Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İndirim dün için geçerliydi ve satıcının hepsiburada olduğu tüm ithaki kitapları %50 indirimdeydi. %50 indirimler 1 günlük oluyor genellikle.

Gençlik ve Spor bakanlığının hediye ettiği kitap bugün elime ulaştı.

Aras Kargo ile geldi.

Kitap ilave bir paketleme olmadan direkt kargo poşetiyle geldi, taşıma sırasında arka kapak deforme olmuş bir miktar.

Merak edenler olacaktır, kitabın kapağındaki ve sırtındaki bakanlık amblemleri çıkartma değil yani sökülmüyor. Kapağın bir parcası olarak basılmış.

Kağıt kalitesi ve baskısı oldukça iyi.

8 Beğeni

Arkadaşlar idefix indirim kodu olan var mı ?

1 Beğeni

Hediyeyi nasıl kazandınız?

1 Beğeni

Kurban Bayramı sürecinde tweet atan herkese gönderiyorlar. Forumda da paylaşıldı ama gözünüzden kaçtı sanırım.

2 Beğeni

Benim hala gelmedi bu hediye ya unuttular herhalde :smiley:

Bu indirimler zaten vardı. Ee hani fiyat tutulması.
Ben dün yazmıştım buraya bu kampanyadan bir cacık olmaz diye. Varan la maranla işimiz yok bizim. Yap yüzde 60. Helal diyelim.

Koridor Yayınları hiç %50 indirime giriyor mu? Bilgisi olan var mı?

PICODI20IDE

(20 karakter)

1 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Yine ne kitaplar alınıyor acaba :thinking: :slight_smile:

PKD ve Lem’in kitaplarından bunları aldım. Birde başka bir siteden seninde tavsiye ettiğin bir seriyi aldım gelince gösteriyim onuda :blush:

13 Beğeni

PKD’nin Peşinde kitabını ben de almak istiyorum. Okuyunca yorumlarsanız sevinirim. Güzel günlerde okuyun.

1 Beğeni

Lem de PKD de okumadığım için yorum yapamıyorum ama görünüşü güzel kitaplar :slight_smile: Keyifli okumalar. Diğer kitapları da merakla bekliyorum :+1:

1 Beğeni

Yakın zamanda okuduğum kitaplardan bol bol yazı yazmayı planlıyorum. Bu kitabı da onların arasına eklerim denetmen bey. :slight_smile:

3 Beğeni

Benim de telefonuma mesaj geldi geçen hafta ama bekliyorum hala bakalım ne zaman gelecek

Alfa Ayı’nın Kabileleri’ni ben de sipariş vereceğim. Pkd’den birkaç eksiğim kaldı.

1 Beğeni

Bende alışverişte eksiklerin hepsini almayı planlıyordum ama bazı kitaplar idefixte de kalmamış. Kısaca yine eksik kaldı seri. :smiley:

1 Beğeni

Evet bazı kitaplar tükenmiş. Ama ara ara geliyor stoklara.

Az önce İdefix’ten acayip kârlı bir alışveriş yaptım :slight_smile: Önce yeni bir hesap açtım. Önceki hesabımda oluşturduğum sepete ek olarak 10 TLlik bir ek indirim sağladı İdefix. Sonra 100/25 bir kod kullanarak bir hediye kartı aldım. Aynı kodu indirim kodu bölümüne yazınca ordan da 25/100 tl’lik bir indirim sağlandı. İndirim oranını hesaplayamadım :slight_smile: bayağı kârlı oldu benim için. (138 TLlik sepet oluşturmuştum)… Yarın aynı yöntem ile bazı İthaki kitaplarını almayı düşünüyorum.

4 Beğeni