Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Merhaba arkadaşlar, şu an idefix için en avantajlı sepet tutarı/ kodlar nelerdir?

150 TL ve üstü sepette PICODI20IDE kodu ile 20 TL indirim sağlanıyor. Daha uygun kod varsa arkadaşlar mutlaka yazacaktır

1 Beğeni

Şok markette bu kitaplar indirimde. 9.90 ve 7.90

4 Beğeni

Amazon bazı kitaplarda %50 indirim yapmış.

Çoluğun çocuğun rızkını Amazon’a yatırdım bu ay.

6 Beğeni

İdefix’te daha fazla kitap eklemek istemiyorum. Böyle kaldı. :bender:

5 Beğeni

Amazon’un mail adresini bilen var mı? amazon.com.tr adresine mail atmak istiyorum ama geçerli bir mail adresi değildir deniyor.

Hahah benim de öyle kredi kartım ağlıyor artık :joy::joy:

1 Beğeni

Site üzerinden 7/24 soru sorabiliyorsunuz. Sanırım mail yoluyla iletişim kurulamıyor.

1 Beğeni

2 Beğeni

4 Beğeni

Metro toptan marketlerde kitaplarda 2. si %50 indirimli. Koridor yayınlarının ciltli klasiklerinin fiyatı güncellenmemiş halde.(Sadece Suç ve Ceza kitabına baktım, 15 TL yazıyordu. Liste fiyatı 19 TL internette.)

1 Beğeni

Seçenekler çok az… Bir de Büyük Bayram İndirimi yazmışlar. Normal zamanda yaptığı 3 günlük tüm kitaplarda %50 indirimin yanında bu minicik kalmış. :joy:

6 Beğeni

Maalesef, zaten önce yaptıkları bindirim sonrası yaptıkları indirim çok bir şey ifade etmiyor :sweat_smile:

2 Beğeni

Enpara kampanyası direkt ay başı sıfırlanıyor mu? Yarın alışveriş yapsam diğer ay 15 tlsi iade edlir mi yani?

Edilir…(karakter tamamlamaca)

1 Beğeni

Kidega %50 İthaki indirimi yapsa ne güzel olurdu :face_with_hand_over_mouth:

Gençlik ve Spor Bakanı’nın geçen sene yaptığı kitap hediye etkinliği bu sene de yapılıyor. Katılan herkese istediği kitap gönderiliyor.

12 Beğeni

Geçen sene Üç İstanbul’u almıştım. Bu sene de Saatleri Ayarlama Enstitüsü’nü istiyorum. Hesapları kapattım ama kardeşimden gireyim bari :sweat_smile: .

1 Beğeni

Yorum olarak paylaşmamız yeterli mi? Ayrıca Tweet mi atmalıyız?