Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Babil kuponu olan var mıdır ??

Babil’de kupon mu varmış?

1 Beğeni

Varmış bende arkadaştan yeni duydum burda sormak istedim :grinning:

Babilin kuponu hiç olmadı yeni mi çıkmış acaba? :thinking: Kupon yeri var ama kupın yok diye biliyorum.

O kupon yeri belkide firmanın kendi verdikleri içindir :woman_shrugging:

Bakalım olan çıkacak mı? Çıkarsa bende kullanabilirim :sweat_smile::sweat_smile:

1 Beğeni

Olur ben siparişi çektim zaten
Merak ettim kupon nedir nasil isler kimde vardır diye :joy::joy:

1 Beğeni

Babil’in daha önce kuponu oldu aslında. Nereden biliyorum bunu peki, çünkü Kayıp Rıhtım’la beraber bir kampanya yapmışlardı. Sitede de arayıp buldum, geçen sene temmuz ayında bize özel bir %5’lik bir indirimleri olmuştu kendilerinin:

3 Beğeni

5 Beğeni
3 Beğeni

Stoklar yenilenmiş yeniden satışta.

2 Beğeni

Kaçırmışım ben bunu yaa tühh :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
Konuşup tekrar mı yaptırsa Kayıp Rıhtım acabaa :grin:

1 Beğeni

Zaman Çarkı 7. kitap tekrar satışta. Seride eksik olan kitabı da aldım. Sırada diğer baba seriler var inşallah. :smiling_face_with_three_hearts:

3 Beğeni

bu sefer çok çabuk bastılar maşallah :slight_smile: (kitapyurdunda ithaki %40 indirimli)

Hepsiburada’da saat 5’e kadar can yayınlarında sepette ek indirim var. Toplam %48’e geliyor. Ben eksik George Orwell kitaplarını tamamladım.

4 Beğeni

Poşete koyup göndermeyeceklerini bilsem güzel indirim ama işte …

1 Beğeni

Bkm bayram indirimi olarak canda yüzde kırk artı sepette de kodlar var
Şeklinde yapmış

Özel basımlar hala %48 indirimli. Tosla 100/20 ile birleştirilince daha da güzelleşiyor indirim ama poşete atıp göndermeseler güzel olurdu.

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Hayvan Çiftliği ve 1984 özel basımını Enpara&Kidega kampanyası ile ayrı ayrı indirim ile almıştım. %40 indirim yapmışlardı ciltli Can Yayınları baskılarına. (ya da %38, tam hatırlamıyorum). Birinde %10’luk indirim kodum da vardı. Bence çok iyi bir alışveriş yaparak bu kitapları boyundurluğum altına sokmayı başardım :slight_smile:

1 Beğeni