Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İdefix’te IDE15M kodu çalışmıyor :slight_smile: Dün çok yüklenme oldu da mı kaldırdılar acaba :slight_smile:

Bende çalışıyor şuan.Bi an kalbime indirdin :slight_smile: 2 güne Stanislaw Lem’in 4 kitabını 63 tlye(kargo dahil) alacağım inşallah.Ondan sonra bitebilir :slight_smile:

1 Beğeni

Ben dünden beri defalarca denedim olmadı. Birazdan tekrar deneyeyim.

Edit: Şimdi tekrar denedim yine olmuyor. Çok ilginç.

@Son.of.Yona hayır sadece kitap var. İşin ilginç yanı aynı kodu kullanarak önceki gün 2 ayrı sipariş verdim.

2 Beğeni

Sepetinizde kitapların yanı sıra DVD tarzı ürünler de varsa kabul etmiyor olabilir.

Hala çalışıyor.

Sen hakkını bitirmişsindir yeter kalan demiştirler :grin:

1 Beğeni

Çok ilginç, bende hata veriyor, kod geçersizdir diyor.

@geraltofrivia acaba müsait olduğunuzda siz de deneyebilir misiniz? Çünkü aynı akşam siz de sipariş vermiştiniz. Bakalım size de kod geçersiz iletisi gelecek mi?

@DEO inanın aklıma gelmedi değil :grin: acaba sen hakkını fazlasıyla kullandın yeter demiş olabilirler mi :grin:

2 Beğeni

Aynı akşam ben de 2 farklı siparişte kodu kullanmıştım. Şimdi denediğimde tekrar kullanabiliyorum. “Girdiğiniz kupon kodu bu sipariş için uygun değildir” dediğine göre büyük ihtimalle kitaplardan birinde sorun vardır.

1 Beğeni

12 mayısta sipariş verdim bu kodla, hatta daha kargoya bile verilmedi. Şimdi denedim yine kullanılıyor.

1 Beğeni

Ben şimdi bu kodu anlamadım. Örneğin 150 tl lik alışveriş yapcam ben bunu 75 75 bölsem kodlarla kargo da bedava olduğu için 30tl cebimde kalıyor. Site satış miktarıyla mı kazanıyor?

1 Beğeni

2 Beğeni

Aynı hesaptan kodu kullanma sınırı olabilir. Yeni bir hesap açıp deneyin isterseniz.

3 Beğeni

Ben de önceki akşam öyle yaptım zaten, 150 tl’lik alışverişi ikiye böldüm, gayet uygun fiyata geldi kitaplar.

@AryaPond o zaman kitapları çıkartıp farklı kitaplar ekleyerek deneyeceğim

@ozgurs59 inanın önceki gün 2 sipariş vermemiş olsam bir şeyleri yanlış yapıyorum diyeceğim ama dediğim gibi 2 sipariş vermiştim ve bir sorun yaşamamıştım

Sepetinizin fotoğrafını gönderebilirseniz, aynı kitapları ekleyip ben de deneyebilirim.

1 Beğeni

Telefondan sipariş veriyorsanız , bir ihtimal geçmiş - çerezler yüzünden olabilir.Geçmişi temizleyip , tekrar deneyin isterseniz.

1 Beğeni

@Anita onu da deneyeceğim. Şu an aklıma geldi, ben telefondan uygulama üzerinden sipariş veriyorum. Bir de pc’den deneyeceğim. Bir ihtimal orda hata vermeyebilir

1 Beğeni

Kitapları sepete ekleyip denedim. İndirim kodunu kullanabiliyorum.

1 Beğeni

@Edward 'ın dediği gibi yapınız boşuna uğraşmayın aynı hesapla. D&R ve idefix bazen kodu kullanıcıya blokeliyor yeni hesap açmak gerekiyor.

1 Beğeni

@Edward @Alladierre Muhtemelen dediğiniz gibidir. Yeni hesap açıp sipariş vereceğim. Teşekkürler

1 Beğeni

Aynısını ben yaşadım hesaplarda sınırlama var yeni hesap açıp alın ben öyle yaptım :slight_smile:

1 Beğeni