Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

n11’de bütün kuponlar açık…

Pegasus paketlemesi çok iyi oluyor ama ithaki bilmiyorum ilk kez alacağım. İthaki de gün içinde gelmeyecekse ek indirim yoktu. Pegasusa bakacağım şimdi. Tek avantaj kuponlar gibi duruyor şimdilik yani.

1 Beğeni

Siteye giremiyorum. Girdiği zaman da kahve bölümü açılıyor , sepetimde olan ürünlerin fiyatları da aynı bir değişiklik yok fakat üzerine kupon eklediğiniz zaman toplam fiyattan düşüyor .

Ancak bende işe yarar bir kupon yok 770 TL ye 77 TL indirim vermişler :joy:

Nevernight 2’de 11.11 ibaresi yok ama kabul etti kuponu o olmadan 175 olmadığı halde.

Bir üründe olması yeterli sanırım. Benim sepetim de kabul ediyor.

@Alberte_Cekdar bu şu an tüm sepetimi değiştirmeme sebep olabilir. :smiley: n11 üzerinde de 190 idi diye hatırlıyorum önceden. Fablehaven, Nevernight filan yalan oldu şu an.

1 Beğeni

Taht Oyunları 9 Kitap
Sanırım bundan ucuzu yok ve de 30 TL kupon kullanılırsa 150 Liraya geliyor.
https://urun.n11.com/roman/taht-oyunlari-9-kitaplik-set-george-r-r-martin-P50096557

1 Beğeni

N11 iptal ve iadelerde kupon hakkı yanmasın diye şöyle bir şey yapmış, bilginiz olsun.

Ekran%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC%20(45)

@Ufuk Aldım çok teşekkür ederim.
@Wind Ben Fablehaven, Nevernight ve Büyücü serilerini alacaktım bi’ bak istersen. Fablehaven ve Nevernight birlikte kargo ücretini karşılıyor ve kupon kullanılabilir hale geliyordu. Parçalanmış imparatorluk da olabilir

1 Beğeni

175/30 hala yüklenebiliyor.

https://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

1 Beğeni

N11’de Epsilon Yayınlarında %40 indirim var değerlendirilebilir.

Hem kargo ücretleri çok yüksek hem de kargo bedava olması için istenilen sepet tutarı çok yüksek :rage: Üstelik her mağazanın kargo ücretleri ayrı. Pegasustan ne kadar baksam da 175 liralık kitap bulamadım bana hitap eden. Pegasus etiketli kitap önerinizi bekliyorum.

1 Beğeni

Kalan kuponlarım bu şekilde. Artı olarak %11 indirim kuponu da var. Evkiba mağazası için size sözüm vardı @CowardlyHero hala ilgileniyor iseniz onu size vereyim. Kalanı içinde isteyen arkadaşlar ulaşabilirler.

1 Beğeni

Sandman 6 kitap 154,20 TL
https://urun.n11.com/cagdas-turk-ve-dunya-edebiyati/sandman-seti-6-kitap-takim-P378701212

164,90 TL’lik bir sepet oluşturdum n11’de. Bu miktara uygun fazladan kuponu olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Eğer mümkünse 70/10 kuponuna talibim :joy:

2 Beğeni

Sandman 1-5

Bunu ve üstüne tekli olarak 6.kitabı almanız çok daha uygun fiyata olacaktır.

1 Beğeni

Sanal kitap fuarları bir başlasa … :star_struck:

Özellikle Kidega’nınkinin bekliyorum. Bakalım bizi ne gibi oranlar karşılayacak.

2 Beğeni

Ne zaman başlıyor onlar?

1 Beğeni

Benim de bilmek istediğim bu :slight_smile:

2 Beğeni

11.11de beklediği ve aradığı indirimleri bulamayanlardanim😵

2 Beğeni

Ben mi her şeye olumsuz bakıp eleştiriyorum yoksa N11’in sitesinin sürekli çökmesi gerçekten büyük beceriksizlik mi sizce de? İndirimlere göz atmak için bir gireyim diyorum ama sürekli site çöküyor.

2 Beğeni