Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Daha bu sabah baktım 50 liraydı :sleepy:
30dan 40a sonra 50ye çıkardılar. Hızlarını alamadılar demek ki 75 de çıkmış :sweat_smile:

2 Beğeni

Kullanılmış hocam :frowning:

1 Beğeni

Bu ne hız :roll_eyes::roll_eyes: valla kullanılmamıştı.

1 Beğeni

Yurt interneti sağolsun başta oluyordu o arada net gitti geldi.Sonra baktım kullanılmış.

1 Beğeni

Saglık olsun bilseydim özelden atardım :crazy_face:

2 Beğeni

Teslim noktalarını arttırmaya çalışıyorlar ondan herhalde. Ya da kargo firmaları artık karşılayamıyor masrafı.

2 Beğeni

Ben geçen kullandım teslim noktasından almayı. Evi yakın olanlar için çok iyi. Geç bile kalınmış hatta.

1 Beğeni

Mustafa Kemal ciltli olarak Karşıyaka ve diğer Kırmızı Kedi Kitabevlerinde mevcut. Bu bahsettiğim özel edisyon değil, sadece şu an piyasada olan kitabın ciltli hali.

2 Beğeni

Bu siteyi bilmiyorum ama ilgisini çeken olursa ıslak imzalı.

1 Beğeni

Kidega’da John Scalzi - İmparatorluğun Çöküşü 17 TL’ye inmiş.

1 Beğeni

Detay güzel olmuş yalnız :wink:

8 Beğeni

D&R’da İthaki kitapları %35 indirimli.

2 Beğeni

Nerden aldın hocam? Bizde alalım

1 Beğeni

Eskişehir D&R şubesinden aldım. Hatta doğrudan kolilerin içinden seçtim :slight_smile:

4 Beğeni

D&R sitesinde Pegasus Yayınları %50 indirimli yazıyor.

1 Beğeni

TMÇ yuzde 35 indirim yapmışlar. Yuzde 50 değil maalesef :unamused:

1 Beğeni

Onu ben de fark ettim ya. Bazı kitapları yarı fiyatına indirmişler ama TMÇ… Anlam veremedim :smiley:

Ayrıntı yayınları %35 indirim https://www.eganba.com/index.php?p=Products&pub_id=1759&sort_type=prs_monthly-desc

2 Beğeni

The Witcher serisi komple %50 indirimde ey ahali. Hâlâ almayan varsa bu fırsat kaçmaz :slight_smile:

3 Beğeni

Bırakın interneti, kitap fuarlarında yayınevinin kendisinden bile %50 ile alamıyoruz. Birden ortaya çıkan bu %50 furyasının sebebi tam olarak nedir çözemedim.

2 Beğeni

Sanırım bilinçli yapılan birşey neyse başka bahara artık :blush:

1 Beğeni