Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Tam sipariş edeceğim kupon geçersiz dedi.Ardından 4-5 daha hesap açtım ne yazık ki sonuç hepsinde aynı idefix’te.
Güncelleme:
En sonunda D&R den sipariş verebildim ve ayriyeten taktiği buldum :slight_smile:
hem D&R hemde İdefix te de oluyor bu.Sepette o kod hata verince tekrar tekrar dene butonuna bastım indirim olmuş gibi gözüküyor ama siparişi tamamla deyince arada hata veriyordu.Böyle deneye deneye D&R’dan Stanislaw 'ın 4 kitabını kargo dahil 70’e alabildim.Hata verenler böyle deneyebilir.

2 Beğeni

Tam olarak dediğiniz şekilde oldu. İdefixte belki on kere dedim hata aldım. Umudumu yitirmişken birden 3d secure sayfası açıldı ve siparişim sonuçlandı. Teşekkür ederim. Ayrıca farkettiğim bir şey daha önceleri ücretsiz olmasından dolayı sanki biraz daha özenli davranırlar diye hediye paketi seçeneğini işaretliyordum. Ancak o seçeneği kaldırmışlar sanırım.

Ne demek elimden ancak bu kadar keşke daha olsa. Bende biraz inat sonucu keşfetmiştim bunu :grin: hem dr hem idefix te dene dene yaparak dr den sipariş edebildim

Bir de sorum var Dr nın siparişleri özenli geliyor mu ilk kez bu siteden alışveriş yapıyorum da?

Dr ve idefixin aynı yerden çıkış yapıyor olmaları lazım. Kalın balonlu pakete koymalarından ve en azından Bursa’ya hepsiexpressle göndermelerinden ötürü şimdiye kadar kargo aşamasında bir sorun yaşamadım. Ancak paketleme aşamasından önce kitapta hasar olabilir :thinking: Fakat iade ve değişim konularında hiç sorun yaşamadım. Basım hatalı kitap göndermişlerdi, hemen ilgilendiler.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yapi-kredi-yayinlari-nda-40-indirim

2 Beğeni

D&R’dan birkaç kez alışveriş yapmıştım. Hatırladıklarımdan birinde oldukça özenli, jelatine sarılı kitapları hava yastığı ile kutuda göndermişlerdi, diğer bir siparişimde ise balonlu poşete sarmışlardı yalnızca fakat ikisinde de hasar yoktu kitaplarda

1 Beğeni

@taurenim @effect
O halde bize de beklemesi düşer. Yeter ki sağlam olsun Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

1 Beğeni

Demek sizin siparişte de aynı hatayı verdi. Ben de birazdan farklı bir hesap açıp sipariş vereceğim. Yine olmazsa sizin taktiği deneyeceğim :slight_smile:

@Lorien_archers sanırım sistemsel bir hata.

Ben son bir hafta içinde 5 sipariş verdim böyle bir şeyle karşılaşmadım. Her seferinde bu kodu kullandım. Burada okuduktan sonra yine denedim. Site çok hızlı bir şekilde fiyatı eski haline getiriyor. Ben daha hızlı hareket ettim eski haline çekmeden fiyatı verdim siparişi. İki sefer kodu kabul etmedi sonrasında yukarıdaki durum yaşandı ve sonuç indirim sağlandı. Zorla pazarlık yapar gibi oldu biraz. Telefondan gerçekleştirdim bu işlemi akşam saatlerinde.

1 Beğeni

Saatlerdir farklı hesaplardan da defalarca denedim indirim kodu geçersizdir diye ileti geliyor. Birkaç kez bu ileti gelmedi ama bu kez indirim yapmıyor. Neyse artık yapacak bir şey yok, demek ki bu kod artık kullanılmayacak. Veya geçici bir dönem için kullanılmayacak

Bende de aynı ileti geldi ama ödeme sayfasına geçip kodu tekrar yazınca kabul etti.

1 Beğeni

Şimdi bu kodu kullandım.

1 Beğeni

İki gün önce aynı kodla 2 ayrı alışveriş yapmamış olsam beceremedim diyeceğim. Üstelik 1 buçuk yıldır İdefix ve Dr’dan bu kodlarla alışveriş yapıyorum. İlk kez böyle bir sorun yaşıyorum. Üstelik iki farklı hesapla denememe rağmen. Gerçekten çok ilginç.

1 Beğeni

Yapi kredi 40 üzerini görmez zaten kitaplojiden sonra :joy:

2 Beğeni

İlk başta hata verdi. Sürekli yeniden girerek denedim. İndirimi gösterdi ancak bu seferde uygulamadı. Tekrar denedim uyguladı ama ödeme sayfasında hata verdi ve sepete yönlendirdi. Sonra sepeti 90 TL ye cikararak yeniden denedim. Yine hata verdi ama indirimi uyguladı. Sonra sepeti tekrar 75 TL ye güncelledim. Kodu tekrar girdim yine hata verdi ödeme sayfasında tekrar girdim ve bunu sayfa kendini yenilemeyene kadar tekrarladım. En sonunda indirimli fiyattan alabildim.

Şimdi rastgele bir kitap ekledim, sepet 110 TL olunca kod kabul edildi ve indirim yaptı. Sonradan eklediğim kitabı çıkarıp tekrar kodu denedim, 1 saniye için indirim uyguladı fakat tekrar geri aldı. Bunu sürekli deneyeceğim. Resmen sistemi aldatmaya çalışıyoruz :slight_smile:
Bu arada, kodun geçerliliği 100 TL civarına mı sabitlendi anlamadım ki. Teşekkür ederim.

Edit: öğlenden beridir burayı işgal ettim :slight_smile: Agape görmesin

1 Beğeni

DR bedava kargo kodu var mı ?

0031DD08
çalışıyor olması lazım

1 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CANDNREJHxT/?utm_source=ig_web_copy_link

2 Beğeni

Aaa eşek heriflere bak dalga geçer gibi bir de Dune kitaplarını koymuşlar. Komik değil Penguen grubu komik değil.

10 Beğeni