Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bunu bir ara almayı düşünüyordum ama Kum kitabı normal boy basılınca Monokl’dan almayı düşünmeye başladım yazarın kitapları bir arada düzgün dursun diye.
Fiyat olarak da daha uygun ayrıca.

2 Beğeni

Zaten monokl’dan alalım diye küçük boy bastılar. Öyle değil mi yoksa?!!!

3 Beğeni

Yılın son kitap alışverişi için amazon’da sepet yapmaya başladım, dedim şu fırsat başlığına bir bakayım. Sonra İde15m’yi gördüm. Fiyatları yakın kitapları idefix’ten toplamda 22 TL ucuza gelecek ( amazon’a göre) şekilde iki sepet halinde aldım. 2 yıldan fazla olmuş oradan kitap almayalı.

Kalan kitapların fiyatı kod kurtarmıyor :slight_smile:
Amazon candır :heart:

1 Beğeni

3-4 sene önce Mephisto mağazalarında Monokl kitapları 10 liraya satılmıştı. Bu serinin kitapları da vardı. O zaman almadığıma ne kadar pişman olduğumu tahmin edebilirsiniz.

1 Beğeni

Yukarda bir arkadaş paylaşmıştı. 2 sene önce 90 TL olan kitap şimdi 300. Gerçi neredeyse her şey en az iki katına çıktı son 2 senede yaşananlarla.

6 Beğeni

ilknokta.com günün fırsatı

2 Beğeni

Çok az bir zaman önce 85 TL olduğu için bir türlü alasım gelmiyor :joy:

5 Beğeni

85’e başka yerde varsa oradan alalım :slight_smile:

2 Beğeni

Valla artık yok maalesef, zamanında almayanlar olarak ya bu fiyattan alacağız, ya da hiç alamayacağız :sweat_smile:

2 Beğeni

Birkaç ay sonra da zamanında 98 TL olduğu için bir türlü alasım gelmiyor diyeceğiz.

13 Beğeni

Orası kesin, malum İthaki sürekli zam yapıyor.

2 Beğeni

Evet öyle ama bunun sonu yok, yeni kitaplık oluşturanlar için bir şey diyemem o zamanlar ben de sürekli alıyordum.
Kitaplığımda okumadığım 200 üzeri kitap var, uzun süredir çıkmasını beklediğim eserler ve büyük indirimler harici alımları yavaşlattım kendi adıma.

1 Beğeni

Bahsi geçti mi bilmiyorum ama, HepsiBurada’da ilk alışverişte 150 TL’ye 50 TL indirim var. Ben Lem kitapları ile birlikte %40 indirimde bulunan kitaplardan güzel bir sepet hazırladım kendime. Bu dönemde 100 liraya 7 kitap almak çok hoşuma gitti. Değerlendirmek isteyen olursa bir göz atmasını tavsiye ederim.

7 Beğeni

Metro ciltli kitabı almaya çalışıyorum idefixten ama kod hata veriyor. Kontrol edebilecek var mı?

1 Beğeni

İDE mi yazdınız IDE mi? IDE ile başlamalı.

1 Beğeni

IDE15M daha birkaç gün önce kullanmıştım

1 Beğeni

şimdi denedim bende de hata verdi, ben de yakın zamanda 150/45 oranlı olan kuponlarla spariş vermiştim ondan mıdır bilmem

1 Beğeni

Önce indirim oldu birkaç saat sonra alırım dedim sonuç hüsran sanırım artık kullanamayacağım.

1 Beğeni

ara ara deneyin belki olur, mobil uygulamadan bi deneyebilirsiniz denemediyseniz.

1 Beğeni