Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

@_Ged 'in mesajını paylaşıyorum, en yeni sipariş onun. Paketlemeyi çok beğenmemiş ama kitaplar sıkıntısız ulaştı diye yazmış. Umarım sizin kitaplar da sıkıntısız ulaşır.

1 Beğeni

Valla ben gece gece sipariş verdim. :slight_smile: Frank Herbertin yazdıkları haricindekileri aldım. Frank Herbert usta için hale umudumuz ithaki.

1 Beğeni

Pardayanlar serisinin ilk kitabını okudum. Başkan yayınlarından. Çok beğendim. Ama başkan yayınları baskılı pardayanlar serisini hem bulmak zor hemde çok pahalı. Kitapbulut sitesinde az önce baktım erko yayınlarının BASKISI var ve inanılmaz ucuz. Erko yayınları BASKISI pardayanlar serisi ile başkan yayınları baskısı arasında fark varmı dır. Bu ucuzluk acaba çevirin kalitesizliğinden veyahut eksik sayfa basınından mı geliyordur?

1 Beğeni

@SOLINARI Maalesef ben seriyi okumadığım için bilgim yok.

@Buyici Dune Serisini ben Kabalcıdan okumaya 3-5 ay önce başladım, ana seriden son kitap Rahibeler Meclisi dışında olanları okudum. Zamanla Frank Herbert yazmamış olsa da diğer 6 kitabı ben de okuyacağım.

1 Beğeni

Bu forumda acaba kim okumuştur bilginiz varmı?

“Hangi Kitabı okuyorsunuz” başlığında Pardayanlar diye yazıp, konuda ara dediğim de sadece @Sindella okumuş diye gördüm ama bildiğim kadarıyla Alfa’nın bu seriyi basma hazırlıkları vardı.

Sonradan Ekleme: Şubat ayında 2021 başında yayınlama planımız var demiş Alfa yetkilisi

Alfa basacaksa süper olur. Umarım.

1 Beğeni

Baskan yayınlarının Pardayanlar baskısı kısaltılmış metindir. Tamamı satıştaysa Erko yayınlarınınki tam metin olmalı (ya da Baskan’a göre daha geniş çaplı).

İlknokta geçen yıl bayramda indirim yapmıştı, bu yıl da yapar mı acaba :roll_eyes:

1 Beğeni

ben bir kaç defa alışveriş yaptım, hasarlı kitap yollasalar da hemen değişimini yapıyorlar. bir sıkıntı yaşamadım onun dışında.

Yani erko baskısı alınır diyorsunuz. Kafam şundan sebep karışık. Erko basımı neden bu kadar ucuz.

Babil indirim kodu olan var mı sevgili forumdaşlar? :heart_eyes:

Alınır diyemem çünkü çeviri ve editörlük kalitesini incelemedim o yüzden yanıltıcı olabilir. Ancak üstte belirttiğim gibi metin farkı bildiğim. Ucuz olma sebebi muhtemelen elde kaldıkları içindir. Epey oldu o kitaplar basılalı.

Ben kendim için acele etmeyip Alfa’yı bekliyorum.

1 Beğeni

Kullanmaya başladığımdan beri Babil’in hiç kod verdiğini görmedim.

1 Beğeni

3 Beğeni

6 Beğeni

%50 indirim ile 67,50 TL

Ren’e hiç güvenmiyorum ama çeviri olmadığı için sorun olmaz diye düşünüyorum. Ne dersiniz arkadaşlar?

Şöyle, eğer okumalık düşünüyorsanız güzel bence… Ama az bir şey koleksyon amacı da varsa, yky delta baskısı yapmış, 70tl… Deltaların yazıları küçük olsa da kalitesi her zaman çok güzel oluyor… Sonuçta dediğiniz gibi, çeviri olmadığı için tamamen baskı tercihine dönüyor mesele…

1 Beğeni

Ren’in Poe tek ciltlisi İthaki’nin baskısından daha iyiymiş.

2 Beğeni