Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(fatih çetin) #1098

Biraz daha beklemek kafi o zaman. Hem ön siparişte olan başka kitaplar var. Onların stoklara girmesine kadar bekleyeyim.

(fatih çetin) #1099

İlknokta’dan alacağım büyük ihtimalle ama indirim kupon vs. bulmaya çalışıyorum. İdefix, DR falan kod veren var ama ilknokta’da kod veren çıkmadı henüz.

(Serhat) #1100

Ben o kadar alışveriş yaptım ben bile henüz göremedim o kuponları. :joy::joy:

(✌🏼) #1101

image

Bu seriyi okuyan var mı? Tavsiye eder misiniz?

(Mehmet ) #1102

Bende merak ediyorum öneren olursa alırım .

https://m.n11.com/promosyon/pegasusyayinlari-magazasindan-kitap-setlerinde-50ye-varan-indirimler-1027253

Linke tıkladığım zaman uygulama hata veriyor

(Hüseyin gök) #1105

İstanbul kitap fuarına gidecekler için bir fırsat

ücretsiz kazanma sanşı. fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar kitabı. Edit:Çekiliş yapılacakmış

Salak gibi elimdekini sattım şimdi de Ozan Beedle 'ın ciltlisi çıkmış, hiç beklenmiyordum :sweat_smile: Çağlar Boyu Quidditch’te çıksın üçünü bir alırım artık

Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorum olacaktı. Çeşitli yayınevlerinin gördüğü maksimum indirim oranlarını merak ediyordum da, belirteceğim yayınevlerinden, hatırlayan, gören, bilen varsa ve cevap verirse memnun olurum. Cevaplar geldikçe bu mesajı düzenlemeyi düşünüyorum. Aslında bunun için ayrı bir konu vs. açılsa çok daha iyi olur.

İthaki’nin yanlış hatırlamıyorsam %50 gördüğü çeşitli zamanlar oldu. Yaklaşık 1 ay kadar önceydi yanılmıyorsam.
Metis %30’dan fazla gördüğünü hatırlamıyorum.
Ayrıntı %30 - %35
İletişim %30 aynı şekilde.
Pegasus %40 - %50
İş Bankası Yayınları ?
Yapı Kredi Yayınları ?
Can ?
Kolektif Kitap %40
Öteki Yayınevi ?
Kaos Yayınları ?
Doğu Batı ?

(Fatih Ataç) #1108

İş Bankası ve Pegasus Kitapyurdunda %35 indirimli olması lazım. Ekstra kampanyalar veya indirim dışında maksimum %35 gördüm bende bu ikisinde.

BKMKitap’ta bir dönem çok net eminim %41 Pegasus (1-2 ay kadar) indirimi oldu. İyi kitap almıştım, bir de eski fiyatlar zamanındaydı. Kitapyurdu’nun da platin günü var ama onu saymak yanlış olur.

(Fatih Ataç) #1110

Anladım ben kaçırmışım demekki.

(Ufuk) #1111

İş bankası ve yky 45 gördü kitap yurdu platin gününde. İletişim bu hafta içi bi sitede gördüm 33 dü. Ayrıntı sürekli 35 görüyor. Şu an eganbaya bakabilirsin. Kolektif 40 eganbada gene. Pegasusta 37 görüyor sürekli

( tansel) #1112

n11 deki mağazalarında setlerde pegasus %40 - %50 yapıyor sık sık, şimdi bile var hatta.

(Fatih Ataç) #1113

Almak isteyen varsa ciltsiz olanı en ucuz burda sanırım.

(Ufuk) #1114

Alt limitsiz kuponlar çok iyiydi.

(Gülçin Akın) #1115

Şöyle bir site var. İnternet alışverişlerinden siteler için değişen oranlarda bonus biriktiriyorsunuz. Mesela şu an idefix %2, D&R %2,75 bonus veriyor. Biriken bonuslar 30 TL’ye ulaşınca ödeme talep edebiliyorsunuz. 11.11’de toplu alışveriş yapmayı planlayanlar denemek ister belki. Bonusların hesaba geçmesi 3-4 ayı bulabiliyor.

(Hüseyin gök) #1116

Buradan kazanan varmı? :joy: