Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

IDE15TL olmazsa başka hesap açın.

2 Beğeni

tr

DR Everest Yüzde 40 indirim

2 Beğeni

%53 indirimli.

1 Beğeni

Kod kullanılmasın diye 100 TL’nin altında tutmak için %53 indirim yapmak nedir yahu?

D&R 75 tl ve üzerinde geçerli herhangi bir kodu olan varsa bana özelden mesaj atabilirse çok memnun olurum.

2 Beğeni

Bu gibi durumlarda sepete bir tane İş Kültür kitabı atın.

4 Beğeni

Kitapyurdunda Kabalcı Yayınlarının seçili 5 kitabı toplam 15 tlye geliyor göz atılabilir.

6 Beğeni

D&R araştırması yaparken fark ettim, Pinhan Yayınlarından Grimm Masalları ve Andersen Masalları % 46 indirimli. Düşünen varsa kodlarla %53 civarlarına geliyor.

1 Beğeni

Panama’dan 4 Kitaplık Kötülüğün Tarihi Seti %61 indirime girmiş, 53 TL’ye inmiş.

Ayrı Ayrı alırsanız daha ucuza, yanlış hesaplamadıysam 50 TL’ye geliyor :slight_smile:

4 Beğeni

ithaki yüzde50 yakın zamanda olurmu sizce? özellikle kidega ve hepsiburadada.

1 Beğeni

İkisinde de yakın zamanda %50 oldu. Başka sitelerde olur ama mutlaka kara cuma geliyor zaten.

2 Beğeni

Ötüken’in kendi sitesi. %40 indirim.

2 Beğeni

Bu haftaiçi 2-3 ötüken aldım hemen bitti almak istediklerim :smile: biraz daha farklı ürün olsa güzel olacak. Tabi Türk Tarihi konusunda baya geniş yelpazeleri var yalan yok.

1 Beğeni

Black Friday’de geçen sene sitelerde nasıl indirimler olmuştu hatırlayan var mıdır? Ben geçen sene o dönem maddi bir kriz içerisinde olduğumdan bakmamıştım bile.

2 Beğeni

Akademik olarak baya kaynak var ama tabi o herkese hitap etmez. Atsız, Cengiz Aytmatov, Cengiz Dağcı, Peyami Safa severseniz tavsiye ederim. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Evet inceledim ve biraz aldım da ama kapak baskıları, daha doğrusu dış tasarımlarını hiç beğenmedim. Çok kötü gerçekten.

2 Beğeni

En fazla yüzde 40 ve 50 indirim vardı.

2 Beğeni

İdefixte İthaki,Yabancı, Altın, Alfa, Kırmızı Kedi, Pinhan, Pegasus, Kolektif, Doğan, Panama yüzde elli indirime girmişti. Aklıma gelenler bunlar.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Bu ayın sonunda toplu bir alımım olacak, diskdünya, warsdtone, iblis döngüsü, king’in sansürsüz kitapları, zaman çarkı serilerini tamamlamayı düşünüyorum. Malum 6 ay yokum askerlik için, geldiğimde muhtemelen hepsi çok daha zamlı fiyatlarda olacaklar. En azından zaten alacağım seriler tamamlansın istiyorum beklemekte yarar var o zaman.
@Agent7 teşekkür ederim.

Bu arada ilgilenen olursa danilov beşlemesi nadir kitapta 110 liraya gördüm az önce

https://www.nadirkitap.com/jasper-kent-5-kitap-takim-halkin-iradesi-carin-laneti-son-ayin-oniki-on-uc-il-sonra-jasper-kent-kitap15007784.html

4 Beğeni

İDefix eski kapak indirimde

1 Beğeni

https://m.n11.com/magaza/ithakiyayingrubu
İthaki n11 sayfası. Güzel indirimler mevcut.

3 Beğeni