciltli olarak satın alacaktır . Hiç kimse aldığı kitabın elinde dağılmasını istemez .

Akılçelenden okuyan varsa mesajımı lütfen böyle basmaya devam edeceklerse , bıraksınlar haklarını . Biz müşterilerini önemseyecek birisi illaki çıkacaktır . Pegasus’un Citli olarak bastığı kitaplar gayet kaliteli . Mesela NEVERNİGHT kitapları çok kaliteli . İthakinin Zaman Çarkı serisi Ciltli olarak çok kaliteli . Bunun örnekleri var yeter ki yapmak istesinler . Ama gördüğüm kadarıyla iyiye doğru değil de kötüye doğru gidiyor Akılçelenin kalitesi bu çok üzücü .

Hep söylüyorum , söylemeye de devam edeceğiz biz gayet iyi paralar veriyoruz kitaplara ve almamız gereken kalitenin bu olduğuna hiç ama hiç inanmıyorum . Bizler bu kadar kötü kalitede kitaplara bu kadar paralar vermemeliyiz . Madem kaliteniz düşük fiyatları da 20 TL bandına çekin o zaman … Kralların Yolu kitabının arkasında fiyatının 63 TL olduğu yazıyor yazık cidden . İncecik bir dolgu malzemesi ile tutturmuşlar sayfaları ben koptum kopacağım haberin olsun bakışı atıyor şuan bana …

6 Beğeni

o kadar haklısınız ki. fırtınaışığı serisine hazır yeni kapak basılmışken başlayayım dedim. fakat yazıları o kadar küçük ki. o kadar sayfayı okurken gözlerime yazık ederim diye almaktan vazgeçtim. kitabın dağılması konusunda da size katılıyorum. ciltli basılsa da bari sağlam olsa.

2 Beğeni

Boş bahanelerin arkasına sığınıp zaten çürük olan temellerini bitirdiler. Az bi’ kemik kitleleri vardı Brandon üzerinden onları da kendilerinden soğuttular. Telifini bırakmayı düşündüklerini de hiç sanmıyorum maalesef. Satış oranları eskiye oranla da düşüp kendini iyice çıkmaza sokacak bence. Kendini düzeltmediği sürece elimi bile sürmeyeceğim -ki hiç umutlu değilim- telif olayları konusunda ise pek bilgili değilim ama 5 senedem önce yeni bir yayınevinden beklemiyorum açıkçası . En mantıklısı aslını alıp okumak gibi duruyor şu an o yüzden.

Yahu hepi topu 136 sayfa şu lejyon kitabi bile kitaplıkta durduğu yerde nasıl dağılabilir ki? Yazıktır günahtır gerçekten. Sizin gibi büyük sanip almıştım, küçük olduğunu bilsem hayatta almazdım zaten.

2 Beğeni

D&R 14 Ekim için geçerliymiş

3 Beğeni

Tekrardan merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce yazdım ancak cevap alamadım o yüzden tekrar sormak istiyorum. Acaba bir kitabın daha önce gördüğü tüm indirim geçmişini gösteren herhangi bir site var mı? Eğer yok ise, hatırlayan veya daha önce alışveriş yapmış arkadaşlar bana, Cem, Dost, Phoenix ve Alfa yayınlarının daha önce gördüğü maksimum indirim oranını söyleyebilir mi? Yüklü miktarda bu üç yayınevinden alışveriş yapacağım ama eğer daha yüksek indirim olasılığı var ise bekleyeceğimde.

1 Beğeni