Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Forumda Nevernight muhabbeti dönünce ben de konusuna bakayım hoşuma giderse alırım dedim. Fiyatını görünce vazgeçtim :slight_smile:

5 Beğeni

Yarın Kitapyurdu’nda Aziz Nesin kitapları %50 indirimde.

7 Beğeni

Trendyol Kırmızı Kedi kitapları hem kargo bedava hem 4 al 3 öde. Ayrıca indirimde olan kitapları da bulursanız epey avantajlı. Benim seçtiklerim;

Bunlar dışında, Superpoze ve Süpersimetri kitapları da alınabilir.

7 Beğeni

Tüm yayın evlerinde yapmışlar 4 al 3 öde kampanyası ancak fiyatlar yüksek. Benim işime yaramadı.

Uzun süredir listemde duruyordu. Bu fiyat ve bedava kargo olunca alayım bari derim. :sweat_smile:

8 Beğeni

Altı Diriliş benim de merak etitğim bir kitaptı. Rıhtımda incelemesi de var.

En uygun 20 TL’ye bulunuyor. Kargo bedava 10 TL olunca bende aldım :slight_smile:

5 Beğeni

Şeytan diyor al bir daha bulunur mu bu fiyata😅

Trendyol sepetim :joy: gidip geliyorum şuan​:sweat_smile:

2 Beğeni

Leigh Bardugo serisi iyiymiş ancak ben Grisha serisini (karton kapaklı olarak) Okuoku’dan 30 TL gibi bir fiyata almıştım, Kargalar Meclisi ve Sahte Krallık da zamanında 10 TL’ydi. O yüzden sadece ciltli olduğu için bu kadar yüksek fiyata satılması beni rahatsız ediyor. Aynı şekilde Pegasus kitapları da, özellikle yeni çıkan ciltli 300-400 sayfalık kitaplara 100 TL etiket fiyatı biçmişler, insaf…

4 Beğeni

Çok kararsız kaldım ciltli değil mi emin olamıyorum bilginiz var mı?

400tlden düştüğüne göre ciltli olması lazım.Bu indirim ne zamana kadar biliyor musunuz ?

1 Beğeni

Sitede genel indirim için 18-19-20 Ağustos tarihi verilmiş.

2 Beğeni

Satıcıya sorun bence.

Bkm’de de etiket fiyatı 400 görünüyor. Ve ciltli

1 Beğeni

6 ciltli kitabın 400 lira olduğu günlere ne ara geldik ya

1 Beğeni

Rıhtım’da 14 ciltlik Zaman Çarkı serisini 300 liraya alan arkadaşlar vardı. Şimdi ikinci eli 500 lira.

Herkese açık/kişiye özel kodlar da kullanılırsa çok güzel fırsatlar yakalanabilir. Kampanya 21’inde başlayacakmış.

5 Beğeni

Ciltli ibaresi kafamı karıştırıyor

Forum rıhtım üyeleri kendilerini belli ediyor :grin:

1 Beğeni

Valla adamlar yanlışlıkla koyduysa düzeltirler sorular üzerine. Çok iyi hatırlıyorum Hepsiburada Sabahattin Ali (Epsilon 3 kitap ciltli, kutulu) kitaplarını 18 liraya satmıştı. Sonra gelen soru üzerine düzeltme yaptılar ama alan kişilere gönderildi kitaplar. İdefix Fantastik Canavarlar resimli büyük baskı kitabını aynı şekilde 27 liraya satmıştı ona yetişmiştim ama :joy: şans işi :man_shrugging:

2 Beğeni

Bu tarz bariz fiyat hatalarında, hep öğrenmek istediğim şey fiyatlandırma hatası yapan kişiye maddi bir yaptırım uygulayıp uygulamadıkları. Sadece kitaplar için değil genel olarak internet alışverişleri için bunu çok merak ediyorum. Bu yüzden benzer şekilde, bir yerde gördüğüm zaman vicdan yapıp siparişi tamamlamaya elim gitmiyor bir türlü. Sonunda kendimi ikna edip, almaya karar verdiğim zaman da çoktan fiyat düzelmiş oluyor. :roll_eyes::grimacing:

Ben o alan şanslı kişilerdenim.Tanesi 18 tlden 3 kutu Epsilon Sabahattin Ali Külliyatı almıştım hala unutamam :grin:
Umarım dediğiniz gibi olmaz düzeltmezler :pleading_face:

1 Beğeni