Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Direkt 4’lü set %45 indirim ile 87 lira ilk üç kitabın seti + 4. Kitabın kendisi %50 indirim ile 80 lira. TMÇ yi fiyatlandıran arkadaş yapmış sanırım bunu. :slight_smile:

1 Beğeni

Kutu masrafı herhalde aradaki fark :smiley:

2 Beğeni

Yok yok o dediğim eleman yapmış kesin. :smiley: D&R’a da el atmış.

1 Beğeni

pegasus uzun zamandır n11’deki mağazalarında %50 ve üzeri indirimler yapıyordu, sanırım son zamanlarda diğer sitelere de sıçradı %50 kampanyaları.

ara ara bir bakın derim, şimdi bile oldukça fazla %50 ve mobil uygulamaya özel ekstra indirimler var, son zam dalgasından önce witcher 4’lü kutulu seti 75’e aldığımı bilirim.

https://www.n11.com/magaza/pegasusyayinlari

1 Beğeni

Zebramo da imdat zaman çarkı serinin kitaplarını ayrı satışa çıkarmış makul fiyattan. Almak isteyen bi baksın

1 Beğeni

Aslında çok bir fırsat ya da kampanya değil ama Brandon Sanderson kitaplarına (Akılçelen Yayınları) çok büyük zam gelmiş ve zammı şu an için sadece Kitapyurdu uygulamış durumda.

Sissoylu serisi (6 Kitap için)
Kitapyurdu şu an 210 TL
D&R şu an 135 TL

Bu fiyatı bir kaç gün sonra hiç bir yerde bulamayız almak isteyenler için.

2 Beğeni

İdefix’te 128,52 tl altı kitabın fiyatı.Alsam mı acaba?

2 Beğeni

100 tl üstü idefix indirim kodu olan var mı?:grin:

1 Beğeni

Bekle bikaç güne kampanya olur 100 tlye 10 tl diye

1 Beğeni

O zamana kadar zamlar gelir.

1 Beğeni

İdefix ücretsiz kargo kodu:000018C7

2 Beğeni

Ben 132 liradan aldım D&R

1 Beğeni

Bulamadım indirimli olanları link atabilir misiniz?

1 Beğeni

Şimdi biraz araştırdım da en uygunu 122 tl ile babil gözüküyor.Babil den alıcam sanırım.

2 Beğeni

İmdattaki kitapları mı?

1 Beğeni

Imdat ne anlamadim. :smiley: ama evet bulamadım bir şey.

2 Beğeni

Ben baile bakmadım. Keşke oraya baksaydım. 10 kuruş fazla olsun kargolama falan en iyisi bence.

2 Beğeni

Hocam ben siteden ban yedim link atamam ama arama yerine Harry Potter yaz imdatın ilanı çıkar. Oradan kitapları görürsün. çok uyguna koymuş

2 Beğeni

Ciltli halini nereden aldınız acaba? İnternet sitelerine bakıyorum da bulamadım hiçbir yerde.

1 Beğeni

Humble Bundle’da ilginç bir set var vampir dünyasına ait kitaplar ilgilisi olabilir

Aynı şekilde Dr Who serisi de var;

2 Beğeni