Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben geçen ay bir alışveriş yapmıştım 15tl iade ne zaman yapılacak biliyormusun?

1 Beğeni

Olmaz mı :joy:

6 Beğeni

Bir sonraki ayın 5. günü yatırıyorlar, haftasonuna gelme durumu olduğu zaman pazartesini bulabiliyor

3 Beğeni

Teşekkürler bilgi için.

1 Beğeni

Kitap fiyatları bu durumdayken enpara bol bol kitap kampanyası yapar umarım önümüzdeki yıl içinde de.

4 Beğeni

11BA7D68

150 tl ve üzeri alışverişlerde kullanmak için D&R’dan geldi. alışveriş yapacak olan varsa an itibariyle 16.36 itibariyle 25 dk geçerli sanırım.

1 Beğeni

(Okubi) diye dijital çizgi roman platformu kurulmuş. Kagıttan hoşlanmayanlanlar için yeni bir tercih olabilir. Kitaplar yayınevleri ile anlaşmalı oldugu için yasal yani hemde çok ucuz. Bu bir kaç ay içinde jbc ve Marmara çizginin bir çok çizgi romanını yayınlayacaklar. İthaki telif verse güzel olurmuş

1 Beğeni

18592B5A

D&R 150 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli 15 tl indirim kuponu

1 Beğeni

Okubi sanırım adı :slight_smile:

2 Beğeni

Aynen adı okubi. Bence buna yayınevleri destek vermeli, çizgi roman okuyucuları için çok iyi bir secenek sunabilir

1 Beğeni

BKM de ne buldum. :slight_smile:

6 Beğeni

BKM İndirim kodu olan var mı acaba? :smiley:

1 Beğeni

Sissoylu serisine zam gelmeden önce alamayan varsa. Bu site en uygunu şuan.
https://www.arkadas.com.tr/kitap/sissoylu-serisi-5-kitap/9789995090270

1 Beğeni

Yayınevinin sitesi :slight_smile:

2 Beğeni

2 hafta once idefixde savaskiran ile %52 indirimi vardi.

1 Beğeni

Yayınevi kasımın ilk haftası özel baskı ön siparişe açılacak demişti.Acaba bu o mu :thinking: https://www.kirmizikedi.com/kitap/urun/af515423a9ec42ab9bdc8b044b02cfbb

1 Beğeni

D&R indirim kodu

10 TL indirim kuponu kazandınız. 7F02D12E 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 11 Kasım – 12 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kullanmak isteyene.

2 Beğeni

2.baskı heralde ciltli versiyonunun

1 Beğeni

Bu normal ciltli baskı… Özel baskı henüz çıkmadı.
Özel baskı 1881 adet numaralı baskı olacak, cilt, kapak vb özel olacak… Fiyat için de 450 (ya da 500 mü tam hatırlayamadım şimdi) TL olacağı söylendi.

1 Beğeni

D&R indirim kodu

25 TL indirim kuponu kazandınız. 97FFAE51 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 11 Kasım 12 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

1 Beğeni