Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Virginia Woolf diğer yayınevlerinde 200 küsür sayfa ama bu yayınevinde 70. Acaba neden böyle

Ben yaptım, sipariş tarihi ve kitapların elime ulaşma süresi 5 gün/ 4 iş günü sürdü.

Kitapların stokta olup olmaması ile alakalı bir durum olabilir.

1 Beğeni

Kısaltılmış metin mi acaba bakmak lazım.

Ben bu ay güzel bir kitap diyebileceğim bir kitap bulamadım. Geçen ayki kitaplardan Gulyabani’yi aldım. Biraz yorumlara bakınca çok hoş bir kitap olduğunu gördüm

Ekleme: Kitaplara lafım yok. Ama çok iyi bilinen kitapların Ren Kitabevi’ndeki çevirmeni, konusu çok da iyi olmayan kitapların oluşu vb. etmenler beni başka bir kitap almaya itti

4 Beğeni

Pegasus n11’de %50 indirime girmiş

2 Beğeni

Kidega enpara kitaplığından Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın Gulyabani kitabını almaya karar verdim. Kidega indirim kodunu bulur veya çıkartırsam her şey hazır tam 75 tl alışveriş yapmış oluyorum. Hayırlısı… Nasıl çıktığını bi öğrensek keşke…

2 Beğeni

Everest Yayınları en çok hangi sitede indirimli?

İlk kez duydum bu siteyi, Ekrem İmamoğlu, Twitter 'dan paylaşmış, çok iyi indirimler var.

İlgilenenler için Pegasus kitapyurdun’da da %50 indirimli. 4-7 mart tarihleri arasında diyordu doğru hatırlıyorsam…

Arasta Dağıtım ile çalışıyorlar.
Babil,eganba,odakitap ve bu site ile beraber 4. siteleri oldu.

1 Beğeni

Alternatiflerin çok olması her zaman iyidir :slight_smile:

Taksit imkanının olması kitap alırken en çok önemsediğim şeylerden birisi.

İş Bankası %40,
İnkilap %40,
YKY %40,
Can %40,
Yeditepe %40,
Ayrıntı %40,
April %45,
Remzi %35
Metis %30,
İletişim %30,
Gerekli Şeyler %45

2 Beğeni

Alternatifler güzel ama güvenemiyor ki insan. Zaten olağanüstü bir durum var, birde malum kitaplar defolu gelebiliyor şu halde geri göndermek, uğraşmak da istemiyorum…

Bu arada şu kitapyurdunun kargo sorunu çözülse keşke. 50 liralık almka istediğim kitap var kargo ödemek istemiyorum ayrıca kitap eklemek de istemiyorum, onlar 50 tl kazanamıyor bende istediğim kitapları alamıyorum.

İbb’nin bir alt şirketi olan Kültür A.Ş.'nin sitesi, İstanbul’un çeşitli yerlerinde kitapçı olarak da hizmet veriyorlar uzun yıllardır. Doğrudan belediyeye bağlı.

1 Beğeni

300 puana ücretsiz kargo hakkı var yazacaktım, 900 puan olmuş

1 Beğeni

Aslında alternatif değil. Eganba’nın klonu olmuş bu site. Tasarım, indirim oranları , vs birebir aynı. Zaten hangisinden alışveriş yaparsanız yapın kitapları aynı kişi paketleyecek ve paket aynı kapıdan çıkacak.

Hatta bir de Babil klonu.

2 Beğeni

Evet, şimdi inceledim siteler birebir aynı :sweat_smile:
İBB yatırım yapıp kendi deposuyla, altyapısıyla kitap işine girdi sanmıştım pek öyle değilmiş.
Birbirinden ayrılmayan heves ve kursak ikilisi yine iş başında :rofl:

2 Beğeni

Oda kitap ve Kırmızı Kedi de aynı tasarım ve indirim oranlarını kullanıyor. :joy: :joy:

Çünkü bütün siteler tek bir kişiye ait. O yüzden aynı firmanın birden fazla alışveriş sitesi kurması bana gereksiz kalabalık geliyor.

1 Beğeni

Tek kişiye mi ait yoksa tek bir web site tasarımcısı tarafından mı tasarlanıyor? Benim bildiğim farklı olup aynı tasarımcıyla çalışıyorlar.

Hepsi Kırmızı Kedi grubuna ait.